(0:0)
Spartak Nagyszombat
DAC 1904 - Spartak Nagyszombat
Szlovák Kupa - Slovnaft Cup, Nyolcaddöntő • sze 30.10.2019, 18:00 • MOL Aréna
Játékvezető: Michal Smolák • Asszisztensek: Branislav Hancko, Ján Pozor • Néző: 7550
90
Davis a negyeddöntőbe lövi a csapatot!!!!!
90+2
Már a C szektorban is állva a nézők, amikor a bíró háromszor fújt a sípjába. Jön a tizenegyespárbaj!
90+1
Csere a FC Spartak Trnava-nél/nál: lemegy Bolek, bejön Rusov.
90
Izgalmas végjáték, felfokozott buzdítás. 10 emberrel játszunk, és, ha nem lesz gól, jönnek a büntetők. Három perc lesz a ráadás.
89
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál: lemegy Ramirez, bejön Fábry.
87
Ramirezt kell ápolni.
86
A sorfalba lövi a szabadot a Spartak játékosa, az ismétlést pedig Kružliak fejeli ki.
85
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál: lemegy Ronan, bejön Száraz.
83
Ajjajjj, Jedlička még jobban elkésett a kifutásnál, mint előbb Oravec. A vonal mögött kaszálta el Tavarest, a bíró egyből pirosat villantott.
83
Piros lapot kap Jedlička (FK DAC Dunaszerdahely 1904).
82
Oravec késett egy ütemet a becsúszásnál, de nem kapott lapot.
81
Szurkolóink is fokozzák a hangerőt.
80
Kapufa!
Vida Krisz közelről találta el a kapufát. Blackman, majd Kalmár összjátéka után került Kriszhez a labda.
78
Minden egyes négyzetcentiméterért hatalmas harcot vívnak a játékosok. Második félidő határozottan jobb az elsőnél, de továbbra sincs gól, és már csak bő tíz perc van hátra.
76
Csere a FC Spartak Trnava-nél/nál: lemegy Grendel, bejön Dangubić.
75
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál: lemegy Divković, bejön Blackman.
75
Felpörgött a meccs! Divković keresztbe tett labdájára nem volt érkező.
74
Újabb ació!
Kalmár lövi a kapusba! Beskorovainyi hozta fel neki a labdát. Ez volt az első kaput eltaláló próbálkozás a meccsen.
72
Kontratámadás!
Ramirez tüzelt a végén, de ebben is beleért egy nagyszombati. A megítélt sarokrúgás után Kalmár ollózva rakta mellé.
71
Milyen szép volt! Divković csent labdát, majd azonnal kiugratta Kalmárt, akinek a bepasszába beleértek!
69
Egy lövésnél kezezésért reklamálunk 11-est, de a bíró néma síppal szemlélte a szituációt.
68
A mai nézőszám: 7550!
Szerda este van, 6 °C
67
Csere a FC Spartak Trnava-nél/nál: lemegy Sobczyk, bejön Yilmaz.
66
A negyedik szögletünk után Bolek kezében köt ki a labda.
65
Ramirez lő mellé!
63
Pontrúgásból veszélyeztetett a Spartak, a hosszúra jött labdát visszatették, majd Davis mentett szögletre, ami szintén kellemetlen pillanatokat okozott a kapunk előtt, de végül sikerült eltakarítanunk a labdát.
62
Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Divković (FK DAC Dunaszerdahely 1904).
60
Precíz labdakihozatal, amely után Vida Krisz került kishíján helyzetbe, de lepattant róla a labda, Bolek pedig résen volt.
58
A mérkőzés eddigi legnagyobb helyzete marad ki!
A Kalmártól kapott labdával négy ember között is megtalálta a lövőrést, de nagyon alányesett a labdának, és fölé durrantott!
57
A másik oldalon Lovat lő fölé!
56
Fokozzuk a tempót, Ronan passza Vida Kristophernél kötött ki, aki lövéssel fejezte be az akciót, de mellé célzott.
55
Davis beívelése Bolek kezében kötött ki.
55
Megint Divković cseleiben gyönyörködhettünk, de közben elakasztották, szabadot rúghatunk.
53
Helyzet!
Divković tört be a 16-osba egy kiváló cselsorozat után, majd tette középre a labdát, ahol két játékosunk is egymást zavarta. Megtartottuk azonban a labdát, a következő akció végén Ronan az oldlhálót találta el!
49
Csere egyik oldalon sem volt. A játék pedig úgy néz ki, ott folytatódik, ahol 45 perc után abbamaradt...
46
Ramirez kapott a bal combjához a kezdőkörben, de pár másodpercen belül folytatni tudta a játékot.
46
46
45
A játékvezető pedig hosszabbítás nélkül véget vet az első félidőnek.
45
Bedobásig jutottunk.
