Hírarchívum

Fotók

Fotók: Pénteki edzés Belekben

tegnap
A tegnapi DAC-Topolya (1:1) mérkőzés után ma egy edzést tartott Joao Janeiro, és ezen már az új erősítés, a portugál Andrezinho is a csapattal gyakorolt.
Hír

Törökországi napló 5: Az új erősítéssel a fedélzeten

tegnap
A két mérkőzés közötti napon egy edzést abszolváltak a játékosok, és a második téli erősítést is maguk között üdvözölhették.
Hír

Andrezinho a támadósor új erősítése

tegnap
A portugál támadó középpályás a másodosztályú Mafra együttesétől igazolt hozzánk.
Hír

Bemutatjuk szombati ellenfelünket: PFK Kubany Krasznodar

tegnap
A törökországi összpontosításunk második ellenfele a 2018-ban alapított, orosz másodosztályú PFK Kubany Krasznodar együttese lesz. A futballtérkép „ifjoncával” január 29-én, szombaton 15:30 órakor csapunk össze.
Hír

Edzői értékelés a DAC-Topolya (1:1) felkészülési mérkőzés után

tegnap
Joao Janeiro és Zsarko Lazetics értékelése a tegnapi edzőmérkőzés után.
Videó

Újratöltve: Veselovský gólja a Topolya ellen

tegnap
Dominik Veselovský lett az ötödik góllövőnk a téli felkészülésben. A Topolya ellen a második félidő legelején, egy szép kapáslövéssel volt eredményes. Ezzel a góllal vezetett a DAC a tegnapi edzőmeccsen, amely végül 1:1-es döntetlent hozott.
Fotók

Fotók: DAC 1904 - FK TSC Topolya 1:1 (0:0)

2 nappal ezelőtt
Felvételek a törökországi edzőtábor első mérkőzéséről.
Hír

Danylo Beskorovainyi Asztanában folytatja

Az ukrán középső védő opciót is tartalmazó egyéves kölcsönjátékra távozik a kazah ezüstérmeshez.
Videó

Videó: DAC 1904 - FK TSC Topolya 1:1 (0:0)

DAC 1904 - FK TSC Topolya 1:1 (0:0)
Mérkőzés

Előkészületi mérkőzésen: DAC 1904 - FK TSC Topolya 1:1 (0:0)

A téli felkészülés harmadik, a beleki edzőtábor első összecsapásán Dominik Veselovský találatával vezettünk, végül 1:1-es döntetlent játszottunk a Topolyával.
Mérkőzés

Itt követheti élőben a DAC-Topolya edzőmérkőzést

A mai felkészülési mérkőzést hivatalos YouTube-csatornánkon és Facebook profilunkon is élőben közvetítjük.
Hír

Törökországi napló 4: A fürdetés folytatódik

3 nappal ezelőtt
Véget ért a törökországi összpontosítás negyedik napja, amely sokban emlékeztetett az előző háromra, ám egyúttal más is volt. És érdekes.
Videó

Hahn János Belekből: Ez egy eléggé jeges nap volt

„29 év után először havazott itt Antalyában, úgyhogy jól kifogtuk. Ennek ellenére jól tudtunk teljesíteni az edzéseken.” Hahn János jelenti Belekből: Ez egy eléggé jeges nap volt!
Fotók

Fotó: Krioszaunában járt a csapat

A ma délutáni tengerparti futást regeneráció követte, amely a szálloda krioszaunájában zajlott. Ilyen az, amikor a játékosok arcára szó szerint odafagy a mosoly.
Hír

Bemutatjuk csütörtöki ellenfelünket: FK TSC Topolya

Az FK TSC Topolya elleni találkozóval indul a törökországi összpontosításunk meccsprogramja, míg szerb élvonalbeli ellenfelünknek ez lesz az utolsó fellépése a félhold országában. A kezdőrúgás tervezett időpontja január 27-e, csütörtök, közép-európai idő szerint 13:00 (Törökországban 2 órával több van).