Újlót
0:6
(0:4)
Újlót - DAC 1904
Szlovák Kupa - Slovnaft Cup, 2.forduló • sze 18.8.2021, 17:00 • Štadión TJ Vežké Lovce
Gólok: 7. Brunetti 0:1 , 18. Nicolaescu 0:2 , 36. Blackman 0:3 , 39. Andzouana 0:4 , 68. Sharani 0:5 , 83. Rymarenko 0:6
90
A bíró nem hosszabbít, lefújja a találkozót, melyet osztálykülönbséggel nyerünk meg az Újlót ellen. Hat gólt rúgtunk és várjuk következő ellenfelünket, az Ekel-Komárom párharc továbbjutóját. Hajrá, DAC!
Kiss Balázs köszöni a figyelmüket, szép estét!
90
Njiét kell ápolni az utolsó percben.
88
Rymarenko bombáját tolja ki a sarokból Belluš. Ez is beakadt volna!
87
Sharani lábában marad a hetedik gól! A kapust találta telibe!
83
Sharani adta a gólpasszt, Rymarenko pedig pontos labdaátvételt követően felavatta a frissen pályára lépő Belluš kapust – 0:6
83
A Dunaszerdahely gólt szerzett!
Gólszerző RYMARENKO.
81
Csere a TJ Vežké Lovce-nél/nál: lemegy Vančík, bejön V. Krčmár.
Csere a TJ Vežké Lovce-nél/nál: lemegy Hužovič, bejön Belluš.
79
Sharani duplázhatott volna, de a kapu torkából rossz irányba pattant a lábáról a labda. Nincs bent a hatodik találatunk.
76
A továbbjutás kérdése már rég nem kérdés, egy megválaszolatlan dolog van már csak a mai meccsen: megállunk-e öt gólnál, vagy sikerült még módosítani a gólarányt.
72
Csere a TJ Vežké Lovce-nél/nál: lemegy Brezánský, bejön Mihók.
68
Nebylától érkezett a lapos passz jobbról, Sharaninak már nem volt nehéz dolga – 0:5
68
Gólszerző SHARANI.
67
Fábrynak nem sikerült befűznie a védőket, ráadásul a bíró úgy látta, hogy ő volt szabálytalan.
65
Fáradtnak tűnik már az újlóti csapat, de mi sem vagyunk most annyira hatékonyak, mint az első játékrészben. Mezőnyfölényben játszunk, de kevesebb akciót fejezük be lövéssel.
60
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál: lemegy Nicolaescu, bejön Nebyla.
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál: lemegy Blackman, bejön Ciganiks.
59
Sharani egyedül törhetett volna kapura, de Hužovič egy ütemmel gyorsabb volt, és a 16-os vonalán elrúgta a labdát.
56
Vantrubának kell egy kisebbet vetődnie egy kaput eltaláló hazai labdára. Brezánskynak sikerült megcéloznia a hálónkat.
54
Nicolaescu ugrik ki a leshatárról, majd találja telibe a hazai kapust. A játévezető viszont nagyon magabiztosan fúj a sípjába, és beinti a lest.
51
Fábry, Malý és Sharani is pályán van már...
50
Csere a TJ Vežké Lovce-nél/nál: lemegy Bašovanský, bejön Bačík.
Csere a TJ Vežké Lovce-nél/nál: lemegy Ďurica, bejön Suranszki.
49
Nicolaescu fejéről száll kapu fölé a labda. Veselovský tekerte be szögletből.
46
45
45
A továbbjutás innentől kezdve nem lehet kérdéses, de a második jájtékrészben még növelhetjük góljaink számát.
43
Dimun céloz centikkel mellé!
Davis küzdötte be magát a büntetőterületre, ott passzolta tovább a Lengyelországból érkezett középpályásunknak, aki kicsivel lőtt csak fölé.
39
Ott a negyedik is. Így született:
Dimun ugratta ki Nicolaescut, aki tüzelt is, de azt még kivédte Hužovič. A kipattanóra viszont remek ütemben érkezett Andzouana, és a kapus már tehetetlen volt – 0:4
39
Gólszerző ANDZOUANA.
36
GÓÓÓL!
Ezúttal a sérüléséből felépült Blackman volt eredményes. Addig-addig cipelte, míg végül berúgta – 0:3
36
Gólszerző BLACKMAN.
35
Rymarenko 16 méterről tüzelt kapura, és a labda bizony meg is rezdítette volna a hálót, ha Hužovič nem tolja ki szögletre.
31
Első szögletét végezhette el az újlóti gárda, és már ezt is nagy taps fogadta a lelátóról, de a sarokról belőtt labda egyenesen Vantruba kapus kezébe hullott.
27
Továbbra is nyomás alatt tartjuk az újlóti kaput. Veselovský próbálkozásai után ezúttal Rymarenko kerülhetett volna helyzetbe, egy ütemet késett.
26
Veselovský második próbálkozása már tetszetősebb volt, mint kicsivel korábban az első, de ezt most Hužović szögletre tolta.
25
Dimun nagyon harciasan, de szabályosan szerzet labdát az alapvonalnál, majd tette is be centerbe, ott azonban Pajer tisztázott.
22
Esélyesként méltón játszunk, a hazaiak nehezen jutnak át a felezővonalon, de sok van még hátra. Davis viszont nagyon élvezi a mérkőzést, és már két gólpassznál jár.
18
GÓÓÓL!
Ez az, már kettővel vezetünk. Ezúttal is Davis adta a gólpasszt, a labdára pedig a hosszún Nicolaescu csapott le, majd vágta a kapuba – 0:2
18
Gólszerző NICOLAESCU.
15
Rymarenkót szorították körbe a védők az ötösön belül, és a labda már az irányt is bevette a gólvonal mögé, de végül sikerült a mentés az újlótiak részéről.
14
Két szögletet is elvégeztünk egy perc alatt. Mindkét esetben Davis volt a "feladó", de egyik után sem alakítunk ki gólhelyzetet.
11
Davis ezúttal egyből kapura küldi a szabadot, a labda azonban fölé száll.
10
Dimun és Nicolaescu hozták össze közben a másodikat. De Hužovič kapus a kapu felé pöckölt labda útját állta.
7
Jól indul a mérkőzés!
Davis beívelt pontrúgásából Brunetti szerzi meg csapatunk első gólját – 0:1
7
Gólszerző BRUNETTI.
5
"Öt perc már mögöttünk van" – mondta az egyik helyi szervező, mintegy hálaképp, hogy eddig még nem kaptak gólt.
1
Máris itt az első próbálkozás Njétől, aki Davis bal oldlai beadását próbálta meg kapura tekerni.
1
A hazai csapat talpig kék szerelésben, mi sárga-kékben játszunk.
Szép környezetben, kellemes időben küzdhetünk meg a kupában a továbbjutásért. A hazai szurkolók is körbevették már a pálya szélét, és a lelátón is sokan ülnek, sőt, néhány DAC-drukker is elkisérte Újlótra a csapatot.
A Slovnaft Cup 2. fordulójában kapcsolódik be csapaunk az idei kupaküzdelembe. Itt vagyunk Újlóton, ahol bő 10 perc múlva elkezdődik a mérkőzés.
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 17:00-kor kezdődik.