Rozhovor

Ammar Ramadan: Tréner mi povedal, aby som zmenil priebeh stretnutia

Ammar Ramadan: Tréner mi povedal, aby som zmenil priebeh stretnutia

A-TÍM
|
Rozhovor
| ne 26.2.2023, Nagy Krisztián, foto: Lelkes Ernő
article_banner
article_banner
article_banner

„Chcel by som sa fanúšikom veľmi pekne poďakovať za choreo, vždy sa budem snažiť spraviť maximum, aby som ich potešil.“ Ammar Ramadan mal výrazný podiel na našom včerajšom víťazstve, pri oboch strelných góloch si pripísal asistenciu.

„Som veľmi šťastný, takmer nenachádzam slov. Bolo to krásne popoludnie, posunuli sme sa na prvú priečku. Veľmi tvrdo sme pracovali pre tento moment a dlho sme na to čakali. Počas celého zápasu sme dominovali, hoci v prvom polčase sa nám šťastena otočila chrbtom. Vypracovali sme si niekoľko šancí, ktoré sme však nevyužili. Po prestávke sa nám ale podarilo vyrovnať po šťastnom momente a všetci sme tvrdo dreli ďalej, čoho výsledkom je víťazstvo,“ zhodnotil včerajší ligový duel DAC-Skalica (2:1) Ammar Ramadan, ktorý nastúpil od začiatku druhého dejstva a výraznou mierou sa pričinil o obrat v skóre. Pri oboch našich góloch si pripísal asistenciu. Jeho prínos ocenili aj obaja tréneri na pozápasovej tlačovej konferencii. „Tréner Guľa ma posielal na ihrisko s tým, aby som pracoval pre mužstvo a zmenil priebeh stretnutia. Vždy mi dôveruje a ja sa mu chcem za to odvďačiť, takisto mužstvu, fanúšikom a klubu.“

Ammar Ranadan potešil fanúšikov, tí potešili jeho. Pred zápasom vytiahli veľký transparent s nápisom „Stay strong Ammar“ (Zostaň silný, Ammar). Odkaz na zemetrasenie v jeho rodnej krajine je zrejmý. „Fanúšikom patrí veľká vďaka. Sú najlepší, bez nich by sme včerajší zápas určite neotočili. Celý tím pracoval tvrdo, nebolo to len o mne, hocikto môže streliť gól. Pri vyrovnaní sme mali aj trochu šťastia, ale to patrí k futbalu. Nevedel som o predzápasovej choreografii, bol som veľmi milo prekvapený. V Dunajskej Strede sa cítim ako doma, je tu skutočne rodinná atmosféra. Chcel by som sa fanúšikom veľmi pekne poďakovať za choreo, vždy sa budem snažiť spraviť maximum, aby som ich potešil,“ dodal 22-ročný sýrsky krídelník.