Fanúšikovia

Futbalová atmosféra takmer po roku

Futbalová atmosféra takmer po roku

A-TÍM
|
Fanúšikovia
| st 28.7.2021, DAC 1904

V nedeľu odohrá DAC prvý domáci ligový zápas novej sezóny. Podľa najnovších predpisov môže byť MOL Aréna naplnená do 50% kapacity, t.j. na zápas proti Liptovskému Mikulášu vieme pustiť šesťtisíc divákov. Na našom štadióne bolo toľko ľudí naposledy vlani v auguste.

V nedeľu 1. augusta 2021 o 18.00 hod odohrá DAC svoj prvý domáci zápas v novej sezóne Fortuna ligy, v ktorom privíta nováčika z Liptovského Mikuláša. Minulotýždňový štart v Michalovciach sa nám, bohužial, príliš nevydaril, ale teraz má mužtvo šancu na opravu, navyše pred vlastnými fanúšikmi.

Hráči sa už nevedia dočkať chvíle, kedy v MOL Aréne nastúpia pred tisíckami fanúšikov. Každému z nás už chýba predzápasový spoločný spev a legendárna atmosféra domácich zápasov…

Podľa najnovších predpisov môže byť MOL Aréna naplnená do 50% kapacity, z čoho vyplýva, že na zápas vieme pustiť približne šesťtisíc divákov.

Predaj vstupeniek už prebieha online, prípadne si ich viete zakúpiť aj osobne v pokladni č. 2 MOL Arény až do začiatku zápasu.

Podmienky vstupu na zápas:

1. Všetci diváci sa musia pri vstupe preukázať negatívnym výsledkom PCR alebo LAMP testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 24 hodín.

Negatívny test je možné nahradiť potvrdeniami o nasledovných skutočnostiach:

a) osoba je najmenej 14 dní po aplikácii druhej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s dvojdávkovou schémou,
b) osoba je najmenej 21 dní po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s jednodávkovou schémou,
c) osoba je najmenej 14 dní po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19, ak bola prvá dávka očkovania podaná v intervale do 180 dní od prekonania ochorenia COVID-19,
d) osoba prekonala ochorenie COVID-19 v období pred nie viac ako 180 dňami,
e) ide o osobu do 12 rokov veku.

Jedno z vyššie uvedených potvrdení s dokladom totožnosti (OP/pas/zdravotný preukaz) predložíte pri vstupe do areálu.

2. Pred zápasom, prosím, vyplňte online registračný formulár. Formulár môžete vyplniť aj osobne pri pokladni MOL Arény.

Tešíme sa na Vás v nedeľu v MOL Aréne!