A lett balhátvéd a lengyel élvonalban folytatja pályafutását.
Interjú

Andrejs Ciganiks: Jó helyzetből várhatjuk a visszavágót

pé 22.7.2022
„A félidei szünetben azt mondta a vezetőedző, hogy jó lenne megszerezni a második találatot is, én pedig szót fogadtam.” Andrejs Ciganiks a DAC 23. góllövője az európai kupákban.
Videó

Sajtótájékoztató a Víkingur - DAC 1904 (0:2) mérkőzés után

csü 21.7.2022
„Jó eredménnyel utazunk haza, és gratulálok a csapatnak.” A tegnapi Víkingur-DAC (0:2) EKL-mérkőzést edzőnk, Adrian Guľa és második találatunk szerzője, Andrejs Ciganiks értékelték.
Videó

Újratöltve: Góljaink a Víkingur elleni első mérkőzésen

Duplaparádé a javából! Nikola Krstović ollózós találatáról még évtizedek múlva is beszélni fogunk, de Andrejs Ciganiks vinklis gólja sem volt csúnya :). Ez a két csodaszép pillanat hozta meg a DAC győzelmét a Víkingur elleni első EKL-mérkőzésen.

EKL: reakciók a sorsolásra