Fanúšikovia

Predaj vstupeniek na stretnutie Slovan-DAC

V záverečnom jesennom kole ligovej sezóny sa DAC v sobotu poobede predstaví na ihrisku Slovana. Predpredaj vstupeniek na stretnutie začína dnes.

Posledný zápas roka sa blíži, v sobotu si v rámci jedného zo šlágrov jesene zmeriame sily s bratislavským Slovanom. Stretnutie 18. kola Fortuna ligy ŠK Slovan Bratislava - DAC 1904 má výkop v sobotu 7. decembra 2019 o 15.30 h. Predpredaj vstupeniek začína už dnes.

Jednotná cena vstupeniek do hosťujúceho sektora je 10 eur pre všetky vekové kategórie. Pre našich fanúšikov bude k dispozícii celý hosťujúci sektor, čo znamená 1100 miest.

Predaj vstupeniek prebieha na meno. Pri vstupe na štadión je nutné preukázať sa OP (príp. cestovný pas), kartičkou poistenca alebo preukazom ZŤP a meno na vstupenke sa musí zhodovať s menom na doklade. V opačnom prípade nebude fanúšik vpustený na štadión.

Predaj vstupeniek bude prebiehať na nasledovných miestach a časoch:
DAC store, hlavná tribúna MOL Arény: podľa otváracích hodín (utorok - piatok: 11.00-19.04 h; sobota: 09.00-14.00 h)
Štadión ŠK Slovan: v deň zápasu od 14.00 h pri vstupe do sektora hostí

Fanklub YBS organizuje na stretnutie vlakový zájazd s odchodom z Dunajskej Stredy o 12.50 h a návratom zo stanice Nové Mesto o 18.13 h. Pre fanúšikov prichádzajúcich motorovými vozidlami bude parkovisko vyznačené takisto pri železničnej stanici Nové Mesto. Fanúšikov z vlakovej stanice na štadión a tiež opačným smerom po ukončení stretnutia odprevadí polícia autobusmi.

Podmienky spracúvania osobných údajov majiteľov vstupeniek na futbalové stretnutia klubu FC DAC 1904 Dunajská Streda ako hosťujúceho tímu.

Súvisiace správy