2022/2023 Fortuna Liga 2022/23 1260000
Videó

Videó: Ramadan és Nebyla Jókán

sze 26.4.2023
Gyere velünk… egy emlékezetes látogatásra a jókai alapiskolába! Ammar Ramadan és Sebastian Nebyla voltak a gyerekek vendégei a „Gyere velünk a DAC-ra!“ projekt keretén belül.
Fotók

Fotók: Jókára látogattak a DAC játékosai

csü 20.4.2023
A Jókai Gregorovits Lipót MTNY Alapiskola vendége volt Ammar Ramadan és Sebastian Nebyla. Játékosaink az április 14-i, DAC-Zólyombrézó (2:1) bajnokin tett látogatást viszonozták a gyerekeknek, akikkel a Gyere velünk a DAC-ra! projekt keretén belül találkoztak – a jókai suli tornatermében és remek hangulatban. Lelkes Ernő felvételei.
Interjú

Sebastian Nebyla: Bárcsak Krsto így folytatná a gólgyártást!

ke 14.3.2023
„Örülök a gólpasszomnak, boldog vagyok, hogy Krsto betalált, de a győzelem és a mesterhármasa még nagyobb örömet okoz.” Sebastian Nebyla a besztercebányai győztes mérkőzésről.
Interjú

Sebastian Nebyla: Megvan a saját motivációnk

hé 20.2.2023
„A szombati volt pályafutásom egyik legkönnyebb találata, de a gól az gól, így nagyra értékelem.” A tehetséges középpályás a jelenlegi idényben immár harmadszor iratkozott fel a gólszerzők közé.
Videó

Újratöltve: Góljaink a Nagymihály ellen

va 19.2.2023
Kalmár Zsolt a 31. percben, Sebastian Nebyla pedig a ráadás pillanataiban: ezzel a két góllal nyert a DAC Nagymihályban! Tegnapi találataink újratöltve – több szögből, a Voyo felvételein!