Fanúšikovia

DAC 1904 - Trenčín: informácie pre fanúšikov

DAC 1904 - Trenčín: informácie pre fanúšikov

A-TÍM
|
Fanúšikovia
| pi 27.5.2022, Nagy Krisztián, foto: Lelkes Ernő
article_bannerarticle_banner

Pozorne si prečítajte informácie, ktoré potrebujete vedieť pred dnešným finále play-off v MOL Aréne!

PREDAJ VSTUPENIEK

V piatok 27. mája 2022 o 20.00 hod privítame v MOL Aréne mužstvo AS Trenčín.

Vstupenky sú naďalej v predaji online aj v pokladniach MOL Arény. Pre informácie ohľadom ich predaja kliknite sem.

Ponuku St. Nicolaus SILVER LOUNGE menu na piatok 27. mája 2022 nájdete tu.

Otváracia doba pokladne a DAC store 31. mája:
Piatok 27. mája 2022 (deň zápasu DAC-Trenčín):
DAC store: 12.00-22.00 | pokladňa č. 2: 16.00-22.30
Sobota 28. mája 2022:
DAC store: 9.00-12.00 | pokladňa č. 2: 12.00-16.00
Nedeľa 29. mája 2022:
pokladňa č. 2: 10.00-16.00
Pondelok 30. mája 2022 - utorok 31. mája 2022:
DAC store: 10.00-18.00

Pozor! Vedenie nášho klubu sa rozhodlo predĺžiť platnosť sezónnych permanentiek aj na zápasy play-off o Európsku konferenčnú ligu. Ich držitelia si teda súboj s Trenčínom môžu pozrieť za štandardných podmienok, zo svojho miesta a zdarma.

Permanentky aj vstupenky platia na konkrétne sedadlo. Permanentka je prenosná - použiť ju môže aj iná osoba ako vlastník; podmienkou však je, aby spadala do tej istej cenovej kategórie.

Nie ste ešte držiteľom klubovej karty? Zabezpečte si ju nasledovnými spôsobmi:
- online na adrese https://shop.dac1904.sk/sk/klubova-karta
- alebo osobne v pokladniach počas vyššie uvedených otváracích hodín, prípadne vDAC store

PRÍJAZD, PARKOVANIE A VSTUP NA ŠTADIÓN

Upozorňujeme fanúšikov na dopravné obmedzenia v okolí štadióna v čase od cca 18.30 h. Parkovanie bude možné na tradičných miestach pri Aréne, avšak vjazd na Trhovisko bude možný len do zaplnenia priľahlých parkovísk, následne bude pre motorové vozidlá uzavretý. Odporúčame tiež využiť parkovisko pri nákupnom centre Max a Family Center, prípadne zaparkovať na ul. Štúrova a Športová.

Pre fanúšikov domáceho mužstva budú otvorené tribúny A, B a C. Vyhradené miesta pre vozičkárov sú pod sektorom AB, BC a v Silver VIP.

Samostatný sektor pre fanúšikov hosťujúceho mužstva sa nachádza v časti rohu CD a na tribúne D (sektor D1), a je oddelený od sektorov vyčlenených pre divákov podporujúcich domáce mužstvo. Časť sektora C5 bude ohraničená ako nárazníková zóna. Vstup pre divákov hostí bude oddelene od vstupu pre domácich. Policajný zbor v rámci svojich opatrení zabezpečuje príchod fanúšikov hostí. V čase príchodu oboch mužstiev a fanúšikov Trenčína na štadión možno očakávať čiastočnú uzáveru v okolitých uliciach. Prosíme, aby ste rešpektovali usmernenia usporiadateľov a polície.

Z dôvodu príchodu fanúšikov Trenčína polícia uzatvorí časť Športovej ulice, a to v úseku od ul. Spojovacej na Boriny po reštauráciu Pelikán. Parkovisko pri bývalej športovej hale teda zostane prístupné pre domácich fanúšikov.

