Aktuality

Dnes začína predpredaj vstupeniek na sobotňajšie stretnutie

Po reprezentačnej prestávke pokračuje Fortuna liga zápasmi 14. kola. DAC v sobotu večer privíta Ružomberok, výkop je o 19.00 hod.

Predpredaj vstupeniek bude prebiehať vo štvrtok a piatok, denne medzi 14.00 a 19.00 v reštaurácii na štadióne FC DAC. Vstupenky budú v predaji aj v bare Turul, denne podľa otváracích hodín. V deň zápasu otvárajú pokladne dve hodiny pred výkopom (o 17.00 h). Predaj vstupeniek bude zabezpečný v troch pokladniach (č. 1, 4 a 6) a všetky tri budú poskytovať aj zľavnené vstupenky pre deti od 6 do 15 rokov, pre dôchodcov starších ako 70 rokov a pre osoby ťažko telesne postihnuté (ZŤP okrem vozičkárov).

Prosíme fanúšikov, aby využili možnosť zakúpenia vstupeniek v predpredaji, čím si zabezpečia rýchlejší vstup na štadión a vyhnú sa tvoriacim radom na pokladniach.

Vstupné na stretnutie:

do 6 rokov: zdarma
6-15 rokov:  2 EUR
15-70 rokov:  5 EUR
nad 70 rokov:  2 EUR
ZŤP:  2 EUR
Vozíčkári:  zdarma
 

Pred stretnutím bude znova otvorený oficiálny FANSHOP, ktorý ďalej rozširuje svoju ponuku licencovaných produktov, a okrem dresov, šáliek a šálov budú v predaji aj ďalšie predmety.

V cene vstupenky je aj farebný bulletin (Spravodaj), ktorý bude automaticky zaradený do zlosovania o vecné ceny s logom klubu, ako aj o hlavnú cenu od PilatesMed Garant klinika.

Súvisiace správy

Aktuality