Archív správ

Rozhovor

András Schäfer: Kalmárova kreativita nám chýbala, ale...

pondelok 22.2.
„Musíme sa naučiť vyhrávať zápasy, v ktorých vedieme 1:0. Tak, ako to robí Slovan.“ András Schäfer si pripísal včera 25. štart vo Fortuna lige.
Rozhovor

Zsolt Kalmár: Zápas dvoch kvalitných mužstiev

pondelok 15.2.
„Som hrdý na tím, že sa napriek dvojgólovej strate dokázal otriasť a vrátiť do zápasu.“ Kapitán DAC-u strelil včera svoj 12. gól v sezóne, čím sa osamostatnil na čele poradia ligových strelcov.
Aktuality

Tlačová konferencia DAC-u pred štartom jari 2021

piatok 12.2.
Na dnešnej tlačovej konferencii DAC-u pred štartom jarnej časti sezóny 2020/21 zastupovali náš klub športový riaditeľ Jan Van Daele, tréner Bernd Storck a kapitán mužstva Zsolt Kalmár.
Rozhovor

Zsolt Kalmár: Mužstvo je pripravené na ligu

pondelok 8.2.
„Noví hráči výborne zapadli do kolektívu. S tým u nás nikdy nebol problém.“ Kapitán mužstva o sobotňajšej generálke DAC-Michalovce (0:0) a o zimnom prípravnom období.
Aktuality

Narodeniny: Bernd Storck má dnes 58!

pondelok 25.1.
Tréner DAC-u Bernd Storck dnes oslavuje 58. narodeniny. Všetko najlepšie!
Aktuality

Predstavujeme sobotňajšieho súpera: WKW ETO FC Győr

piatok 22.1.
Štvrtý tím druhej maďarskej ligy strieda desiaty. Do našej MOL Akadémie zavíta v sobotu 23. januára o 14.00 hod len 44 km vzdialený ETO FC Győr. Fanúšikov, žiaľ, opäť nemôžeme osobne privítať. Zápas si však budete môcť pozrieť naživo na našom YouTube aj Facebook profile.
Rozhovor

Zsolt Kalmár: Každá príprava je náročná

štvrtok 21.1.
„V mužstve Győru mám veľa známych, na vzájomný duel sa preto veľmi teším.“ Kapitán DAC-u v rozhovore pre náš web o doterajšom priebehu prípravy a tiež o sobotňajšom zápase proti svojmu materskému klubu.
Aktuality

Zajtra odštartuje zimná príprava nášho mužstva

streda 6.1.
Vo štvrtok poobede sa pre našich hráčov končí zimná prestávka. Prvý tréning prípravy na jarnú časť absolvujú zverenci Bernda Storcka 7. januára o 16-tej hodine.
Rozhovor

Bernd Storck: Chceme zostať úspešní a spravíme pre to maximum

streda 30.12.
„Radi by sme pokračovali v úspešnom ťažení, ale na jar už aj s pomocou a podporou fanúšikov.“ Hodnotenie jesene s trénerom Berndom Storckom.
Aktuality

Štatistiky jesene 2020: góly

utorok 29.12.
Zsolt Kalmár sa stal s 11 gólmi najlepším strelcom nielen nášho tímu, ale aj celej súťaže. Účinkovanie A-mužstva DAC v jesennej časti sezóny 2020/21 hodnotíme z pohľadu čísiel a štatistík - v štvrtej časti sa venujeme gólom.
Aktuality

Štatistiky jesene 2020: hráči

nedeľa 27.12.
Účinkovanie A-mužstva DAC v jesennej časti sezóny 2020/21 z pohľadu čísiel a štatistík - v druhej časti hráčske štatistiky.
Rozhovor

Zsolt Kalmár: Veci treba vnímať vždy pozitívne

streda 23.12.
„Mnohí spoluhráči by si zaslúžili túto poctu, pretože sme boli úspešní ako tím.“ Kapitán DAC-u vyhral hlasovanie o najlepšieho hráča jesene s obrovským náskokom.
Aktuality

Gól roka 2020: víťazom Eric Ramirez

utorok 22.12.
Neuveriteľne vyrovnaný bol boj o prvenstvo v hlasovaní fanúšikov o najkrajší žlto-modrý Gól roka 2020. Napokon len štyri hlasy rozhodli o prvenstve Erica Ramireza pred Ladislavom Gasparovicsom z U11. Tretí skončil Zsolt Kalmár.
Aktuality

Zsolt Kalmár hráčom jesene 2020!

utorok 22.12.
Zsolt Kalmár vyhral po rokoch 2017, 2018 a 2019 hlasovanie fanúšikov o najlepšieho hráča DAC-u aj v jeseni 2020! Náš kapitán skončil na čele s rekordným náskokom, druhé miesto získal jarný víťaz Martin Jedlička, bronzovú pozíciu z jari obhájil Cesar Blackman.
Aktuality

Hlasuj o najlepšieho hráča DAC v jeseni 2020!

štvrtok 17.12.
Žlto-modrí fanúšikovia, pozor! Spúšťame hlasovanie o najlepšieho hráča nášho mužstva počas striebornej jesene 2020!
Další stránky
123456>>