Nem tudjuk lehozni kapott gól nélkül a meccset, Regáli volt eredményes – 1:3
87
A Ruzemberok gólt szerzett!
Gólszerző REGÁLI.
85
Hihetetlen, de ismét havazik Zólyomban, holott 40 perce még vakítóan sütött a nap. Nem vagyunk benne biztosak, hogy be tudjuk fejezni a szöveges közvetítést, ha folytatódik a havazás, de abban biztosak lehetünk, hogy mi jutunk be a Slovnaft Cup negyeddöntőjébe.
80
Blackman passzolta be laposan a labdát a kapu elé, de Nicolaescu már nem tudott beleérni úgy, hogy abból újabb gól szülessen.
79
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál: lemegy Nebyla, bejön Müller.
78
Ismét jön a hó. Reméljük, nem szól bele a közvetítésünkbe.
74
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál: lemegy Divković, bejön Andzouana.
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál: lemegy Moumou, bejön Blackman.
70
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál: lemegy Balić, bejön Njie.
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál: lemegy Taiwo, bejön Nicolaescu.
70
Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Kochan (MFK Ružomberok).
67
Ott a harmadik gólunk is! Csapatkapitányunk, Dominik Kružliak került helyzetbe az ellenfél tizenhatosában, lövését pedig nem tudta védeni a kapus – 0:3
67
A Dunaszerdahely gólt szerzett!
Gólszerző KRUŽLIAK.
65
Lent marad az egyik rózsahegyi játékos, és ápolásra is szorul, emiatt áll most a játék.
62
Csere a MFK Ružomberok-nél/nál: lemegy Kubík, bejön Madleňák.
61
A rutinos Maslo végezte el a pontrúgást a 16-os vonaláról, de Jedlička rajta volt a lövésen.
59
Gereccel szemben volt szabálytalan Eric Davis, a 16-os vonaláról jár a szabad az ellenfélnek.
59
Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Davis (FK DAC Dunaszerdahely 1904).
58
Kicsivel több mint fél óra van hátra a mérkőzésből. Kétgólos az előnyünk, ezt muszáj megtartani.
54
Csere a MFK Ružomberok-nél/nál: lemegy Macejko, bejön Mrva.
Csere a MFK Ružomberok-nél/nál: lemegy Luka, bejön Gerec.
53
Moumou kapott szép labdát a bal szélen Nebylától, de érthetetlen módon lelassított pedig hatalmas szabad terület nyílt előtte. Nem csoda, hogy beérte őt Čurma.
48
Moumou gyenge lövése nem adott komoly munkát Krajčíriknek.
46
Csere a MFK Ružomberok-nél/nál: lemegy Luterán, bejön Kochan.
Csere a MFK Ružomberok-nél/nál: lemegy Múdry, bejön Regáli.
46
Elkezdődött a második félidő.
45+1
Befejeződött az első félidő.
40
Teljesen üresen maradt Divković mintegy 7-8 méterre az ellenfél kapujától, és ha már így járt, lőtt egy gólt – 0:2
40
Gólszerző DIVKOVIĆ.
38
Moumou szép lövését üti ki szögletre Krajčírik kapus. Ha nem teszi, már két góllal vezetnénk.
34
Megszerezzük a vezetést! Divković passzolt a tizenhatosban laposan Taiwo elé, aki nem hagyta ki a kihagyhatatlant – 0:1
34
Gólszerző TAIWO.
33
Nálunk van többet a labda, de látszik, hogy ilyen összeállításban korábban még nem léptünk pályára.
29
Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Sommer (FK DAC Dunaszerdahely 1904).
28
Moumou lövi mellé a ziccert!
Divkovićtól kapta a passzt.
20
A hirtelen érkezett hózápor megnehezíti a közvetítést.
18
Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Luka (MFK Ružomberok).
14
Egy kisebb hózápor nehezíti a látási viszonyokat.
10
Timotej Múdry lábáról csúszott le a labda egy jobb oldali beadásnál. Jedlička szemmel követte, de nem kellett közbeavatkoznia.
7
Moumou megmozdulását ítéli szabálytalannak Marhefka játékvezető a pálya közepén, tisztes távolságban a kapunktól.
4
Óvatos hátul passzolgatással kezdődik a meccs.
1
A mérkőzés elkezdődött.
-30
Most mégis süt a nap, a mérkőzés pedig pár perc múlva elkezdődik.
-60
Hiába van már április, a mérkőzés helyszínén, Zólyomban még így is elkell a télikabát, és a szórványos hózáporokat sem lehet kizárni.
-60
A DAC eddig mindössze egyetlen találkozót abszolvált a honi kupasorozat 52. kiírásában: a 2. forduló keretén belül 7:0-s győzelmet aratott az V. ligában szereplő PFK Pöstyén otthonában. A következő körben Vágpattán kellett volna pályára lépnünk, csakhogy a Slovnaft Cup-ot októberben felfüggesztették az országban uralkodó rossz járványhelyzet miatt.
-60
Az idény második kupatalálkozója vár csapatunkra, amelyen már a legjobb nyolcba kerülés a tét.
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 16:00-kor kezdődik.
A kommentátor: Kiss Balázs