Link na sledovanie zápasu Dinamo Tbilisi-DAC (1:2)

|
| ut 24.3.2020, Krisztián Nagy

Dnes večer si pripomeňme magický večer v Tbilisi, kde dve hlavičky Baya zo samého záveru spôsobili fantastický obrat a náš postup! Začiatok vysielania o 18.00 hod.

V piaty večer v rámci nášho seriálu pamätných zápasov z histórie DAC-u sa prvýkrát pozrieme za hranice. K poslednému zápasu Marca Rossiho na lavičke mužstva sa viaže senzačný obrat po dvoch hlavičkách kráľa vzduchu Baya. Po domácej remíze 1:1 stál DAC počas 85 minút odvety v gruzínskom hlavnom meste na vypadnutie, ale Bayo najskôr v 86. minúte vyrovnal a už v nadstavenom čase rozhodol o našom postupe do 2. predkola Európskej ligy.

Link: FC Dinamo Tbilisi - DAC 1904 (1:2). Záznam stretnutia si môžete pozrieť dnes o 18.00 hod v premiére na uvedenom odkaze, prípadne neskôr na rovnakom mieste.