Archív správ

Aktuality

Tlačová konferencia DAC-u pred štartom jari 2023

včera
Na dnešnej tlačovej konferencii DAC-u pred štartom jarnej časti sezóny 2022/23 informovali novinárov a verejnosť športový riaditeľ klubu Jan Van Daele, tréner Adrian Guľa a kapitán mužstva Zsolt Kalmár.
Aktuality

Sledujte naživo tlačovú konferenciu DAC-u!

pred 3 dnami
Tradičná tlačová konferencia DAC-u pred štartom jarnej časti sa uskutoční v stredu 8. februára 2023 o 16.00 h. Udalosť môžete sledovať naživo na našom oficiálnom YouTube kanáli a Facebook profile.
Video

Video: Veľký chorvátsky kvíz DAC

nedeľa 5.2.
Desať otázok, deväť sekúnd, jeden bod. Kto podľa vás lepšie zvládol náš futbalový kvíz natočený počas chorvátskeho sústredenia - Zsolt Kalmár alebo Regő Szánthó?
Aktuality

Domáca pôda EXTRA so Zsoltom Kalmárom

streda 1.2.
Vo štvrtok večer sa prihlásime naživo z Chorvátska, hosťom extra vydania našej diskusnej relácie bude kapitán DAC-u Zsolt Kalmár. V rámci vysielania môžu otázky položiť aj fanúšikovia.
Rozhovor

Zsolt Kalmár: Zápas nám veľa ukázal

nedeľa 29.1.
„Aj v lige nás čakajú zápasy na podobných ihriskách a s rovnako agresívnymi súpermi, na čo sa treba mentálne pripraviť.“ Kapitán DAC-u považuje včerajší prípravný duel proti Ruchu Ľvov za užitočný z viacerých dôvodov.
Aktuality

Žlto-modrý rok 2022 v číslach

pondelok 2.1.
Zopár zaujímavých číselných údajov z účinkovania nášho mužstva počas nedávno skončeného roka 2022.
Aktuality

Ako sa zrodilo DAC legendárium?

streda 14.12.
V predaji je už jedinečný novoročný nástenný kalendár nášho klubu, DAC legendárium, na ktorého špeciálnych ilustráciách ožije naša minulosť, súčasnosť i budúcnosť.
Video

Video: Dobročinná zbierka

utorok 13.12.
Do tohtoročnej vianočnej dobročinnej zbierky DAC-u prispeli dresom, kopačkami a rukavicami Zsolt Kalmár, Nikola Krstović, Samuel Petráš a Eric Davis. Licitovať môžete do stredy 14.12.2022 poludnia.
Aktuality

Štatistiky jesene 2022: karty a penalty

sobota 10.12.
Nemali sme ani jedného vylúčeného a iba Slovana nám strelil gól z jedenástky. Účinkovanie nášho mužstva v jesennej časti sezóny 2022/23 z pohľadu čísiel a štatistík - v piatej časti karty a pokutové kopy.
Rozhovor

Zsolt Kalmár: Rok 2022 priniesol fantastické pocity

sobota 10.12.
„Myslím si, že po dobrej zimnej príprave uvidia fanúšikovia v roku 2023 ešte lepšieho Zsolta Kalmára." Koncoročný rozhovor s kapitánom nášho mužstva.
Aktuality

Dobročinná dražba: Kalmárov „návratový“ dres, Krstovicóve gólové kopačky a ďalšie cennosti!

piatok 9.12.
Na Facebook profile DAC-u spúšťame dobročinnú aukciu, v rámci ktorej môžete získať dres, kopačky a rukavice venované našimi hráčmi.
Aktuality

Štatistiky jesene 2022: góly

štvrtok 8.12.
Nikola Krstović sa stal s 11 gólmi najlepším strelcom nielen nášho tímu, ale aj celej súťaže. Účinkovanie A-mužstva DAC v jesennej časti sezóny 2022/23 hodnotíme z pohľadu čísiel a štatistík. Štvrtú časť venujeme gólom.
Aktuality

Gól roka 2022: víťazom Nikola Krstović

utorok 6.12.
Čiernohorský útočník ovládol aj hlasovanie fanúšikov o najkrajší žlto-modrý Gól roka 2022. Za sebou nechal Zsolta Kalmára, tretí skončil György Sárközy z U16.
Aktuality

Nikola Krstović hráčom jesene 2022!

utorok 6.12.
Obhajoba: čiernohorský útočník ovládol hlasovanie fanúšikov o najlepšieho hráča DAC-u v jeseni 2022! Druhé miesto patrí Zsoltovi Kalmárovi, tretí skončil Spyros Risvanis.
Video

Video: Adventná svieca so Zsoltom Kalmárom

nedeľa 4.12.
Druhú sviečku na adventnom venci DAC-u v roku 2022 zapálil kapitán Zsolt Kalmár.
Další stránky
123456>>