Fanúšikovia

Registrácia na stretnutie DAC-Trenčín

Majitelia štandardných permanentných vstupeniek sa môžu na víkendový ligový duel prihlásiť do piatka 12.00 hod. Následne vyžrebujeme 250 výhercov, ktorí získajú po dve vstupenky na zápas.

1. septembra 2020 vstúpil do platnosti zákaz organizovať a usporadúvať hromadné podujatia, športovej, kultúrnej, spoločenskej či inej povahy v jednom okamihu v počte nad 1000 osôb. Toto opatrenie spôsobilo, že na víkendové stretnutie Fortuna ligy DAC-Trenčín môže byť prítomný len uvedený počet divákov.

Vedenie klubu sa rozhodlo 1000 miest pre fanúšikov rozdeliť nasledovne:
- 500 vstupeniek ponúkneme držiteľom štandardných (nie VIP) permanentiek
- zvyšné miesta rozdelíme medzi majiteľov Skyboxov a VIP permanentiek

Držitelia spomenutých 500 vstupeniek budú určení náhodným žrebom medzi majiteľmi štandardných druhov permanentiek (nie VIP). Pre zaradenie do losovanie je nutná registrácia, ktorá bude prebiehať na tomto odkaze: https://gol.dac1904.sk/

Registrácia bude otvorená do utorka 22.9.2020, 17.00 hod do piatka 25.9.2020, 12.00 hod.

V piatok 25.9.2020 poobede vyžrebujeme 250 výhercov, pričom každý z nich získava 2 vstupenky na nedeľný zápas DAC-Trenčín. Každý šťastný výherca teda môže prísť na zápas v sprievode blízkej osoby.

Podmienkou registrácie je vyplnenie kompletného formulára, pričom registrovaná osoba musí byť držiteľom platnej permanentnej vstupenky. Prosíme uviesť dve mená, ktoré budú následne zapísané do menného zoznamu pre vstup do MOL Arény (v zmysle pokynov a usmernení bude vstup na štadión umožnený len vopred registrovaným osobám).

Výhercov budeme kontaktovať v priebehu piatka na emailovej adrese, ktorú uvedú do formulára. Účasť na stretnutí nebude mať vplyv na prípadné odškodnenie pre majiteľov permanentiek.

V období, kým pretrvá aktuálny limit pre počet divákov, podobný princíp uplatníme aj na ďalšie domáce stretnutia sezóny a predaj jednorazových vstupeniek nebude prebiehať.

Majiteľov Skyboxov a VIP permanentiek budeme o možnostiach vstupu na stretnutie informovať prostredníctvom kontaktných údajov, ktoré uviedli pri ich kúpe.

Súvisiace správy

Foto
Fanúšikovia