Aktuality

V nedeľu bude v hre 20 tisíc eur!

Pred nedeľným šlágrom DAC-Slovan si trojica šťastlivcov z radov našich fanúšikov môže zakopať o rozprávkovú výhru.

Traja šťastlivci spomedzi fanúšikov žlto-modrých si môžu pred nedeľným ligovým stretnutím DAC-Slovan vykopať rozprávkovú prémiu 20 000 EUR. Stačí, ak sa zaregistrujete do súťaže stávkovej spoločnosti Fortuna SK a Únie ligových klubov. Ak sa pri žrebovaní na vás usmeje šťastena, dve hodiny pred úvodom zápasu budete súťažiť o podiel na 20 000 EUR. V hre sú ale aj okamžité finančné výhry. Ak máte viac ako 18 rokov, neváhajte a prihláste sa do súťaže 20-TISÍCOVKA!

Pozor! Na rozdiel od minulosti, registrácia tentoraz prebieha len online prostredníctvom webovej stránky www.fortunaliga.sk/20tisicovka.

Súťažiaci môžu predviesť svoje strelecké schopnosti a vyhrať rozprávkovú finančnú prémiu v hodnote 20.000 EUR od Fortuny. Počas tejto sezóny sa do brány nepostaví Mr. Zero, ako tomu bolo zvykom uplynulé dva roky. Tentokrát je systém súťaže iný. Vyžrebovaný súťažiaci má k dispozícii 10 streleckých pokusov z jedenástich metrov, 45 sekúnd a na bráne je len jeden otvor. Lopty musí súťažiaci nakopať v časovom rozmedzí do otvoru na plachte v bráne. Kope z jedenástich metrov, pričom lopty má rozostavené dopredu. Ak súťažiaci trafí päť lôpt do brány cez otvor, získava podiel na 20.000 EUR. Za každý premenený pokus získava kredity od Fortuny.

Cieľ každého súťažiaceho je jednoduchý, trafiť loptu do otvoru na plachte. Ak sa mu to podarí, znamená to úspešný pokus a výhru príslušnej okamžitej výhry. Časový limit súťažiaceho je 45 sekúnd. Ak sa to súťažiacemu podarí z desiatich pokusov celkovo päťkrát, získava podiel na prémii vo výške 20.000 EUR od Fortuny.

Výšky okamžitých výhier:

1 gól = 20 EUR
2 góly = 50 EUR
3 góly = 100 EUR
4 góly = 200 EUR
5 gólov = podiel na 20 000 EUR

Pozor! Účasť na hre neznamená automaticky vstup na samotné stretnutie DAC-Slovan. Záznam súťaže odvysiela aj Huste.tv počas priameho prenosu, v polčase nedeľného derby.

Súvisiace správy

Video
Video
Foto

Foto: DAC - Slovan (1:1)

nedeľa 25.10.
Aktuality