Fanúšikovia

Predaj vstupeniek na stretnutie Slovan-DAC

V záverečnom jesennom kole ligovej sezóny sa DAC v sobotu poobede predstaví na ihrisku Slovana. Predpredaj vstupeniek na stretnutie začína dnes.

Posledný zápas roka sa blíži, v sobotu si v rámci jedného zo šlágrov jesene zmeriame sily s bratislavským Slovanom. Stretnutie 18. kola Fortuna ligy ŠK Slovan Bratislava - DAC 1904 má výkop v sobotu 7. decembra 2019 o 15.30 h. Predpredaj vstupeniek začína už dnes.

Jednotná cena vstupeniek do hosťujúceho sektora je 10 eur pre všetky vekové kategórie. Pre našich fanúšikov bude k dispozícii celý hosťujúci sektor, čo znamená 1100 miest.

Predaj vstupeniek prebieha na meno. Pri vstupe na štadión je nutné preukázať sa OP (príp. cestovný pas), kartičkou poistenca alebo preukazom ZŤP a meno na vstupenke sa musí zhodovať s menom na doklade. V opačnom prípade nebude fanúšik vpustený na štadión.

Predaj vstupeniek bude prebiehať na nasledovných miestach a časoch:
DAC store, hlavná tribúna MOL Arény: podľa otváracích hodín (utorok - piatok: 11.00-19.04 h; sobota: 09.00-14.00 h)
Štadión ŠK Slovan: v deň zápasu od 14.00 h pri vstupe do sektora hostí

Fanklub YBS organizuje na stretnutie vlakový zájazd s odchodom z Dunajskej Stredy o 12.50 h a návratom zo stanice Nové Mesto o 18.13 h. Pre fanúšikov prichádzajúcich motorovými vozidlami bude parkovisko vyznačené takisto pri železničnej stanici Nové Mesto. Fanúšikov z vlakovej stanice na štadión a tiež opačným smerom po ukončení stretnutia odprevadí polícia autobusmi.

Podmienky spracúvania osobných údajov majiteľov vstupeniek na futbalové stretnutia klubu FC DAC 1904 Dunajská Streda ako hosťujúceho tímu.

Súvisiace správy

Aktuality

Boa, zvládneš to!

streda 11.12.
Foto
Fanúšikovia