💳 Registruj sa do Fanklubu DAC a dobi tvoju kartu online!           
Rozhovor

Dominik Kružliak: Pozitívny impulz

Dominik Kružliak: Pozitívny impulz

Rozhovor
| st 27.10.2021, Nagy Krisztián, foto: Lelkes Ernő

„Najbližší zápas je vždy ten najdôležitejší.“ Dominik Kružliak sa teší na sobotu, kedy DAC nastúpi proti mužstvu z jeho rodného mesta.

article_bannerarticle_banner

„V nedeľu sme si pripísali dôležité víťazstvo. Mali sme dostatok šancí skôr uzavrieť zápas, záver mohol byť kľudnejší. Súper hrozil hlavne z rýchlych protiútokov, mal tri šance, pri ktorých nás podržal Maťo Jedlička. Michalovce ukázali svoju kvalitu a sme radi za víťazstvo. Dôležité je, že sme to zvládli a získali tri body. Podarilo sa nám prekonať menšiu krízu, vyhrali sme tretíkrát v rade, čo je dobré. Musíme ísť od zápasu k zápasu a pokračovať v tom,“ vrátil sa Dominik Kružliak k svojmu 194. stretnutiu v našej najvyššej súťaži, v ktorom sme porazili Michalovce 1:0.

Ďalší štart si môže pripísať v sobotu proti nováčikovi z Liptovského Mikuláša, teda mužstvu z jeho rodného mesta. „Najbližší zápas je vždy ten najdôležitejší. Momentálne sa pripravujeme na sobotu a veríme, že uspejeme. Tri víťazstvá za sebou nám pomohli, vzrástlo nám sebavedomie a aj pre defenzívu je dôležité, že v druhom zápase v rade sme si udržali nulu. Na začiatku sezóny sme inkasovali dosť veľa gólov, takže je to pozitívny impulz.“