Samotný vstup na štadión je možný len cez turnikety, ktoré sa nachádzajú:
- v rohu medzi A a B tribúnou, v rohu medzi B a C tribúnou: vstup na AP, AB, B1, B2, B3, B4, BC, C1, C2, C3, C4, C5, CD
- cez recepciu A tribúny: Sky box, VIP
- v rohu medzi C a D tribúnou: sektor hostí

Tribúna D nebude otvorená; držiteľov permanentiek na tribúnu D prosíme, aby si náhradné vstupenky na tribúnu B prevzali v pokladni č. 2.

Fanúšik pri vstupe priloží zakúpenú vstupenku/klubovú kartu k čítačke QR kódov, čím sa aktivuje turniketová brána pre vstup jednej osoby. Turnikety umožňujú vstup len pre daný druh vstupenky a na danú tribúnu.

Prosíme fanúšikov, aby na zápas prišli v dostatočnom časovom predstihu kvôli bezpečnostným prehliadkam pri vstupe. Brány štadióna sa otvárajú hodinu a pol pred výkopom (o 18.30 h, platí aj pre VIP).

Z dôvodu osobnej kontroly pri vstupe na štadión je pre ženy vyčlenený samostatný koridor pri turniketoch.

VRATNÉ EKOPOHÁRE A CASHLESS SYSTÉM V BUFETOCH

V MOL Aréne sa od jarnej sezóny namiesto jednorazových plastových pohárov používajú vratné ekopoháre. V týchto Vám ponúkame alko- a nealko nápoje v bufetoch MOL Arény vrátane VIP barov. Ekopoháre sú nielen šetrné k životnému prostrediu, ale vďaka svojmu dizajnu sú aj pohodlnejšie, pevnejšie a krajšie.

Vratný pohár si môžete zakúpiť za jednorazový poplatok 2 EUR, jeho použitie je veľmi jednoduché - presný postup si môžete prečítať tu.

V bufetoch MOL Arény je výhradnou možnosťou platby tzv. Cashless (bezhotovostný) systém, fungujúci na princípe dobíjateľných kariet, ktoré sú náhradou hotovosti pri nákupe.

Predaj Cashless kariet a dobíjanie ich kreditu prebieha súbežne s predajom vstupeniek v pokladniach štadióna počas vyššie uvedených otváracích hodín, respektíve v DAC store.

Pre návštevníkov VIP sektorov bude pokladňa na nákup a dobitie Cashless kariet k dispozícii od 18.30 do 22.00 h na recepcii hlavnej tribúny. Navyše, priamo v St. Nicolaus SILVER LOUNGE reštaurácii sme pre nich pripravili aj automat na dobitie kreditu.

Nezabudnite, že klubová karta DAC CLUBCARD slúži aj ako Cashless karta!

VRÁTENIE ZOSTATKOV Z CASHLESS KARTY

Podobne ako v predošlých rokoch, z účtovného hľadiska je aj tentoraz potrebné, aby si fanúšikovia do skončenia aktuálneho súťažného ročníka vynulovali stav na svojich Cashless kartách. Požiadať o vrátenie kreditu z Cashless karty bude možné do utorka 31. mája 2022 počas otváracích hodín DAC store a pokladní. Rozpis otváracích hodín nájdete vyššie.

Momentálne používané klubové karty (DAC CLUBCARD) zostanú v platnosti aj pre nasledujúce sezóny, pre každý ročník ale bude nutné doplniť na nich kredit.

Zároveň pripomíname fanúšikom, že každý darčekový poukaz (voucher) zakúpený v DAC store v priebehu aktuálnej sezóny je platný takisto len do 31. mája 2022. Kredit na nich je preto nutné minúť do tohto termínu priamo v DAC store.

