Archív správ

Aktuality

Domáca pôda s Vojtechom Ballom

streda 22.9.
Opäť je tu diskusná relácia DAC-u: vo štvrtok sa z MOL Arény prihlásime naživo s Vojtechom Ballom.
Foto

Stiahnite si oficiálne tímové foto jesene 2021!

štvrtok 5.8.
Stiahnite si oficiálnu tímovú fotografiu jesennej časti sezóny 2021/22 - kliknite na foto v článku a otvorte ho v novom okne, prípadne si ho stiahnite priamo.
Aktuality

Tlačová konferencia DAC-u pred štartom sezóny 2021/22

pondelok 19.7.
Na dnešnej tlačovej konferencii DAC-u pred štartom sezóny 2021/22 informovali novinárov a verejnosť športový riaditeľ klubu Jan Van Daele, tréner Antal Németh a kapitán mužstva Dominik Kružliak.
Video

Video: Vojtech Balla, nový asistent trénera DAC-u

utorok 22.6.
Dunajskostredčan na lavičke DAC-u. Odchovanec nášho klubu, ktorý si v žlto-modrom pripísal vyše sto ligových štartov a následne dlhé roky trénoval mládež v MOL Akadémii, sa pred pár dňami presunul do realizačného tímu áčka. Rozhovor s Vojtechom Ballom, novým asistentom trénera.
Aktuality

DAC dnes odcestuje na sústredenie do Rakúska

piatok 18.6.
Do 25. júna sa bude DAC pripravovať na novú ligovú sezónu v Tirolsku.
Aktuality

Domáca pôda s Vojtechom Ballom

streda 23.9.
Opäť je tu diskusná relácia DAC-u: v piatok sa z MOL Arény prihlásime naživo s Vojtechom Ballom.
Aktuality

Domáca pôda s Vojtechom Ballom!

streda 12.8.
Nová sezóna začala anglickým týždňom, tém na diskusiu máme teda dosť. Vo štvrtok sa z MOL Arény prihlásime naživo s bývalým dlhoročným hráčom a momentálne mládežníckym trénerom nášho klubu Vojtechom Ballom.
Aktuality

DAC U15 víťazom II. ročníka memoriálu Zsolta Érseka

utorok 28.11.
Mestská športová hala bola v nedeľu dejiskom druhého ročníka memoriálu Zsolta Érseka, mladého futbalistu DAC-u, ktorý tragicky zahynul v máji 2015. Turnaj starších žiakov za účasti šiestich tímov vyhral DAC U15.
Aktuality

Sezóna 2016/17: DAC U14

pondelok 19.6.
Zo všetkých tímov klubu nazbierali najviac bodov v práve skončenom ročníku mladší žiaci, ktorí navyše získali bronz v západnej skupine I. ligy. Hodnotenie účinkovania mládežníckych tímov DAC-u v sezóne 2016/17 - časť piata.
Aktuality

Žlto-modré nádeje: Bálint Csóka

štvrtok 29.9.
V seriáli o mladých talentoch nášho klubu sa Vám dnes predstavuje Bálint Csóka, hráč žiackeho družstva do 14 rokov.
Aktuality

Marko Kelemen s pozvánkou na kvalifikáciu ME 2017

utorok 13.9.
Tréner slovenského reprezentačného výberu do 17 rokov Ladislav Hudec oznámil nomináciu na turnaj prvej fázy kvalifikácie o postup na Majstrovstvá Európy 2017. Pozvánku dostal aj náš mladý útočník Marko Kelemen. Vo výbere Západoslovenského futbalového zväzu pre 14 a 15 ročných sa ukázala až osmička našich talentov.
Aktuality

Žlto-modré nádeje: Gábor Magyarics

štvrtok 4.8.
V seriáli o žlto-modrých talentoch vám dnes predstavujeme trinásťročného Gábora Magyaricsa, ktorý - podobne ako jeho straší brat Tamás - patrí medzi opory svojho družstva.
Aktuality

Vojtech Balla o úspechu DAC U13: Už aj postup do finále bol výnimočný výsledok

pondelok 1.2.
Tréner nášho tímu do 13 rokov Vojtech Balla hovorí o striebornom úspechu svojich zverencov, ktorí dosiahli v oficiálnej halovej sezóne mládeže organizovanej Slovenským futbalovým zväzom.
Aktuality

Striebro! DAC U13 druhý v oficiálnej halovej sezóne SFZ

sobota 30.1.
Oficiálnu halovú sezónu mládeže organizovanú Slovenským futbalovým zväzom ukončilo družstvo DAC U13 na skvelom druhom mieste. Erik Szőgyi navyše získal honor pre najlepšieho hráča turnaja.
Aktuality

Eugen Bari: DAC zostal mojím najmilším klubom

streda 27.5.
V Dunajskej Strede mu dali prezývku „Žitnoostrovský Romario“. DAC mu široko otvoril prvoligovú náruč a na to nikdy nezabudne. Eugen Bari, svedomitý a pracovitý futbalista, nikdy nič neodflákol, v sezóne 1995/96 bol najlepším strelcom DAC spolu s Milanom Rimanovským (dali po osem gólov). 
Další stránky
12>>