Preview

V utorok prípravné stretnutie DAC-Slovensko U21

Zajtra podvečer si v MOL Aréne zmeriame sily so slovenským výberom do 21 rokov.

Na prvú reprezentačnú prestávku sezóny naplánoval tréner Hyballa jedenásť tréningových jednotiek a dve prípravné stretnutia. V tom prvom sme minulú stredu porazili MTK Budapešť 3:2. Proti maďarskému druholigistovi sa strelecky presadili Šimčák, Fábry a Divković.

Druhý priateľský duel nás čaká zajtra o 17.30 h a súperom nášho tímu bude reprezentácia Slovenska do 21 rokov. Hrať sa bude v MOL Aréne.

Mimochodom, Peter Hyballa bol počas voľného víkendu spolukomentátorom kvalifikačného stretnutia Nemecko-Holandsko (2:4) v nemeckej televízii. Od dnes mužstvo opäť naplno zaberá, vrátane Sharaniho, ktorý včera strelil jediný gól Šamorína pri cennej remíze 1:1 v druholigovom zápase v Košiciach.

Čo sa týka mladých Slovákov, tí odštartovali boje v 2. skupine kvalifikácie ME 2021 v piatok na pôde azerbajdžanských rovesníkov, kde utrpeli nešťastnú prehru 1:2. Oba góly domácich padli z ofsajdu, ten druhý z metrového a hlavný rozhodca navyše neuznal za stavu 1:0 regulárny gól Ladislava Almásiho.

Neúspech z Baku naštrbil plány zverencov trénera Adriana Guľu, ktorí majú v skupine za súperov aj Francúzsko, Švajčiarsko, Gruzínsko a Lichtenštajnsko. Najbližšie sa v rámci bojov o postup predstavia 9. októbra v Lichtenštajnsku a prvý domáci duel odohrajú 15. októbra proti favorizovaným Francúzom práve v dunajskostredskej MOL Aréne.

V drese slovenského výberu do 21 rokov môžu do zajtrajšieho zápasu zasiahnuť Matej Oravec (v Baku odohral celý zápas) a Martin Bednár (69 minút), ako aj trojica kmeňových hráčov DAC-u hosťujúca v iných kluboch Ladislav Almási (35 minút), Dominik Špiriak a Jakub Švec.

Informácie pre fanúšikov

Ako sme informovali, predpredaj vstupeniek odštartoval už v piatok. Zakúpiť si ich môžete do sektorov C1, C4, C5 a VIP Silver. Pre cenník a otváracie hodiny pokladní kliknite sem.

Majitelia permanentných vstupeniek na domáce stretnutia DAC-u v sezóne 2019/20 majú vstup voľný. Pre nich budú otvorené sektory C2 a C3, kým držitelia všetkých druhov VIP permanentiek majú voľný vstup do sektora Silver VIP na A tribúne.

Otváranie brán: Sektory C: 16.30 h, VIP: 16.00 h.

Samotný vstup na štadión je možný len cez turnikety, ktoré sa nachádzajú:
- medzi tribúnou B a C: vstup na C tribúnu
- cez recepciu A tribúny: Sky box, sektor Silver L/P

V deň zápasu budú pokladne otvorené od 15.00 h do 20.00 h (pokladňa MOL Arény č. 2 v rohu sektorov B a C). Súbežne s predajom vstupeniek na pokladniach pôjde aj predaj a dobíjanie Cashless kariet. Predaj v bufetoch v deň zápasu nie je možný v hotovosti ani platobnou kartou. Predaj funguje len formou Cashless kariet. Cashless (bezhotovostný) systém, funguje na princípe dobíjateľných kariet, ktoré sú náhradou hotovosti pri nákupe v bufetoch MOL Arény. Nezabudnite, že aj klubová karta DAC CLUBCARD slúži ako Cashless karta!

- Cashless karty sa dajú zakúpiť za cenu 2 eur v pokladniach MOL Arény
- Nabiť kartu je možné priamo pri kúpe v pokladni alebo dobíjacích automatoch; s nabitím v automate fanúšikom pomôže obsluha
- Kartu nie je možné nabiť v bufetoch
- Minimálna suma nabitia na pokladni a v automate je 5 eur; automat prijíma iba bankovky a nevydáva
- Cashless karta je výhradným platidlom v bufetoch, tzn. dá sa platiť iba touto formou.
- Karta je prenosná a platí na ďalšie zápasy (nie je nutnosť vyberať z nej kredit po zápase)
- Po skončení stretnutia je možné si vybrať z karty zvyšný kredit, a to na pokladni č. 2 do 20.00 h; karta zostáva v držaní majiteľa a jej nákupná cena 2 eur sa nevracia

Nákup a dobitie Cashless kariet bude možný aj vo Fanshop DAC store v hlavnej tribúne, ktorý bude v deň zápasu otvorený medzi 12.00 a 20.30 h.

Pre návštevníkov sektorov Silver VIP bude dobíjanie kreditu možné na recepcii A tribúny, ako aj priamo v St. Nicolaus SILVER LOUNGE reštaurácii, kde sú pre nich pripravené dobíjacie automaty.

Súvisiace správy