Klubinformációk és kapcsolat

Hivatalos név: FK DAC 1904 a.s., Dunajská Streda
Marketing megnevezés: DAC 1904
FC DAC 1904
Dunaszerdahelyi FC DAC 1904
DUNASZERDAHELYI FC DAC 1904
Honlap: www.dac1904.sk
Számlázási cím/
Levelezési cím:
Štúrova 1090/7
929 01 Dunaszerdahely (Dunajská Streda)
E-mail: fcdac@fcdac.sk
Tel.: +421 907 810 737

Tulajdonos: Világi Oszkár (90%), Dunaszerdahely város (10%)
Elnökség: Paeddr. Végh Tibor (elnök), vegh@fcdac.sk
Jan Van Daele - alelnök
Ing. Slávka Kmeová - tag
Mudr. Puha György - tag
Felügyelőbizottság: Mgr. Lépes György
Vangel Ferenc
Ing. Nagy Mónika

Vezetőség és adminisztráció

Sportigazgató: Jan Van Daele
Vezérigazgató: Ing. Slávka Kmeová
General manager sport: Judit Miklósová,j udit.miklosova@fcdac.sk
General secretary/TMS manager: Dušan Chytil, chytil@fcdac.sk
A-csapat menedzser:
Karol Pecze, pecze@fcdac.sk
Gazdasági menedzser: Ing. Nagyová Mónika
Sajtófőnök: Mgr. Nagy Krisztián, nagy@fcdac.sk
Ticketing és merchandising menedzser: Mgr. Takács Eszter, takacs@fcdac.sk
Marketing és szponzoring: Róbert Lago, robert.lago@fcdac.sk
Digitális marketing menedzser: Ing. Viola Ferenc, ferenc.viola@fcdac.sk
Medical koordinátor: Orbán Réka, reka.orban@fcdac.sk
Sport koordinátor és mérkőzés szervező: Tornyai Martin, MBA, tornyai@fcdac.sk
Biztonsági menedzser: Mgr. Herdics Zoltán, herdics@fcdac.sk
Mgr. Vojtech Czibor, czibor@bcinvest.sk
Titkárságvezető: Ing. Szabó Nikoletta, szaboova@fcdac.sk
Szurkolói kapcsolatok koordinátora: Domonkos Roland
Handicap-elt szurkolói kapcsolatok koordinátora: Herdics Gyöngyvér

MOL Football Academy - utánpótlás nevelés

Ifjúságért felelős sportigazgató: PaedDr. Krisztián Németh, nemeth@fcdac.sk
Ifjúságért felelős menedzser, női részleg vezetője: István Rajkovics, rajkovics@fcdac.sk
Női részleg menedzser: Horváth Dóra
Akadémia területi menedzser: Máhr Tamás
Kollégiumvezető Radana Rašková