Fanúšikovia

Predaj vstupeniek na stretnutie Ružomberok-DAC

Predaj vstupeniek na stretnutie Ružomberok-DAC

Fanúšikovia
| st 15.9.2021, Nagy Krisztián, foto: Lelkes Ernő

V sobotu sa DAC v stretnutí 8. ligového kola predstaví v Ružomberku. Domáci klub poskytol našim fanúšikom 200 vstupeniek.

article_bannerarticle_banner

Cez víkend pokračuje naša najvyššia súťaž stretnutiami 8. kola. Žlto-modrých čaká súboj na ihrisku tabuľkového suseda v Ružomberku a na štadióne pod Čebraťom môžu byť prítomní aj fanúšikovia DAC!

Stretnutie 8. kola Fortuna ligy MFK Ružomberok - DAC 1904 začína v sobotu 18. septembra 2021 o 18.00 h.

Vstupné na stretnutie: domáci klub poskytol naším fanúšikom 200 vstupeniek do sektora hostí, v jednotnej cene 6 eur. Pre zdravotne ťažko postihnutých (ZŤP) a deti do 6 rokov je vstup zdarma. Pri zakúpení vstupenky a pri vstupe na štadión je nutné preukázať sa OP, kartičkou poistenca alebo preukazom ZŤP.

Predaj vstupeniek bude prebiehať výlučne v deň zápasu pri vstupe do sektora hostí. Brány štadióna otvárajú hodinu a pol pred stretnutím, o 16.30 hod. Pre fanúšikov nášho mužstva bude vyhradené parkovisko priamo pri vstupe do sektora hostí.

Podmienky vstupu:
- osoba plne očkovaná,
- osoba, ktorá je schopná sa preukázať negatívnym výsledkom testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 72 hodín od odberu v prípade RT-PCR alebo LAMP testu alebo 48 hodín od odberu v prípade antigénového testu, alebo
- osoba prekonala ochorenie COVID-19 v období pred nie viac ako 180 dňami
- osoba mladšia ako 12 rokov.

Jedno z vyššie uvedených potvrdení s dokladom totožnosti predložíte pri vstupe do areálu.

Registrácia nie je potrebná.

Podmienky spracúvania osobných údajov majiteľov vstupeniek na futbalové stretnutia klubu FC DAC 1904 Dunajská Streda ako hosťujúceho tímu.