A novemberi válogatott szünetben a magyar NBII második helyezettjével mérkőzünk meg az akadémiánkon.
A novemberi asszociációs időszakban sem maradunk labdarúgás nélkül: jövő hét pénteken, november 14-én, 14:00 órai kezdettel a Budapest Honvéd FC csapatát látjuk vendégül az akadémiánkon.
A tizennégyszeres magyar bajnok immár harmadik éve a másodosztályban szerepel, ahol 12 fordulót követően, 8-1-3-as mérleggel a második helyen áll.
Legutóbb 2015 márciusában találkoztunk a budapesti piros-feketékkel, amikor is az ellenfél stadionjában 2:0-s DAC-győzelem született. Együttesünk mindkét találatát Jakub Braeň szerezte.
A találkozóra ingyenes a belépés, amelyet egyúttal a YouTube-csatornánkon és a Facebook-profilunkon is élőben közvetítünk.







