KFC Révkomárom
4:311-es
(0:0)
KFC Révkomárom - DAC 1904
Szlovák Kupa - Slovnaft Cup, 3.forduló • sze 22.9.2021, 15:30 • Štadión KFC Komárno
90
Ennyi, vége. Kiestünk a kupából. Nem tudtuk legyőzni a Komáromot, noha az utolsó fél órában emberelőnyben futballoztunk. A hazai KFC jut a legjobb 32 közé a Slovnaft Cup-ban.
90+7
Nincs döntés, vége a rendes játékidőnek. Tizenegyesek döntenek a továbbjutás sorsáról.
90+4
Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Šurnovský (KFC Komárno).
90+3
Lamkel Zé sem tudja a hálóba juttatni a labdát mintegy 5 méterről. Hanhntól kapta a magas passzt. Egy szöglet után pedig Schäfer adja a kapus kezébe a labdát.
90+3
Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Chmiel (KFC Komárno).
90+2
Nicolaescu fejeli mellé.
90
7 perc lesz a hosszabbítás.
90
A rendes játékidő utolsó percéhez érkeztünk, és továbbra sincs gól.
88
Mentőhelikopter érkezik a pálya mögé. Njie fejsérülése volt olyan súlyos, hogy a mentőautóban nem tudták kellően ellátni, helikopterrel kell kórházba szállítani.
85
Izgalmas a hajrá, de ki fog gólt rúgni?
81
Tíz perc van még hátra a meccsből, de biztos lesz némi ráadás az ápolás, a cserék és a lapok miatt. Viszont, ha nem lesz gól, azonnal tizenegyesek döntenek a továbbjutásról.
79
Felső léc! Németh Tamás a saját térfeléről küldte a kapunkra a labdát, és látszott, hogy nagy a veszély. Végül a felső lécről vágódott le a félpályát átívelő lövés. Ezt megúsztuk!
77
Csere a KFC Komárno-nél/nál: lemegy Petráš, bejön Šmehyl.
77
Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Németh (KFC Komárno).
Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Schäfer (FK DAC Dunaszerdahely 1904).
75
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál: lemegy Blackman, bejön Nicolaescu.
75
1250 néző látogatott ki a mai mérkőzésre a komáromi stadionba.
73
Schäfer emeli Lamkel Zé elé a labdát, de lesen kapja az a kameruni.
71
Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Ciganiks (FK DAC Dunaszerdahely 1904).
67
Mozgásban tartjuk Chmielt, de pontatlanok vagyunk. Schäfer és Fábry is rúghatott már volna kapura, de nem merték elvállalni.
65
Kezd izgalmassá válni a játék. Brunetti fejesét védi a kapus.
63
Csere a KFC Komárno-nél/nál: lemegy Domonkoš, bejön Ganbold.
Csere a KFC Komárno-nél/nál: lemegy Tóth, bejön Abrahám.
60
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál: lemegy Brunetti, bejön Muhamedbegović.
60
Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Varga (KFC Komárno).
60
Parázs jelenetek! Brunettit rúgják fel sárga lapot érően, de Horodníknak már volt egy sárgája. Kišš játékvezető erről nem feledkezett meg, és felmutatta a pirosat is, amire berágtak a hazaiak. Ezért kiosztott egy másik sárgát Vargának is. Brunetti pedig hordágyon hagyta el a pályát.
58
Második sárgát kap, ezáltal kiállításban részesül Horo (KFC Komárno).
56
Györgyi veszi célba a kapunkat. Egy kontra után került nagy helyzetbe a hazai játékos, de Vantruba jó helyen várta a lövést.
53
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál: lemegy Njie, bejön Nebyla.
52
Fábry és Njie fejel össze, mindkettő a földön marad. Nem kívánt jelenetek: a mentőautó is megérkezik a pályára, és, hordágyra teszik Njiét.
50
Hahn fejjel igyekezett kapura irányítani Ciganiks beadását, de nem volt pontos a próbálkozás.
46
Csere a KFC Komárno-nél/nál: lemegy Szőcs, bejön Varga.
Csere a KFC Komárno-nél/nál: lemegy Šimko, bejön Németh.
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál: lemegy Dimun, bejön Fábry.
46
45
44
Brunetti kanyarította kapu elé a labdát, Lamkel Zé fejét kereste, de Chmiel megelőzte őt, és szögletre öklözött.
42
Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Horodník (KFC Komárno).
40
Lamkel Zé és Ciganiks játszott össze, és próbálták meg bevonni a támadásba Davist is, de a komáromi védelem ismét jól olvasta a játékunkat, és elrontotta a látványos háromszögelős akciót.
37
Nem egyszerű feltörtni ezt a komáromi védelmet. Radványi Miklós jól felkészítette a védenceit a DAC támadójátékából. Most épp Blackmant szorították ki az alapvonalon túlra.
33
Györgyi fejese száll el a kapunk mellett. Blackman maradt le a beadásról, de szerencsére a labda nem tartott kapura.
32
"Janó, menjél mélységbe" – adja ki az ukázt Németh Antal a kispadról Hahnnak.
29
Egyelőre nagyon óvatos a játék, olyan tipikus kupameccses. De előbb vagy utóbb nagyobb kockázatot kell vállalnunk, ha meg akarjuk nyerni a mérkőzésrt és tovább akarunk jutni.
24
Lamkel Zé ível a kapu elé, de ez lövésnek gyenge, beadásnak pedig pontatlan – Chmielé lett a labda.
22
Petrᚠcsapta be Beskorovainyit tisztes távolságban a kapunktól, de mivel védőnk elcsúszott, nagy terület nyílt a komorámi előtt, és egyből kapura tört. Végül Vantrubának kellett védenie.
21
Úgy tűnik túlságosan tiszteli egymást a két csapat.
18
Schäfer, és a dunaszerdahelyi származású Domonkos Kristóf futott versenyt a bal szélen, majd jött a beadás, de Domonkos jól blokkolt.
15
Hahnt állítja meg lesen a partjelző.
12
Schäfer labdája tartott a kapuba. Válogatott játékosunk 17 méterről, szabadrúgásból tűzte rá a labdát, de Chmielnek összejött a védés.
11
Hahn támadta meg a kapust, de Chmielnek volt még elég ideje elrúgni a labdát.
7
Šimko veszélyeztet fejjel a hazaiak közül, de nem találja el a kaput.
6
Brunettinek kell szögletrerúgnia egy jobb oldalról érkező hazai beadást.
5
Megszólaltak a DAC-drukkerek a vendégszektorban.
2
Lamkel Zé rúg egy oldalhálót bemelegítésképp Davis pontrúgását követően.
1
A hangosbemondó szerint minden belépőjegy elkelt a mai találkozóra.
A Slovnaft Cup versenykiírása alapján egészen a negyeddöntős szakaszig egy mérkőzésen dől el a továbbjutás. 90 perc utáni döntetlen esetén nincs hosszabbítás, egyenesen büntetőpárbaj következik.
A második alkalommal lépünk pályára a Slovnaft Cup 2021/22-es kiírásában. Tartsanak velünk, és nem maradnak le a mérkőzés egyetlen fontos momentumáról sem.
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 15:30-kor kezdődik.