Aktuality

Pokračuje predaj permanentiek na jarnú časť

Pokračuje predaj permanentiek na jarnú časť

A-TÍM
|
Aktuality
| st 11.1.2023, DAC 1904

Nechceš chýbať na februárovom derby DAC-Slovan, ani na zvyšných dueloch jari? Zakúp si permanentku na jarnú časť sezóny a užívaj si zápasy z tribúny!KÚPIŤ PERMANENTKU


Pokiaľ sa ti nepodarilo zadovážiť si permanentnú vstupenku ako darček pod vianočný stromček, nemusíš sa obávať, od pondelka 9. januára pokračuje v DAC store predaj polsezónnych permanentiek. Aj jar sa ukazuje ako napínavá, teraz sa naozaj oplatí byť na každom zápase.

Ak dávaš prednosť online nákupu, chce to len pár kliknutí:


Zakúpte si permanentnú vstupenku online


Ceny permanentiek na polsezónu sa nemenia.


KÚPIŤ PERMANENTKU

Predaj

V DAC store: od 9. do 26. januára 2023
Online: od 2. do 26. januára 2023, do 21.00 h

Otváracia doba DAC store:
● Pondelok-piatok: 10.00-18.00 hod.
● Sobota: 10.00-12.00 hod.

Pri kúpe sezónnej permanentky je potrebné:
● Vyplnenie registračného formulára
● Pri žiadosti o zľavnenú permanentku predloženie dokladu potvrdzujúceho nárok na zľavu. Akceptujeme nasledovné doklady: občiansky preukaz, cestovný pas, zdravotný preukaz, rodný list, vodičský preukaz, prípadne doklad o ťažkom zdravotnom postihnutí (preukaz ZŤP).

Pri online nákupe je potrebné osobné prevzatie. Osobne si môžete permanentku prevziať v pokladniach MOL Arény alebo v DAC store po predložení kupónu, potvrdzujúceho objednávku polsezónnej permanentky. Tá bude žiadateľovi zaslaná e-mailom.

Netrápte sa s nákupom jednorazových vstupeniek, kúpte si permanentku pre jarnú časť ešte pred Vianocami, vyberte si vlastné miesto a využite ďalšie zľavy, ktoré sú s ňou spojené! Užime si spolu futbalové emócie s DAC-om a zaplňme MOL Arénu pri každom zápase!

DAC ponúka možnosť aj zakúpenia polsezónych permanentiek VIP SILVER.

VIP SILVER zóna MOL Arény dáva dokonalú možnosť na to, aby ste v prvotriednom prostredí, rozhliadnúc sa zo stredu štadióna, mohli na vlastnej koži okúsiť jedinečnú atmosféru MOL Arény. Lahodné gastronomické špeciality a prémiové nápoje, a ich starostlivo vytvorené kombinácie, čakajú na Vás počas celej sezóny.

Cena jarnej VIP SILVER permanentky je 210 EUR. Oplatí sa, veď takto je jeden zápas zadarmo.

Aké plus výhody prináša polsezónna VIP Silver permanentka?

• gastronomický zážitok, ponuka jedál formou švédskych stolov
• pred zápasom a cez prestávku vínny strek
• sedadlo na tribúne
• výborné networkingové možnosti
V pokladniach MOL Arény a v DAC store počas otváracích hodín, alebo online.

Áno.

Ak nakupujete online, musíte si vybrať doručenie poštou alebo osobné prevzatie. To je možné v pokladniach MOL Arény a v DAC store po predložení kupónu, ktorý potvrdzuje objednávku polsezónnej permanentky. Táto informácia bude žiadateľovi zaslaná e-mailom.

Podľa novely zákona o športových podujatiach bude účasť na zápasoch, ktoré sú vyhlásené za rizikové, v budúcnosti podliehať registrácii. To znamená, že na rizikové zápasy budú môcť ísť len tí, ktorí majú na permanentke uvedené svoje meno.

Nie, pretože pri kúpe sezónnej permanentky žiadateľ poskytne svoje údaje, čo je postačujúce.

Registračné formuláre sú k dispozícii aj v pokladniach, ale aby ste urýchlili proces osobného nákupu, stiahnite si ich tu, vytlačte a vyplnený, podpísaný formulár odovzdajte pri nákupe.

Pri žiadosti o zľavnenú permanentku musíte predložiť doklad potvrdzujúci váš nárok na zľavu. Akceptujeme tieto doklady: občiansky preukaz, cestovný pas, zdravotný preukaz, rodný list, vodičský preukaz, doklad o ťažkom zdravotnom postihnutí (preukaz ZŤP).

Odporúčame, aby ste si pred prvým domácim zápasom budúcej sezóny vykonali dobíjanie cashless na pokladni, v DAC store alebo online. Pre online dobíjanie cashless sa zaregistrujte na FANPORAL kliknutím na id.dac1904.sk.

Keďže permanentka slúži aj ako platobný prostriedok a oprávňuje vás na vstup do MOL Arény, je nevyhnutné, aby ste ju mali pri sebe na zápase, preto si v takýchto prípadoch vyberte doručenie poštou.

Klub si vyhradzuje právo neotvoriť brány sektoru D pre všetky zápasy. Zakúpenie polsezónnej permanentky do sektora D nie je možné.