Holnap 15.00-kor Érsekújvár-DAC a Slovnaft Cup 4. fordulójában

|
| hé 13.10.2014, Nagy Krisztián

A legjobb tizenhat közé jutás a tét a holnap délután 15.00-kor kezdődő érsekújvári kupamérkőzésen.

A DAC két IV. ligás ellenfél legyőzésével jutott a Szlovák kupa 4. fordulójában, előbb Deményen (Domaniža) nyertünk Nguekam, Tóth és Krišto találataival, majd Mocsonokban 2:0-ra Krišto és Tóth góljával.

Az ellenfél már három fordulót vett sikeresen a Szlovák kupa aktuális idényében: 6:0-ra győzött Párkányban, majd 6:1 arányban a nyitra ČFK otthonában, legutóbb pedig odahaza 1:0-ás győzelemmel a szintén harmadik ligás Nagyölvedet búcsúztatta. Az érsekújvári FKM a III. liga nyugati csoportjában 13. forduló után 10 ponttal a 18 fős mezőny 15. helyén áll.

A Slovnaft Cup hivatalos szétírása szerint a 4. fordulóban is egy mérkőzés dönt a továbbjutásról. Döntetlen esetén nincs hosszabbítás, egyből tizenegyespárbaj következik.

Csaptunkból sérülés miatt holnap is hiányzik Štepanovský és Šnirc, meggyógyult viszont Szabó Ottó és Straka Gábor. Várható összeállítás: Penksa - Turňa, Saláta, Kwin, Szabó - Horváth, Straka, Krišto, Brašeň - Szarka, Jurčo.

A Slovnaft Cup 4. fordulójában a III. ligás érsekújvári FKM otthonában holnap 15-órakor lépünk pályára, játékvezetők Ladislav Prešinský - Radomír Sluk, Michal Sluk.

A mérkőzést a Ganczner László stadionban rendezik (Nám. Hrdinov 1). A DAC-drukkerek részére a főtribünt jelölte ki a hazai klub. Parkolási lehetőséget a közeli füves területen alakítanak ki, itt a rendezők fogják irányítani az érkező szurkolókat.

Mint minden tétmeccsről, holnap Érsekújvárról is élőben jelentkezünk szöveges közvetítés keretén belül. Kövesse a mérkőzést percről percre honlapunkon!