Archív správ

Rozhovor

Danylo Beskorovainyi: Prvý gól v MOL Aréne pred očami rodičov

utorok 24.8.
„Veľmi ma teší, že som pomohol mužstvu gólom.“ Ukrajinský stopér má na konte dva presné zásahy vo Fortuna lige, oba dosiahol proti Trenčínu.
Foto

Stiahnite si oficiálne tímové foto jesene 2021!

štvrtok 5.8.
Stiahnite si oficiálnu tímovú fotografiu jesennej časti sezóny 2021/22 - kliknite na foto v článku a otvorte ho v novom okne, prípadne si ho stiahnite priamo.
Aktuality

Schäfer hráčom 2. kola podľa InStatu

utorok 3.8.
Maďarský reprezentačný stredopoliar bol najlepšie hodnoteným hráčom víkendového 2. ligového kola podľa InStat indexu, v TOP20 sú celkovo šiesti naši!
Rozhovor

Danylo Beskorovainyi: Šanca ukázať sa

štvrtok 22.7.
„Súper má kvalitné mužstvo, my zas tvoríme mladý tím, ktorý chce hrať futbal.“ Ukrajinský obranca verí, že o postupujúcom sa rozhodne až v MOL Aréne.
Aktuality

Tlačová konferencia DAC-u pred štartom sezóny 2021/22

pondelok 19.7.
Na dnešnej tlačovej konferencii DAC-u pred štartom sezóny 2021/22 informovali novinárov a verejnosť športový riaditeľ klubu Jan Van Daele, tréner Antal Németh a kapitán mužstva Dominik Kružliak.
Aktuality

Schäfer najúspešnejší

streda 30.6.
András Schäfer sa stal prvým hráčom DAC-u s účasťou aj gólom na finálovom turnaji majstrovstiev Európy dospelých.
Aktuality

Tirolský denník 5: rozlúčka s Fügenom

piatok 25.6.
Dnešným dňom sa končí týždenné sústredenie mužstva v Rakúsku, po večernom prípravnom stretnutí proti Salzburgu výprava vyrazí domov.
Video

Video: Andrija Balić a Danylo Beskorovainyi o rakúskom sústredení

nedeľa 20.6.
„Zatiaľ je všetko dobré, pretože ešte nie sme príliš unavení. Myslím si, že o dva-tri dni to už bude inak.“ Andrija Balić a Danylo Beskorovainyi o rakúskom sústredení.
Aktuality

Hlasuj o najlepšieho hráča DAC v jarnej časti 2021!

streda 2.6.
Žlto-modrí fanúšikovia, pozor! Spúšťame hlasovanie o najlepšieho hráča nášho mužstva počas striebornej jari 2021. Hlasuj a vyhraj!
Ohlasy

Danylo Beskorovainyi: Gól babičke do neba

pondelok 17.5.
„V každom zápase mám aspoň jednu šancu, preto verím, že v budúcnosti strelím ešte viac gólov.“ Ukrajinský stopér si v 36. ligovom stretnutí za DAC otvoril strelecký účet vo Fortuna lige.
Video

Video: Gól Beskorovainyiho v ligovom stretnutí v Trenčíne

nedeľa 16.5.
Danylo Beskorovainyi hlavou dosiahol svoj prvý ligový gól v našich farbách, ktorý napokon znamenal jeden bod, keďže domáci v nadstavenom čase vyrovnali. DAC získal svoje druhé striebro v histórii.
Preview

Pred zápasom Trenčín-DAC: naposledy vonku

piatok 14.5.
V predposlednom kole sezóny sa DAC predstaví na pôde šiesteho tímu tabuľky s cieľom potvrdiť tri body zo Slovana. Stretnutie Trenčín-DAC má výkop v sobotu o 18.00 hod.
Rozhovor

Danylo Beskorovainyi: Kompaktní v defenzíve, góloví v útoku

piatok 30.4.
„Chceme hrať v každom zápase svoju hru, čo platí aj o súperovi.“ Ukrajinský stopér očakáva zajtra v MOL Aréne výborný futbal.
Aktuality

Stiahnite si oficiálne tímové foto jari 2021!

štvrtok 29.4.
Stiahnite si oficiálnu tímovú fotografiu jarnej časti sezóny 2020/21 - kliknite na foto v článku a otvorte ho v novom okne, prípadne si ho stiahnite priamo.
Aktuality

Narodeniny: Danylo Beskorovainyi má dnes 22!

nedeľa 7.2.
Ukrajinský obranca DAC-u Danylo Beskorovainyi dnes oslavuje 22. narodeniny. Všetko najlepšie, Besko!
Další stránky
1234>>