Fanúšikovia

Ako sa registrovať na posledný zápas sezóny?

Majitelia štandardných alebo VIP permanentných vstupeniek sa môžu na záverečný ligový duel sezóny prihlásiť do piatka 12.00 hod. Následne vyžrebujeme 250 výhercov, ktorí získajú po dve vstupenky na zápas.

V piatok 14. mája 2021 vstúpila do platnosti vyhláška ÚVZ, ktorá umožňuje vstup 500 fanúšikov na športové podujatia. Patria medzi ne aj stretnutia Fortuna ligy.

Zúčastniť sa budú môcť len diváci:
- s negatívnym výsledkom PCR alebo LAMP testu nie starším ako 72 hodín
alebo
- s negatívnym výsledkom antigénového testu nie starším ako 24 hodín

Negatívny antigénový test je možné nahradiť potvrdeniami o nasledovných skutočnostiach:
a) osoba bola zaočkovaná druhou dávkou mRNA (napr.: Pfizer, Moderna) vakcíny proti ochoreniu COVID-19 a od tejto udalosti uplynulo viac ako 14 dní,
b) osoba bola zaočkovaná prvou dávkou vektorovej vakcíny (napr.: AstraZeneca) proti ochoreniu COVID-19 a od tejto udalosti uplynulo viac ako 4 týždne,
c) osoba je viac ako 14 dní po 1. dávke očkovania proti ochoreniu COVID-19 (mRNA alebo vektorovou vakcínou), ak bola prvá dávka očkovania podaná v intervale do 180 dní od prekonania ochorenia COVID-19,
d) osoba prekonala ochorenie COVID-19 v období pred nie viac ako 180 dňami,
e) ide o osobu do 10 rokov veku

Futbalový klub DAC 1904 Dunajská Streda umožní svojim fanúšikom vstup na stretnutie 10. kola nadstavbovej skupiny o titul proti FC Spartak Trnava (hrá sa v sobotu 22.5.2021 o 19.00 hod). Možná je len prítomnosť držiteľov štandardných alebo VIP permanentiek.

Ako sa môžu fanúšikovia DAC-u dostať na sobotňajší zápas?
1. Musia predložiť jeden z vyššie uvedených dokumentov: negatívny test, alebo potvrdenie o očkovaní, alebo potvrdenie o prekonaní COVID-19 (zabezpečí si fanúšik)
2. Registrujú na stránke https://gol.dac1904.sk/

Registrácia bude otvorená do piatka 21.5.2021, 12.00 hod.

V piatok poobede vyžrebujeme limitovaný počet výhercov, pričom každý z nich získava 2 vstupenky na sobotňajší zápas DAC-Trnava. Každý šťastný výherca teda môže prísť na zápas v sprievode blízkej osoby.

Podmienkou registrácie je vyplnenie kompletného formulára, pričom registrovaná osoba musí byť držiteľom platnej permanentnej vstupenky. Prosíme uviesť dve mená, ktoré budú následne zapísané do menného zoznamu pre vstup do MOL Arény (v zmysle pokynov a usmernení bude vstup na štadión umožnený len vopred registrovaným osobám).

Výhercov budeme kontaktovať v priebehu piatka na emailovej adrese, ktorú uvedú do formulára. Účasť na stretnutí nebude mať vplyv na prípadné odškodnenie pre majiteľov permanentiek.

Súvisiace správy

Ohlasy
Video
Foto
Aktuality
Aktuality