Aktuality

Poďme spolu na DAC: registrácia na zápas so Skalicou

Poďme spolu na DAC: registrácia na zápas so Skalicou

A-TÍM
|
Aktuality
| st 15.2.2023, Nagy Krisztián, foto: Cséfalvay Á.András
article_banner
article_banner
article_banner

Prečítajte si, ako môžete na najbližší domáci zápas prihlásiť vašu školu alebo organizáciu do projektu Poďme spolu na DAC!

V priebehu uplynulej jesene náš klub opätovne spustil úspešný projekt Poďme spolu na DAC!, v rámci ktorého sme počas aktuálnej sezóny zatiaľ privítali žiakov a učiteľov z troch základných škôl. Zároveň sme s hráčmi DAC-u navštívili deti aj priamo v ich prostredí.

Po rizikovom zápase so Slovanom, kedy projekt pauzoval, teraz spúšťame registráciu na najbližší domáci ligový duel DAC-Skalica, ktorý sa odohrá v MOL Aréne v sobotu 25. februára 2023 o 15.00 h.

Registrovať sa na uvedené stretnutie môžete do budúcej stredy, 22. februára 2023 do 12.00 h cez formulár, ktorý si môžete stiahnuť tu. Vyplnený registračný formulár prosíme zaslať na emailovú adresu marketing@dac1904.sk. Do prihlášky uveďte stručné zdôvodnenie, prečo by sme mali vybrať práve vašu školu, organizáciu. Subjekt, ktorý pošle najtrefnejšiu odpoveď, sa môže tešiť na návštevu hráčov DAC-u a zápasu v MOL Aréne.

O projekte „Poďme spolu na DAC!“

Projekt je určený pre žiakov a študentov základných a stredných škôl, ktorí chcú naživo zažiť atmosféru MOL Arény. Organizovaný zážitkový výlet na domáce stretnutia DAC-u pozostáva zo zabezpečenia autobusu, vstupeniek, fotenia a suveníru. Projektu sa môžu zúčastniť školy, družstvá a organizácie v maximálnom počte 30 detí a 2 dospelí ako pedagogický dozor. Vzhľadom na kapacitné možnosti môžeme na každom stretnutí privítať iba jednu vybranú školu alebo organizáciu.

DAC 1904 zabezpečí nasledovný rámcový priebeh akcie:

- vyzdvihnutie žiakov v mieste školy/organizácie (2 hodiny pred zápasom, max. 40 km v okolí Dunajskej Stredy)
- doprava na zápas autobusom
- odovzdanie suvenírov
- návšteva zápasu DAC
- stretnutie a fotenie s hráčmi DAC
- návrat autobusom po zápase

Všetky uvedené aktivity projektu ponúka DAC školám a organizáciám ZDARMA!