Fanúšikovia

Trnava-DAC: bezpečnostné opatrenia a informácie pre fanúšikov

Bezpečnostné opatrenia platné pred, počas a po sobotňajšom stretnutí Trnava-DAC.

Organizátori víkendového derby Trnava-DAC prijali nasledovné bezpečnostné opatrenia:

Stretnutie 11. kola Fortuna ligy FC Spartak Trnava - FC DAC 1904 sa uskutoční v sobotu 5. októbra 2019 o 16.30 h v trnavskej City Aréne - Štadióne Antona Malatinského.

Polícia označila podujatie za rizikové; pred, počas a po zápase budú preto prijaté a vykonané prísne bezpečnostné opatrenia v zmysle zákona 1/2014 o organizovaní verejných športových podujatí.

Pre fanúšikov nášho mužstva bude vyznačené parkovisko na Kollárovej ulici, v blízkosti štadióna: platené parkovisko č. 5 (mapku s GPS viď dole). Pre príjazd k štadiónu odporúčame použiť trasu cez Sladovnícku ulicu.

Brány štadióna sa pre fanúšikov otvárajú hodinu a pol pred výkopom stretnutia, o 15.00 h. Pri vstupoch budú bezpečnostné kontroly vo dvoch zónach, preto prosíme návštevníkov, aby na stretnutie prišli v dostatočnom časovom predstihu - aspoň hodinu pred výkopom.

Na trnavskom štadióne platí zákaz fajčenia; fajčiarske zóny sú vyznačené za tribúnami.

Každý fanúšik bude povinný podrobiť sa bezpečnostnej kontrole pred vstupom na štadión na odhalenie vnášania zakázaných predmetov, ktoré sú vyobrazené pred každým vstupom na štadión. Medzi zakázané predmety patria aj zapaľovače, dáždnik, či nefunkčný mobilný telefón.

O predpredaji vstupeniek sme informovali tu. Ich predaj bude prebiehať aj na štadióne priamo pred stretnutím.

Vstupné na stretnutie:
deti do 6 rokov: zdarma
6-12 rokov: 6 EUR
12-65 rokov: 10 EUR
nad 65 rokov: 6 EUR
ZŤP: 6 EUR

Predaj vstupeniek prebieha na meno. Pri vstupe na štadión je nutné preukázať sa dokladom totožnosti (OP, pas, kartička poistenca alebo preukaz ZŤP) a meno na vstupenke sa musí zhodovať s menom na doklade. V opačnom prípade nebude fanúšik vpustený na štadión.

Parkovisko pre fanúšikov DAC:

Súvisiace správy

Rozhovor

Kompletný Vidov zoznam

nedeľa 6.10.
Foto
Fanúšikovia