Mrkzs

Elkszleti mrkzsen: FC Rohonk - DAC 1904 2:3 (0:2)

Mrkzs
| szo 4.9.2021, Nagy Krisztin, foto: Lelkes Ern

Fbry duplzott, Andzouana is betallt, ezzel nyert ma a DAC 3:2 a II. liga jonca elleni edzmeccsen.

A szeptemberi vlogatott sznet keretn bell jtszott ma a DAC edzmrkzst Ndasfn, a II. liga joncnl. Martin Jedlika szabadot kapott Nmeth Antal vezetedztl, rajta kvl srls miatt Dominik Kruliak, Andrija Bali, Kalmr Zsolt s Brahim Moumou, mg vlogatott ktelessgei miatt Cesar Blackman, Eric Davis, Andrejs Ciganiks, Schfer Andrs, az jonc Hahn Jnos s Ion Nicolaescu hinyzott. Mivel Martin Vantruba, Luciano Vera s Mal Mat tegnap a Somorja szneiben jtszott a Podbrezov elleni bajnokin, gy ezttal k is tvol maradtak. Martin Rymarenko pedig a mai nappal klcsnjtkra tvozott Rzsahegyre.

Elszr kapott lehetsget a belga szls, Thibaud Verlinden, aki tegnap rt al klubunkhoz, illetve a 18 ves ifijtkosunk, Cska Blint.

Aktvan kezdtnk, s br Sharani s Cska lehetsge mg kimaradt, a 11. percben Andzouana tadst Fbry kldte a hlba 0:1. A 34. percben felcserldtek a szerepek, Fbry passzt Andzouana gurtotta el a hazai kapus mellett 0:2.

Forduls utn agresszvabb lett a hazai csapat, aminek az 59. percben, egy tizenegyesbl szerzett szpttallt (Bek 1:2) volt a jutalma. A 68. percben Veselovsk velt a kapu el, Fbry kapsbl a lc al kldte a labdt 1:3. Mivel Sharani s Verlinden tbb helyzetet is kihagyott, gy a vgeredmnyt Brkovic lltotta be a 78. percben.

FC Rohonk - DAC 1904 2:3 (0:2)
Ndasf, 2021. szeptember 4., szombat, 10:30 , napos id, +20C
Gllvk: 11. Fbry, 34. Andzouana, 68. Fbry - 59. Bek (11 m), 78. Brkovic
Jtkvezet: Blha - Ralbovsk, Kardelis, 250 nz
DAC: Veszelinov (62. Horvth) - Cska, Muhamedbegovic, Beskorovainyi (46. Verlinden), Brunetti - Veselovsk, Nije, Nebyla - Fbry, Sharani, Andzouana. Edz: Nmeth Antal.
Rohonk: Kolena (46. Havlik) - kuta, Hitka (46. Holub), Kiss (46. Milota), Frimmel (46. Ambra) - Pittner (63. Tomovi), Fila, Privrel (46. Hermann), Bek (63. Meli) - Horvt (63. ilinsk) - epka (46. Brkovic). Edz: Nmeth Szilrd.