|
| ut 14.10.2014, Nagy Krisztián
'
'

Po dvojgólovom víťazstve na ihrisku treťoligistu sme postúpili do osemfinále Slovenského pohára. O góly sa postarali Brašeň, Jurčo a Sabler.

Zámer streliť rýchly gól vyšiel, po centri Szabóa si loptu spracoval Szarka, Brašeň na ňu vyrazil a preloboval domáceho gólmana. V prvom polčase sa do siete pýtal aj priamy kop Horvátha, Brašeňov pokus z vnútra šestnástky a Kwinova hlavička.

Aj deviata minúta druhého polčasu nám priniesla gól, pokoj do našich radov vniesol Jurčo, ktorý po Krištovom priťuknutí pätičkou zvýšil na 2:0. Domáci znížili po rýchlej kontre na jeden dotyk, ale Sabler nepripustil drámu a dorazil do siete Szarkov prízemný center na bližšiu žrď.

Góly: 77. Kurta - 9. Brašeň, 54. Jurčo, 81. Sabler

Žltá karta: 8. Szántó, 76. Kurta - 76. Straka, 79. Krišto

1000 divákov, rozhodovali Prešinský - R. Sluk, M. Sluk

FKM: Rybánsky - Illés, Ešek, Petráš, Horáček - Kling, Szántó, Letko (67. Dráfi), Kemlage (65. Holeček) - Kurta, Vašek

DAC: Penksa - Turňa, Kwin, Saláta, Szabó - Horváth (55. Antunovič), Straka (82. Černák), Krišto, Brašeň - Szarka, Jurčo (65. Sabler)

Onedlho prinesieme podrobnú reportáž, foto a video - sledujte nás aj naďalej.