🏟 Kúp si lístok na zápas proti MŠK Žilina v nedeľu, 2.4.2023, 19:30 v MOL Arene!      -3️⃣0️⃣% Našich fanúšikov – permanentkárov očakávajú naše produkty v deň zápasu so Žilinou s 30-percentnými zľavami v DAC store a na našom e-shope.                  👕 Obleč sa do najnovšej kolekcie z Legendária!            💳 Registruj sa na FANPORTAL a dobi si Cashless kartu online!   
Preview

Pred prípravným stretnutím DAC 1904 - Slovan

Pred prípravným stretnutím DAC 1904 - Slovan

Preview
| ut 29.11.2022, Nagy Krisztián, foto: Lelkes Ernő

V stredu o 13.00 h odohrajú žlto-modrí posledný zápas v tomto kalendárnom roku, ktorý sa ponesie v znamení prípravy a privítame v ňom bratislavský Slovan. Hrá sa v našej akadémii.

article_bannerarticle_banner

Minulý štvrtok sa víťaznou dohrávkou 11. kola proti Ružomberku skončila pre DAC jesenná časť Fortuna ligy. Hráči však ešte do piatka 2. decembra zostávajú v tréningu a toto obdobie im spestrí aj prípravný duel, v ktorom na seba narazia prvé dva tímy ligového poradia.

V stredu poobede o 13.00 h totiž v našej MOL Akadémii privítame mužstvo ŠK Slovan Bratislava.

„Trénujeme do konca týždňa, potom nasleduje voľno a následne budú hráči plniť individuálne tréningové plány, ktoré im predostrieme ešte v priebehu tohto týždňa. V Dunajskej Strede sa budú všetci hlásiť 4. januára, aby sme na ďalší deň mohli začať prípravné obdobie. Včera sa na našom tréningu objavili chlapci zo Šamorína a z našej akadémie, z čoho sa veľmi teším. Verím, že bude zajtra priestor na to, aby sme ich odskúšali aj v časti zápasu,“ povedal tréner Adrian Guľa v rámci včerajšej relácie Domáca pôda Extra.

So Slovanom sme si v prípravnom zápase naposledy zmerali sily len nedávno, v lete tohto roka, keď sa v našej akadémii zrodila bezgólové remíza.

Prípravné stretnutie DAC 1904 - ŠK Slovan Bratislava má výkop v stredu 30.11.2022 o 13.00 h, rozhodujú Kišš - Pozor, Štofik.

Informácie pre fanúšikov

Zajtrajší zápas sa uskutoční na trávnatom ihrisku č. 1 MOL Akadémie, z bezpečnostných dôvodov je vstup možný výhradne pre držiteľov platnej sezónnej permanentnej vstupenky. Tie predložíte pri vstupe do areálu. Bez platnej sezónnej permanentky nebude nikto vpustený!

Prosíme fanúšikov, aby na parkovanie využili vyznačené parkovisko bývalého cukrovaru na Viedenskej ceste, prípadne státie pozdĺž Viedenskej cesty - sledujte pokyny usporiadateľov.

Vstup do MOL Akadémie bude možný cez bránu od Viedenskej cesty, otvárame 30 minút pred úvodným výkopom, t.j. o 12.30 h. Pre fanúšikov bude sprístupnená tribúna a miesta na státie za bránkami; priestor pri lavičkách bude uzatvorený.

V celom areáli Akadémie platí zákaz fajčenia, požívania alkoholických nápojov a lúskania tekvicových či slnečnicových jadierok.

Stretnutie môžete sledovať aj v živom prenose na našom oficiálnom YouTube kanáli a Facebook profile.

Oznam pre médiá: vstup na stretnutie bude možný cez rampu pri hlavnom vchode po predložení novinárskeho preukazu.