Archív správ

Aktuality

Štatistiky striebornej sezóny 2022/23: hráči

pred 2 dnami
Koľko hráčov sa pričinilo o najlepšiu sezónu DAC-u? Pohľad na účinkovanie A-mužstva DAC-u v ligovom ročníku 2022/23 cez čísla a štatistiky, časť druhá.
Aktuality

Hlasuj o najlepšieho hráča DAC v jarnej časti 2023!

piatok 26.5.
Spúšťame hlasovanie o najlepšieho hráča nášho mužstva počas jari 2023! Hlasuj a vyhraj!
Video

Video: Kalmár a Dimun v Tomášove

streda 24.5.
Na poslednom zápase sezóny sme v rámci projektu Poďme spolu na DAC! privítali žiakov a učiteľov zo ZŠ s VJM Tomášov. V týždni pred stretnutím navštívili deti priamo v ich škole Zsolt Kalmár a Milan Dimun a strávili tam veľmi príjemné popoludnie. #egycsaládvagyunk #smejednarodina
Aktuality

Káčer a Krstović v najlepšej Jedenástke Fortuna ligy!

pondelok 22.5.
V Jedenástke sezóny Fortuna ligy 2022/23 máme dvojnásobné zastúpenie, pričom Nikola Krstović ovládol nielen poradie kanonierov, ale aj hlasovanie fanúšikov o osobnosť súťaže.
Rozhovor

Zsolt Kalmár: Mám za sebou náročné obdobie

pondelok 22.5.
„Za posledný rok sa tu vytvorilo silné mužstvo, v tomto trende musíme pokračovať.“ Kapitán mužstva poskytol svoj pohľad nielen na zápas s Banskou Bystricou, ale aj celú uplynulú sezónu.
Foto

Foto: Hráči DAC-u na návšteve v Tomášove

štvrtok 18.5.
Zsolt Kalmár a Milan Dimun zavítali v stredu poobede do Tomášova, kde sa v rámci projektu Poďme spolu na DAC! stretli so žiakmi miestnej ZŠ s VJM. A my sa už teraz tešíme na sobotu, kedy deti privítame na poslednom zápase sezóny. Autor: Lelkes Ernő.
Rozhovor

Zsolt Kalmár: Bolestivá prehra

pondelok 8.5.
„Atmosféra bola výborná, mesto už celý týždeň žilo futbalom. Fanúšikovia stáli za nami, veľmi nám pomohli a vytvorili fantastickú atmosféru. Mrzí ma, že sme ich nedokázali potešiť víťazstvom.“ Hodnotenie kapitána Zsolta Kalmára po ligovom stretnutí DAC-Slovan (2:3).
Video

Sledujte naživo tlačovú konferenciu DAC-u pred zápasom so Slovanom!

štvrtok 4.5.
DAC v piatok 5.5.2023 o 15.00 h usporiada tlačovú konferenciu pred šlágrom víkendového kola proti Slovanu. Udalosť môžete sledovať naživo na našom oficiálnom YouTube kanáli a Facebook profile.
Aktuality

Deň fanúšikov sa niesol v rodinnej atmosfére

streda 3.5.
Napriek drobnému dažďu zavítalo v utorok večer do MOL Arény na Deň fanúšikov množstvo záujemcov. Stretnutie v neformálnej atmosfére znova potvrdilo, aké silné je puto medzi mužstvom a fanúšikmi.
Rozhovor

Zsolt Kalmár: Aj kvôli fanúšikom

pondelok 1.5.
„Teraz je ten moment, kedy musíme všetci zabrať a ukázať, čo v nás je.“ Vyjadrenie nášho kapitána po včerajšom stretnutí Podbrezová-DAC (2:0).
Rozhovor

Zsolt Kalmár: Víťazstvo je výsledkom tímovej práce

pondelok 17.4.
„Pre trénera je každý hráč dôležitý a keďže máme veľa zranených, postupne dostávajú šancu. Myslím, že doteraz hrali všetci dobre.“ V piatok ráno bol ešte štart Zsolta Kalmára otázny, podvečer však nastúpil a k víťazstvu nad Podbrezovou prispel asistenciou.
Aktuality

Nikola Krstović hráčom mesiaca marec 2023!

piatok 14.4.
Kanonier nášho mužstva vyhral v hlasovaní odbornej poroty už tretíkrát v aktuálnom ročníku a celkovo štvrtýkrát.
Aktuality

InStat: Alex Pinto najlepším hráčom víkendu

utorok 11.4.
Jedným z trojice najlepšie hodnotených hráčov víkendového 4. kola nadstavby podľa InStat indexu bol portugalský obranca DAC-u Alex Pinto.
Aktuality

Regő Szánthó ovládol anketu Gól mesiaca marec

utorok 11.4.
Najviac hlasov v ankete Gól mesiaca marec získal krídelník DAC-u Regő Szánthó vďaka ďalekonosnému zásahu do siete Trnavy.
Rozhovor

Zsolt Kalmár: Zaslúžené víťazstvo

pondelok 3.4.
„Z herného hľadiska to nebol náš najlepší výkon v sezóne, no podobné víťazstvá sú najcennejšie, pretože ak chceme niečo dosiahnuť, musíme zvládnuť každý zápas.“ Včerajší zápas DAC-Žilina (1:0) očami kapitána Zsolta Kalmára.
Další stránky
123456>>