Rozhovor

Sebastian Nebyla: Máme svoju vlastnú motiváciu

Sebastian Nebyla: Máme svoju vlastnú motiváciu

A-TÍM
|
Rozhovor
| po 20.2.2023, Nagy Krisztián, foto: Lelkes Ernő
article_banner
article_banner
article_banner

„Bol to jeden z najjednoduchších gólov mojej kariéry, ale gól je gól, takže si to veľmi cením.“ Talentovaný stredopoliar strelil už svoj tretí presný zásah v aktuálnom ročníku.

„Vedeli sme, že terén v Michalovciach nebude dobrý a že nás čaká tam ťažký zápas. Na to sme sa však nechceli sústrediť, potrebovali sme hrať našu hru a sme radi, že sme zvíťazili a získali dôležité tri body. Ideme od zápasu k zápasu, v každom jednom chceme získať tri body. To je mentalita, ktorá nám pomohla. Máme svoju vlastnú motiváciu, ideme ďalej,“ povedal po sobotňajšom ligovom stretnutí Michalovce-DAC (0:2) Sebastian Nebyla, ktorý v nadstavenom čase stanovil konečný výsledok.

Dvadsaťjedenročný stredopoliar nastúpil v 76. minúte, keď striedal autora nášho vedúceho a napokon víťazného gólu, Zsolta Kalmára. Pre Seba to bol 42. ligový štart a 4. presný zásah. V tejto sezóne má na konte 12 zápasov a už 3 góly. „Dá sa povedať, že to bol jeden z najjednoduchších gólov mojej kariéry, ale gól je gól, takže si to veľmi cením. Som rád, že sme vyhrali. Gól venujem každému, kto mi fandí a všetkým, ktorí so mnou trávia tento futbalový život. Dúfam, že ich z mojej strany bude ešte aj viac,“ zaželal si člen reprezentácie do 21 rokov.

article_bannerarticle_banner