74

Regő Szánthó

Stredopoliar
Štátna príslušnosť maďarská
Narodený 22. 11. 2000
Výška - cm
Váha - Kg

Štatistiky 2022/2023

Zápasy
0
Góly
0
Asistence
0
Žluté karty
0
Červené karty
0

Celkom za DAC

Zápasy
0
Góly
0
Asistence
0
Žluté karty
0
Červené karty
0
nenájdené žiadne štatistiky
Rozhovor

Regő Szánthó: Po žrdiach krásny gól

pondelok 15.8.
„Pri priamom kope som mieril do bližšieho horného rohu a lopta tam pekne zapadla.“ Regő Szánthó si svojim druhým presným zásahom vo Fortuna lige podal prihlášku do ankety o Gól mesiaca.
Video

Reloaded: Góly DAC-u v zápase s Banskou Bystricou

pondelok 15.8.
Hladké víťazstvo nad nováčikom z Banskej Bystrice - do Fortuna ligy sme sa vrátili tromi krásnymi gólmi. V závere polčasu sa z priameho kopu presadil Regő Szánthó, v úvode druhého peknú akciu zakončil Ammar Ramadan a do streleckej listiny sa opäť zapísal aj Nikola Krstović. Vychutnajte si naše góly ešte raz, z viacerých uhlov na záberoch TV Dajto!
Video

Reloaded: Priamy kop Szánthóa proti FCSB

štvrtok 4.8.
„Chýbalo veľmi málo, možno jeden-dva centimetre. Žiaľ, nepodarilo sa mi skórovať. Hral sa agresívny, tvrdý futbal. Spravili sme jednu chybu a tú súper potrestal. Som sklamaný, ale zároveň optimista, pretože FCSB nie je neporaziteľný. Ďakujeme fanúšikom, že prišli v takom veľkom počte a vytvorili v MOL Aréne fantastickú atmosféru.“ Regő Szánthó bol včera z nášho mužstva najbližšie ku gólu, jeho priamy kop však skončil len na spojnici hosťujúcej bránky. Pozrite si záznam z viacerých uhlov na záberoch RTVS!
Rozhovor

Regő Szánthó: Čaká nás náročná odveta

piatok 8.7.
„Naviedol som si loptu do šestnástky a po rýchlej kľučke doľava som hneď vystrelil, aby obranca ani brankár nestihli zareagovať.“ 21-ročný maďarský krídelník strelil prvý súťažný gól nášho tímu v novej sezóne.
Video

Reloaded: Góly DAC-u v domácem zápase s Cliftonville

piatok 8.7.
Dva nádherné góly nám zabezpečili víťazstvo v úvodnom zápase novej sezóny. Po utešených strelách dvojice Regő Szánthó, Nikola Krstović DAC porazil Cliftonville 2:1, do odvety 1. predkola EKL teda ideme s jednogólovým náskokom.
Nebola nájdená žiadna fotogaléria.
Nebolo nájdené žiadné video.