MAĽOVANIE NA TVÁR, SPRAVODAJ, DAC STORE, SÚŤAŽ O 20 TISÍC EUR A FREE WIFI

Brány štadióna otvárajú hodinu a pol pred výkopom (o 18.30 h). Pri turniketoch v rohu BC už odvtedy bude pre fanúšikov pripravené maľovanie na tvár zdarma.

Farebný bulletin (Spravodaj) k stretnutiu nájdete v DAC store, respektíve si ho môžete stiahnuť kliknutím na obrázok.

Využite možnosť nákupu a navštívte náš oficiálny DAC store, ktorý v deň zápasu otvorí o 12.00 h a zatvorí o 22.00 h! Nakúpiť vo Fanshope môžete aj po prechode cez turnikety, konkrétne v stane pri rohu BC, kde takisto platí 5-percentná zľava pre držiteľov permanentných vstupeniek.

Stávková spoločnosť Fortuna SK a Únia ligových klubov prinášajú na štadióny našej ligy polčasovú súťaž #20TISICOVKA. V piatok si traja šťastlivci z radov fanúšikov DAC môžu vykopať rozprávkovú prémiu 20 000 EUR. Stačí, ak sa buď online alebo po vstupe do štadióna zaregistrujete u hostesiek Fortuna v žltom a ste v hre. Všetky potrebné informácie nájdete tu.

Na celom štadióne je k dispozícii voľné internetové pripojenie. Hľadajte sieť MOL Aréna free, do ktorého sa pripojíte veľmi jednoduchým spôsobom cez sociálne siete alebo email!

BEZPEČNOSTNÉ PREDPISY

Pred, počas a po zápase budú zo strany organizátora, ako aj zo strany polície prijaté prísne bezpečnostné opatrenia v zmysle zákona 1/2014 o organizovaní verejných športových podujatí.

Na vstupoch na štadión budú využité všetky oprávnenia člena usporiadateľskej služby v zmysle zákona a vyžadované prísne dodržiavanie povinností člena usporiadateľskej služby. Osoby, ktoré budú zjavne pod vplyvom alkoholu, alebo iných návykových látok, nebudú na štadión vpustené; to isté platí o osobách, u ktorých budú takéto látky nájdené v držbe. Kontrolované budú aj všetky transparenty a vlajky, ktoré nesmú byť na pevných žrdiach, a ktoré by mohli byť použité ako zbraň. V prípade, že uvedené predmety budú obsahovať hanlivé, urážlivé slová, resp. budú znázorňovať zobrazenia, znaky alebo svojou povahou budú urážlivé a mohli by spôsobiť narušenie verejného poriadku, budú odňaté a osoby, ktoré sa pokúsia o ich vnesenie na štadión, nebudú na štadión vpustené a budú odovzdané príslušníkom Policajného zboru.

Na štadión je zakázané vnášať štátne symboly cudzích štátov alebo ich predchodcov; ich majitelia nebudú vpustení na štadión a budú odovzdaní príslušníkom PZ.

Pozor! Platí prísny zákaz použitia pyrotechnických prostriedkov. V prípade ich použitia bude ihneď vykonaný zákrok usporiadateľskej služby voči previnilcom.

Vstupenky sú jednovstupové, to znamená, že nebude možné po vstupe zo štadióna odísť a následne sa vrátiť. Každý divák bude musieť mať počas trvania zápasu pri sebe platnú vstupenku a počas celého zápasu sa ňou na výzvu usporiadateľskej služby preukázať.

Upozorňujeme fanúšikov, že vhadzovanie predmetov na hraciu plochu je prísne zakázané. Prípadné porušenie tohto zákazu sa považuje za závažný priestupok a jeho dôsledkom je vyvedenie páchateľa zo štadióna. Štadión, ako i jednotlivé sektory budú monitorované kamerovým systémom. Každý incident zaznamenaný kamerami bude usporiadateľskou službou a Policajným zborom okamžite vyhodnotený a riešený, v prípade výtržností bude nasledovať okamžitý zásah bezpečnostných zložiek.