Archív správ

Aktuality

Vytrvalec Dimun, rýchlik Sharani

pondelok 11.10.
Najviac kilometrov v jednom zápase doteraz nabehal Milan Dimun, najvyššiu rýchlosť zaznamenali meracie prístroje Sharanimu.
Preview

Pred zápasom DAC-Slovan: futbalový sviatok s diváckym rekordom

sobota 11.9.
Po reprezentačnej prestávke sa vracia Fortuna liga skutočným šlágrom, v ktorom vicemajster privíta majstra. Derby DAC-Slovan má výkop v nedeľu o 17.00 hod.
Aktuality

Tisíc gólov: od Majorosa po Sharaniho

utorok 31.8.
Tretí gól do siete Pohronia z minulého piatka bol pre DAC jubilejný 1000. v najvyššej súťaži.
Video

Reloaded: Gól Sharaniho proti Pohroniu

pondelok 30.8.
Dámy a páni, toto je 1000. gól DAC-u v prvej lige! V 81. minúte piatkového stretnutia proti Pohroniu vyhral András Schäfer súboj v strede poľa a v páde poslal parádnu prihrávku do behu Sharanimu, ktorý potvrdil svoju rýchlosť a povedľa brankára Hrdličku stanovil konečný výsledok 3:0. Zuberu Sharani je s tromi gólmi najlepším strelcom DAC-u v sezóne. Jeho piatkový zásah na záberoch Nova Sport.