Aktuality

Kúp si permanentku na sezónu 2022/23 a vyhraj!

Kúp si permanentku na sezónu 2022/23 a vyhraj!

Aktuality
| po 13.6.2022, DAC 1904

Poznáte ten pocit, keď radosť z víťazstva vybuchne z desaťtisíc hrdiel naraz? Po každom góle DAC-u je to počuť ako orkán od západného sídliska po východ. Táto atmosféra je jedinečná, radosť zo spoločnej oslavy je intenzívna. Mesto je v eufórii, srdce nám bije v rovnakom rytme a cítime, že tvoríme jeden celok. Zažime spolu túto eufóriu, kúp si permanentku na sezónu 2022/23 aj ty!

article_bannerarticle_banner

KÚPIŤ PERMANENTKU

Jeden tím, jeden klub, jeden tábor. Ani jedno nemôže existovať bez druhého, každý má v rámci komunity svoju úlohu. Držitelia permanentiek sú tí, ktorí sa zaväzujú povzbudzovať tím počas celého roka. Znamená to odhodlanie a lojalitu, čo treba oceniť. Práve preto držiteľom permanentiek ponúkame množstvo výhod. Prečítaj si, prečo by si mal(a) kúpiť permanentku aj na budúcu sezónu.

Predĺženie permanentky online:

Poplatky za permanentky v plnej cene sa tento rok nezvýšili. Dúfame, že si mnohí zvolia tú najvýhodnejšiu formu návštevy zápasu. Dospelý, dieťa, senior? VIP GOLD alebo SILVER. Rozhodni sa, ktorý z nich je pre teba najvhodnejší! Navyše, v prípade predĺženia permanentnej vstupenky si môžeš vybrať aj vlastné sedadlo. Poď na 16 domácich ligových zápasov a zaplať iba za 12!


Predaj permanentiek trvá od 13. júna do 10. júla.

KÚPIŤ PERMANENTKU


Registruj sa a vyhraj!

Vďaka registrácii na stránke DAC fanportálu po zakúpení bude fanúšik s permanentkou zaradený do žrebovania, v rámci ktorého klub vyžrebuje nasledovné ceny:

  • 150 EUR pre nových držiteľov a pre tých, ktorí si obnovia svoje staré permanentky do 26. júna 2022;
  • 100 EUR pre tých, ktorí sa stanú držiteľmi do 3. júla;
  • 50 EUR pre tých, ktorí si to kúpia do 10. júla.
Šťastnému výhercovi klub doplní Cashless zostatok na permanentke sumou výhry.

V pokladniach MOL Arény a v DAC Store počas otváracích hodín, resp. online.

Áno.

Počas prvej fázy online predaja, tzv. obdobia rezervácie si môžeš zakúpiť permanentku platnú na novú sezónu zadaním minuloročného identifikačného čísla vstupenky v online nákupnom rozhraní. Systém ti zaručene a automaticky zarezervuje miesto tam, kde si ho mal(a) v minulej sezóne.

Áno.

Permanentku 2021/22 je stále možné použiť pri kúpe novej permanentky, tvoje miesto z minulej sezóny ti už ale garantovať nemôžeme.

Na základe uznesenia zo Zákona č. 1/2014 Z. z. o organizovaní verejných športových podujatí bude uvedené meno a priezvisko fanúšika na vstupenke na všetkých rizikových zápasoch, ktoré sa odohrajú v MOL Arene (pričom fanúšik bude povinný odovzdať svoje osobné údaje ako dátum narodenia a trvalé bydlisko). Z dôvodu tejto zmeny budú permanentky NEPRENOSNÉ.

Novú permanentku ti vystavíme za 10 EUR.

Nie, keďže svoje údaje už zadávaš pri kúpe permanentky, čo je postačujúce.

Áno. V tomto prípade je potrebné poskytnúť údaje nového záujemcu a v prípade iného než pôvodného typu permanentky, ide aj o zmenu typu permanentky.

Registračné formuláre sú k dispozícii aj v pokladniach, ale vzhľadom na urýchlenie osobného nákupu ťa žiadame, aby si ich stiahol/stiahla, vytlačil(a) a následne pri nákupe odovzdal(a) vyplnený a podpísaný formulár.

To je možné len v pokladniach MOL Arény a DAC store. Nie je možné zmeniť typ online.

Toto je možné len v pokladniach MOL Arény a DAC store. Zmena miesta online nie je možná. Vymeniť je možné len neobsadené, voľné miesto.

Pri žiadosti o permanentku, ktorú je možné zakúpiť za zvýhodnenú cenu, je potrebné predložiť doklad potvrdzujúci nárok na zľavu. Akceptujeme nasledovné doklady: občiansky preukaz, cestovný pas, zdravotný preukaz, rodný list, vodičský preukaz, doklad o ťažkom zdravotnom postihnutí (preukaz ZŤP).

Dobíjanie formou cashless odporúčame vykonať počas predpredaja vstupeniek pred prvým domácim zápasom.

Prosíme, napíš e-mail na adresu vip@dac1904.sk.

Držitelia permanentky, ktorých permanentka na sezónu 2021/22 bola určená pre sektor D, si môžu predĺžiť permanentku do tohto sektoru. Klub si však vyhradzuje právo neotvoriť brány sektoru D na všetky zápasy. V tomto prípade, ako aj v predchádzajúcich rokoch, držitelia permanentky pre sektor D dostanú nulový lístok do sektoru B na opačnej strane. Minuloročné permanentky pre sektor D je možné zmeniť v pokladniach MOL Arény a DAC store, avšak nie online. Vyššie uvedené platí aj pre tých, ktorí chcú mať permanentku do sektoru D prvýkrát.