Rozhovor

Taras Kačaraba: Zápas sme mali pod kontrolou

Taras Kačaraba: Zápas sme mali pod kontrolou

A-TÍM
|
Rozhovor
| ne 14.4.2024, Nagy Krisztián, foto: Lelkes Ernő
article_banner
article_banner
article_banner

„Chceli sme vyhrať, ako v každom stretnutí. Aj sme na to mali, ale bod zo štadióna Slovana je pre nás takisto dobrý.“ Ukrajinský obranca Taras Kačaraba po včerajšom bezgólovom derby.

„Bol to vyrovnaný zápas. Slovan mal síce viac loptu na kopačkách a v prvom polčase si vypracoval aj jednu šancu, ale myslím si, že celkovo sme mali celý zápas pod kontrolou. Škoda, že sme v druhom dejstve nevyužili šance, ktoré sme si vytvorili. Keď sme získali loptu, mali sme viac príležitosti podržať ju na polovici súpera, ale nedokázali sme z toho vyťažiť viac,“ skonštatoval po včerajšom ligovom šlágri Slovan-DAC (0:0) ukrajinský stopér DAC-u Taras Kačaraba.

„Na toto ročné obdobie bolo celkom teplo, najmä na slnku. Nebolo to jednoduché, ale podmienky boli pre oba tímy rovnaké. Pre mňa to bol prvý zápas na štadióne Slovana, panovala výborná atmosféra, ja som si to užil. Prišlo viac ľudí, pretože domácim chýbal jeden bod k zisku majstrovskej trofeje. Chceli sme vyhrať, ako v každom zápase. Aj sme na to mali, ale bod zo štadióna Slovana je pre nás takisto dobrý. Pred nami sú ďalšie dôležité stretnutia, hráme dvakrát doma, najskôr proti Ružomberku a potom znova so Slovanom. Budeme chcieť získať maximálny počet bodov,“ dodal 29-ročný obranca po svojom 10. súťažnom vystúpení v našich farbách.

article_bannerarticle_banner