🏟 Kúp si lístok na zápas proti MŠK Žilina v nedeľu, 2.4.2023, 19:30 v MOL Arene!      -3️⃣0️⃣% Našich fanúšikov – permanentkárov očakávajú naše produkty v deň zápasu so Žilinou s 30-percentnými zľavami v DAC store a na našom e-shope.                  👕 Obleč sa do najnovšej kolekcie z Legendária!            💳 Registruj sa na FANPORTAL a dobi si Cashless kartu online!   

Archív správ

Foto

Stiahnite si oficiálne tímové foto jari 2023!

sobota 25.3.
Stiahnite si oficiálnu tímovú fotografiu jarnej časti sezóny 2022/23 – kliknite na foto v článku a otvorte ho v novom okne, prípadne si ho stiahnite priamo.
Rozhovor

Milan Dimun: Vydreté víťazstvo

nedeľa 5.3.
„DAC doteraz ešte nikdy nevyhral základnú časť, vieme však dobre, že mužstvá pod nami spravia všetko, aby sa na nás dotiahli.“ Včerajšie víťazstvo v Ružomberku očami Milana Dimuna.
Preview

Pred zápasom DAC 1904 - Skalica: Za vylepšením rekordov

piatok 24.2.
V druhom domácom zápase roka privítame nováčika zo Záhoria, aktuálne 11. tím tabuľky. Stretnutie DAC-Skalica má výkop v sobotu o 15.00 h.
Aktuality

Tlačová konferencia DAC-u pred štartom jari 2023

streda 8.2.
Na dnešnej tlačovej konferencii DAC-u pred štartom jarnej časti sezóny 2022/23 informovali novinárov a verejnosť športový riaditeľ klubu Jan Van Daele, tréner Adrian Guľa a kapitán mužstva Zsolt Kalmár.
Rozhovor

Milan Dimun: Treba stavať na dobrých veciach

nedeľa 5.2.
„Verím, že naše výkony budú ešte lepšie, ako v jesennej časti.“ Milan Dimun si pochvaľuje prácu odvedenú počas sústredenia v Chorvátsku.
Rozhovor

Milan Dimun a Erik Pačinda o prípravnom zápase DAC-u s Košicami

nedeľa 22.1.
Košický rodák Milan Dimun nastúpil prvýkrát proti klubu zo svojho rodného mesta, bývalý kapitán DAC-u Erik Pačinda sa objavil v Dunajskej Strede po dlhšom čase. Po včerajšom prípravnom stretnutí sme oslovili oboch.
Aktuality

Hlasuj o najlepšieho hráča DAC v jeseni 2022!

utorok 29.11.
Žlto-modrí fanúšikovia, pozor! Spúšťame hlasovanie o najlepšieho hráča nášho mužstva počas jesene 2022!
Preview

Pred zápasom DAC 1904 - Ružomberok: Rozlúčka s rokom v jubilejnom zápase

streda 23.11.
V stom ligovom stretnutí nášho mužstva v MOL Aréne privítame vlaňajšieho vicemajstra a aktuálne piaty tím tabuľky. Stretnutie DAC-Ružomberok má výkop vo štvrtok o 18.30 h.
Video

Domáca pôda s Milanom Dimunom

nedeľa 20.11.
Diskusná relácia pred posledným stretnutím roka: v utorok sa z MOL Arény prihlásime naživo s Milanom Dimunom.
Foto

Stiahnite si oficiálne tímové foto jesene 2022!

štvrtok 17.11.
Stiahnite si oficiálnu tímovú fotografiu jesennej časti sezóny 2022/23 – kliknite na foto v článku a otvorte ho v novom okne, prípadne si ho stiahnite priamo.
Rozhovor

Milan Dimun: Napriek výsledku náročný zápas

nedeľa 13.11.
„Tešíme sa z veľmi dôležitých troch bodov a veríme, že v poslednom jesennom zápase proti Ružomberku budeme pokračovať v úspešnom ťažení.“ Včerajšie víťazstvo v Trenčíne očami Milana Dimuna.
Aktuality

Adrian Guľa: Zápasy so Žilinou a Podbrezovou boli bežecky podobné

štvrtok 27.10.
„Od takýchto výkonov sa môžeme odrážať smerom do ešte dominantnejšej budúcnosti.“ Ešte jeden návrat k nedeľňajšiemu víťazstvu nad Podbrezovou, tentoraz pomocou bežeckých údajov.
Aktuality

Narodeniny: Milan Dimun má dnes 26!

pondelok 19.9.
Stredopoliar DAC-u Milan Dimun dnes oslavuje dvadsiate šieste narodeniny. Všetko najlepšie, Miňo!
Aktuality

Nikola Krstović hráčom 5. kola podľa InStatu

pondelok 15.8.
Útočník z Čiernej Hory bol najlepšie hodnoteným hráčom víkendového 5. ligového kola podľa InStat indexu, Dominik Veselovský skončil tesne za ním a do TOP20 sa dostali šiesti žlto-modrí!
Preview

Pred zápasom Víkingur - DAC 1904: Za dobrou východiskovou pozíciou

streda 20.7.
Do 2. predkola Európskej konferenčnej ligy vstúpime na Faerských ostrovoch proti bronzovému tímu tamojšej ligy. Stretnutie Víkingur-DAC začína v stredu o 19.00 h SELČ.
Další stránky
1234>>