Kassa - DAC 1:1 (0:0), tizenegyesekkel 2:3

|
Hír
| sze 18.3.2015, Nagy Krisztián

Tizenegyesekkel a legjobb négy közé! Döntetlent hozott a kassai kupamérkőzésen, a tizenegyespárbajban pedig 3:2 arányban győztünk. Az áprilisi elődöntőben a Szenyicével találkozunk.

A címvédő otthonában aktívabban játszottunk, mégis a hazaiak szereztek vezetést Viazanko révén. Ljubicic a 88. percben kiegyenlített, majd jött a tizenegyespárbaj. A második sorozatban Polaček védte Sekulic lövését, a negyedikben Novákét is, és bár Sarr ezután fölé célzott, Viazanko az utolsó sorozatban a kapufát találta el. És megkezdődött az ünneplés a hatvan sárga-kék szurkolóval...

Gólszerzők: 64. Viazanko - 88. Ljubicic

Tizenegyespárbaj: Viazanko 1:0, Szarka 1:1, Sekulic 1:1, Szabó 1:2, Pačinda 2:2, Michalík 2:3, Novák 2:3, Sarr 2:3, Viazanko 2:3

Sárga lap: 57. Sekulic, 71. Dordevic, 73. Novák, 84. Šinglár - 50. Ljubicic

1410 néző, játékvezető: Pavlík - Žákech, Borsányi

Kassa: Stijakovic - Sekulic, Kavka, Ostojic, Dordevic - Huk, Šinglár - Haskic, Dimun (46. Viazanko), Pačinda - Novák. Edző Marek Fabuža.

DAC: Polaček - Turňa, Michalík, Kwin, Szabó - Ljubicic, Sesar (73. Černák) - Ujlaky (59. Brašeň), Sarr, Štepanovský (81. Krišto) - Szarka. Edző Tomislav Maric.

Hamarosan részletes beszámolóval, fotóval és videóval jelentkezünk - kövessék továbbra is honlapunkat!