44
Vida Krisz kapott egy könyököst őrzőjétől. Ronan fogja betenni a labdát a kapu elé.
41
Na, egy kis izgalom! Vida Krisz szélről benyesett labdájának csúnyán aláfutott Bolek kapus, nagyobb baj, hogy nem állt a kapu előtt játékosunk, aki bepöckölte volna a hálóba a labdát. De nem szabadult még fel a kapu, Vida az újabb akció végén azonban fölé célzott.
38
Közeledünk a félidő végéhez, és még nem rezdült a háló, sőt, helyzetek tekintetében sem kényeztetettek el bennünket a játékosok. Taktikus harc, biztos védelmekkel.
37
Davis ívelése Bolek kezében köt ki.
36
Labdarúgás helyett ezekben a percekben inkább labdakergetés folyik a pályán, helyzetek nélkül.
32
A kaput eltaláló lövések száma 0:0. Ramirez futott lesre közben, s még ugyanabban a percben Tavares is a másik oldalon.
29
A szabadrúgás után sarókrúgás következett, és jól is jött be a labda, de nem volt senki, aki belebikázzon egyet, hogy gól legyen belőle.
28
Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Halilović (FC Spartak Trnava).
26
A másik oldalon Davis távoli lövése suhan el a bal kapufa mellett!
25
Nagyszombati szöglet volt, nem is veszélytelen.
Tavares csúsztatását Gomez tűzte fölé!
23
Divković nem értette meg Kalmár Zsolti elképzelését, így labdát vesztettünk, de nem sokáig tudta megtartani az ellenfél.
22
Szorosan tapadnak a piros-feketék a mieinkre, nehezen tudjuk kihozni a labdát.
19
A vendégszurkolók kedvenc magyarellenes rigmusukra zendítenek rá éppen. A hangosbemondó figyelmezteti őket, mihaszna.
17
Sobczykra nem figyeltünk kellőképpen hátul, de szerencsére utolérte még őt a Kružliak által irányított védelem.
16
Taktikus játék, nehezen feltörhető nagyszombati védelem, kiváló hangulat a lelátókon. Jó kis kupa szerda, már csak a továbbjutás tudná még szebbé tenni.
13
Kalmár lökték fel a sarokban, Ronan adta be a labdát, és nem is volt veszélytelen, de szituáció, de végül Boleké lett a labda.
12
Egyelőre óvatos futballt látunk, egyik edző sem szavazott a nyílt sisakos támadásokra.
11
Tavares ütközött Kružliakkal, de védőnk a szabályoknak megfelelően ártalmatlanította a nagyszombati játékost.
9
Magasan letámad a Spartak, most mégis mi vezettünk egy támadást. Divkovićnak ment előre a passz, de a vendégek 3-as számú játékosa, Mitrea lefülelte az átadást.
8
Elvégeztünk egy szögletet, amely során Halilović ütközött csapattársával, Bolek kapussal, emiatt fél percig állt a játék.
7
Nagyszombati helyzet!
Kisebb zavar támadt a védelmünkben, melyet Sobczyk használt volna ki, de a játékvezető les miatt megállította a támadást.
3
Vida Máté remek szerelését láthatták a nézők, mégcsak szöglethez sem jutott utána az ellenfél.
2
Vida Mátéval szemben szabálytalankodtak, a megítélt szabadrúgást Ronan ívelte a kapu elé, de pontatlan volt a labda.
1
Szól a himnusz. Hajrá, DAC!
1
-3
Egy piros-fekete, szántó traktort ábrázoló molinó emelkedik a magasba a B-közép előtt. Ezt a kis fricskát a spartakosoknak szánták szurkolóink :-)
-4
A vendégszektorba mintegy 100 nagyszombati szurkoló érkezett.
-5
Mindjárt jönnek a játékosok, a vendégek piros-fekete szerelésben, mi sárga-kékben lépünk pályára. Előbb a Nélküledet is meghallgathattuk. Mint mindig, most is fantasztikusan szólt.
-20
Hamarosan kezdődik a mérkőzés. Maradjanak velünk, és nem maradnak le egyetlen fontos pillanatról sem.
-20
A Spartak pedig ezzel a tizeneggyel kezd:

Bolek – Turňa, Mesík, Mitrea, Lovat – Halilović – Gomes, Grendel (K), Tešija, Tavares – Sobczyk
-20
Íme a kezdőcsapatunk:

Jedlička – Vida Máté, Kružliak (K), Beskorovainyi, Davis – Oravec, Kalmár, Ronan – Vida Kristopher, Ramirez, Divković
-30
Üdvözöljök a mai kupameccs online követőit!
Ma nem bajnoki pontokért, hanem a Slovanft Cup negyeddöntöjébe való bejutásért folyik a harc. Döntetlen esetén nincs hosszabbítás, rögtön következik a tizenegyespárbaj.