91
David Strelec
90
90+2
Szabadrúgást kapott a Slovan. Strelec tekerte be a labdát, de sikertelenül. Krážovič pedig ennek láttán jobbnak látta lefújni a meccset.
90
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál: lemegy Balić, bejön Andzouana.
Csere a SK Slovan Bratislava-nél/nál: lemegy Weiss, bejön Strelec.
89
Jedličkának kellett kétszer is kitennie magáért!
Előbb Weiss egyéni akciója után védett, majd Daniel lövését hárította.
86
Kalmár szabadrúgásból érekző ívelését húzza le könnyű szerrel Greif. Elfogyott a lendület a meccs végére.
84
Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Taiwo (FK DAC Dunaszerdahely 1904).
83
Blackman futott lesre. Terület volt előtte, be is érte volna a keresztpasszt, de pár centivel előbbre helyezkedett el a védők vonalánál.
80
Blackman esik el az ellenfél tizenhatosában, de Krážović bíró rezzenéstelen arccal továbbot int.
77
Csere a SK Slovan Bratislava-nél/nál: lemegy Ožbolt, bejön Čavrić.
Csere a SK Slovan Bratislava-nél/nál: lemegy Moha, bejön Henty.
76
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál: lemegy Divković, bejön Taiwo.
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál: lemegy Müller, bejön Nicolaescu.
75
Negyed óra alatt kellene kezdenünk valamit az eredménnyel, de a Slovan nem egy gyenge falusi csapat. Nem könnyű helyzetbe kerülni ellenük.
72
Moha rúghatott volna újabb gólt, ám erre Jedlička is számított, és védte a lövést.
71
20 perc van még hátra a mérkőzésből, de a kétgólos hátrányt nem lesz könnyű ledolgozni.
69
Csere a SK Slovan Bratislava-nél/nál: lemegy Nono, bejön Rabiu.
67
Divković a hosszúra ívelte a szögletet, ahol Ramirez várt a labdára, de onnan már nem tudta kapura fejelni a labdát.
63
Csere a SK Slovan Bratislava-nél/nál: lemegy Beskorovainyi, bejön Davis.
60
Hatalmas helyzetet hagy ki a Slovan! Ožbolt két védőnket is "elküldött gyufáért", majd Mohához passzolt, akinek már csak az üres kapuba kellett volna passzolnia, de fölé lött egy méterre a kaptól.
57
Mikor a mérkőzés ezen szakaszában minden mutatóban jobbak vagyunk, akkor a Slovan szinte a semmiből belövi a harmadikat. Moha volt a gólszerző – 3:1
57
A Slovan gólt szerzett!
Gólszerző MOHA.
56
Egy váratlan húzásra lenne szükség. Mi birtokoljuk többet a labdát, de nagyon szorosan őriznek minket a hazaiak, nehezen tudjuk áttörni a védőpajzsukat. Most Kalmár és Ramirez mikropasszos játéka után az utóbbi emelt kapu fölé.
50
Medveděv ívelése után nagy tömeg verődött össze a kapunk előtt, de sikerült kivágnunk a labdát.
47
Sárga lapos figyelmeztetésben részesül De Marco (SK Slovan Bratislava).
46
45+1
45
Figyelnünk kellett hátul, elsősorban Moha és De Marco keverték meg a védelmünket, de Jedlička megkapartintotta a labdát.
40
Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Ramirez (FK DAC Dunaszerdahely 1904).
38
Egy éles lövés Divkovićtól, kiszorított helyzetből!
Ha Greif nem paskolja ki szögletre, már 2:2 lenne az álás.
35
Az utolsó 8-10 percben nálunk van többet a labda. Megbátorodtunk. Rúgjunk még egy gólt!
33
Könnyen elvesztette a labdát a Slovan, Balić pedig lecsapott rá és az üresben érkező honfitársát kínálta meg lövéssel, aki élt is a 100 százalékos lehetőséggel – 2:1
32
A Dunaszerdahely gólt szerzett!
Gólszerző DIVKOVIĆ.
31
Na, ez most szép volt ugyan, csak gyenge. Ramirez fejéről Müller gejére pattant a labda, de belső védőnk már nem tudott erőt belevinni a bólintásba. Greifnek nem volt nehéz dolga.
30
Majd egy percig sikerült most megtartanunk a labdát, de Greif kapujához sajnos nem kerültünk közelebb. Blackman kapott hosszú indítást Kružliaktól, melyet nem tudott lekezelni.
27
Divković ívelte be a szabadrúgást, de Greif könnyűszerrel öklözte ki a labdát.
25
Balić gyenge próbálkozása kerüli el méterekkel a kaput. A tizenhatos vonalán sült a horvát középpályásunk lába.
22
Blackman szélről kapu elé ívelt labdájára Ramirez robbant be elemi erővel, de közben letarolta a hazaiak csapatkapitányát, Bozhikovot. Kružliak pedig szabálytalannak ítélte meg az esetet.
20
Keményebbnek és agresszívebnek tűnnek a cimvédő játékosai.
18
Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Schäfer (FK DAC Dunaszerdahely 1904).
15
Ilyenkor szoktak olyanokat mondani a szakértők, hogy fejben kell összeszedni magunkat, hogy meg tudjuk fordítani a mérkőzést. Hajrá!
11
Erre most mit mondjunk? Beskorovainyi volt szabálytalan a büntetőterületen belül, Krážovič pedig befújta a tizenegyest – 2:0
11
Gólszerző WEISS.
11
Tizeegyest rúghat a Slovan.
9
Ezzel a gyors góllal nyilván nem számoltak Bernd Storck védencei. Látszik, hogy egyelőre maguk a játékosok sem tudják, hogyan jussanak el a SLovan kapuja elé.
8
Hát, nem így terveztük az elejét...
3
Nono szabadrúgása után a 16-os vonalán várakozó Weisshez került a labda, aki kapásból a kapunkba durrantott – 1:0
3
2
Weisszel szemben szabálytalakodunk, Nono teheti a kapunk elé a labdát.
2
Christie-Davies indítása találja meg lesen Ramirezt.
1
-2
Érkezik a két csapat. Előbb a Slovan égszínkék szerelésben, majd mi sárga-kékben.
-30
5 °C és napsütés – ilyen az idő a téglamezei satdionban. Mindkét gárda a mérkőzés előtti bemelegítést végzi.
-60
Tartsanak velünk, ha nem akarnak lemaradni a meccs fontos pillanatairól!
-60
"Ez egy kisebbfajta döntő lesz számunkra, mindannyian tudatosítjuk a rangadó fontosságát és azt is, hogy a végeredmény mekkora kihatással lehet a szezon további részére. Nagyon bízom benne, hogy ha mindannyiunk a pályán hagyja a szívét, akkor mi ünnepelhetünk majd a hármas sípszó után. Győzni akarunk és közelebb kerülni a Slovanhoz. Nem lesz egyszerű, de bízom a csapatban" – jelentette ki csapatkapitányunk, Kalmár Zsolt, a téglamezei csata előtt.