Fanúšikovia

Ako sa registrovať na víkendový zápas proti Žiline?

Futbalový klub DAC 1904 Dunajská Streda umožní svojim fanúšikom vstup na sobotňajšie stretnutie. Aby sme zmiernili ich náklady, poskytneme voľnú vstupenku každému, kto splní podmienky ÚVZ.

Testy a registrácia. Zhrnuli sme, za akých podmienok sa dostanú fanúšikovia na zápas DAC-Žilina.

V utorok 27. apríla 2021 vstúpila do platnosti vyhláška Úradu verejného zdravotníctva (ÚVZ), ktorá umožňuje vstup fanúšikov - v limitovanom počte a za prísnych opatrení - na vybrané športové podujatia. Patria medzi ne aj stretnutia našej najvyššej futbalovej ligy.

Zúčastniť sa môžu len diváci s negatívnym výsledkom PCR alebo LAMP testu nie starším ako 36 hodín a zároveň antigénovým testom nie starším ako 12 hodín. Možná je len prítomnosť divákov podporujúcich domáci tím.

Futbalový klub DAC 1904 Dunajská Streda umožní svojim fanúšikom vstup na stretnutie 7. kola nadstavbovej skupiny o titul proti MŠK Žilina (hrá sa v sobotu 1.5.2021 o 14.30 hod).

Ako sa môžu fanúšikovia DAC-u dostať na sobotňajší zápas?
1. V prvom rade je potrebný negatívny PCR/LAMP test z piatka/soboty
2. V priebehu soboty si vybavte aj antigénový test
3. Potvrdenie o negatívnych výsledkoch týchto testov si zoberte so sebou na štadión
4. Zaregistrujte sa na https://gol.dac1904.sk/; podmienkou registrácie je vyplnenie kompletného formulára.

Sme si vedomí, že absolvovanie potrebných testov je finančne náročné, preto náš klub umožní všetkým fanúšikom, ktorí splnia vyššie uvedené podmienky ÚVZ, voľný vstup na sobotný zápas.

Veríme, že napriek náročným prekážkam kladeným ÚVZ bude na sobotňajšom zápase na našom štadióne po dlhom čase opäť pravá futbalová atmosféra. Tešíme sa na stretnutie s Vami v MOL Aréne! 

Súvisiace správy

Video
Fanúšikovia
Aktuality