Szered
0:0
(0:0)
Szered - DAC 1904
Fortuna Liga 2021/22, rájátszás, 8.forduló • szo 30.4.2022, 18:00 • City Aréna - Štadión Antona Malatinského Trnava
Játékvezető: Martin Dohál • Asszisztensek: Andrej Hrmo, Gabriel Ádám • Néző: 202
90
Letelt a rendes játékidő, három perc lesz a hosszabbítás.
88
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál:
lemegy Verlinden, bejön Moumou.
87
Sharani visszapasszát Verlinden bombázza a kapu mögötti üres lelátóra.
87
Košál gólba tartó labdáját védi ki Veszelinov!
Nem sok kellett, hogy gól legyen belőle.
85
Andrezinho szabadrúgása jól kanyarodott a kapu elé, de nem volt, aki bebólintsa vagy bepöckölje azt a szeredi kapuba. Sharani állt ehhez a legközelebb, de ő is lemaradt a labdáról.
83
Nagyon alacsonyan van a szerediek fájdalomküszöbe. Megint lent marad közülük az egyik. A legérdekesebb dolog most az, hogy egy helikopter repül el valahol a stadion felett...
81
lemegy David, bejön Silva.
80
Megint ápolni kell egy szeredit, ezúttal Davidot.
77
lemegy Fábry, bejön Radić.

lemegy Balogh, bejön Andrezinho.
76
Helyzetté érett a hazai labdajáratás. Az imént sárga lappal "jutalmazott" Košál fejezte be lövéssel az akciót, de a labda fölé ment.
73
Sárga lap a csapatnak ŠKF ORION TIP Sereď (Košál).
72
Ismét áll a játék, hazai játékost kell ápolni. Van még szűk húsz perc, hogy kezdjünk valamit az eredménnyel.
70
Sárga lap a csapatnak FK DAC Dunaszerdahely 1904 (Pinto).
70
202 néző van jelen a mérkőzésen a City Arénában. Nem írtuk el, 202.
68
Fábry bombázott, Brunetti blokkolt.
Ez most elég veszélyes támadás volt a Szeredtől! Megúsztuk.
66
Andzouana, Balogh, majd végül Sharani – sajnos egyikük sem tudta úgy eltalálni a labdát 6-7 méterre a kaputól, hogy az megrezegtesse a hazai hálót.
63
Krstović már a lecserélése után kapott sárga lapot. Sharani beállításakor az ellenkező oldalon hagyta el a pályát, majd lerövidítette egy kicsit a kispad felé vezető utat a szögletzászónál, ezért járt a lap.
63
Sárga lap a csapatnak FK DAC Dunaszerdahely 1904 (Krstović).
63
Egy lövés Baloghtól, melyből talán akkor lett volna gól, ha erősebb és pontosabb.
61
lemegy Krstović, bejön Sharani.
61
Davis megy el közben melegíteni.
60
Sajnos nem úgy fog bevonulni ez a mérkőzés a futballtörténelembe, mint a valaha volt legizgalmasabb meccs... Szinte semmi nem történik a pályán.
55
Chudý kapusnak kellett kifutnia jó messzire a kapujából, olyan területre, ahol már kézzel nem érhetett a labdához. Megtette hát fejjel, így kiiktatta a játékból Krstovićot, aki szeretett volna lecsapni a labdára.
53
Verlinden már ott járt a tizenhatosban, de nagy volt előtte a tömörlülés, mégis a lövés mellett döntött – hibásan.
50
Pinto lábáról csúszik le a beadás, a labda az oldalhálóban akad el, és veszti el erejét.
47
Šuleket kell ápolni a szeredi csapatból, ezért áll már nagyjából egy perce a játék.
46
lemegy Haša, bejön Košál.

lemegy Szánthó, bejön Andzouana.
46
45+1
45
Fábry kínála meg egy erős lökettel Veszelinovot, de fiatal magyar kapusunk magabiztosan szorítja magához a labbdát. Egy perc lesz a hosszabbítás.
43
Ciganiks mélységi indítását jól szelídítette meg Verlinden, de aztán ellenfélbe lőtte a beadást, s csak egy szögletig jutottunk.
40
Sportszerűen játszik a két csapat. mindössze hat szabálytalanságot fújt le eddig a bíró, lapokra pedig még nem volt szükség.
38
Szöglet után Krstović fejel fölé!
35
Verlinden gólhelyzete marad ki!
Krstović és Balogh játszottak előbb össze, majd a belgához került a labda, aki kinézte magának a bal alsót, célba is vette, de Chudý még leért az utolsó pillanatban, és magabiztosan hárított. Ez volt a negyedik tiszta gólhelyzetünk.
34
58-an vannak a drukkereink, akik most hangosan szurkolnak. Tőlük hangos a City Aréna.
32
Njie jó nagy önbizalomról tanúskodva, messziről próbálkozott a góllövéssel, de erejét vesztette a labda, amely végül a kaput sem találta el.
31
Szöglet után rosszul csúsztattuk meg a labdát, amely így let jó Šuleknek. A kapásból leadott lövés azonban nagyon pontatlan volt, nem került veszélybe a kapunk.
29
Nem eget verő a tempó, Verlindennek azomban most volt két oldalsó beadása. A gond az volt ezekkel, hogy pontatlannak bizonyultak.
26
Dimun labdája kereste a szeredi kapu előtt Baloghot. Meg is találta ugyan, de nem a legjobb módon, s így kirúgás lett a vége.
25
Szánthó indítja hosszab Baloghot, a Slovan ellen a múlth héten gólt szerző csatárunk nem érte el ezt a labdát.
23
Pinto ütközött Yaoval, melyet a bíró nem ítélt szabálytalan megmozdulásnak, de a hazaiak játékosa a földön maradt, és ápolni is kellett, ezért a játékvezető megállította a játékot.
21
Volt a meccs elején három nagy helyzetünk, azóta visszaestünk támadásban, és kiegyenlítettebb lett a játék.
18
Próbálkoznak a vendéglától, Ciganiksot ezúttal Šulek csapta be, majd a 16-osunk vonaláról ellőtte a labdát, de az elszállt a kapunk fölött anélkül, hogy Veszelinov hozzáért volna.
16
David Ciganikson még áthámozta magát, de Brunettivel ugyanezt már nem tudta megtenni. Brazil védönk remekül blokkolta a kapura törő szeredet a büntetőterületen belüll. Közben a pár tucatnyi hazai szurkoló szórványos "Sereď do toho!"-buzdításba kezd.
14
Egy lapos gurítás a hazai oldalon Hašától, amely elmegy a jobb kapufánk mellett. A helyzet egy kontra után alakult ki.
12
Dimun és Balogh, ha egyszerűbb megoldásban gondolkodik, akár még gólhelyzetig is eljuthattunk volna. A tizenhatosban voltunk már a labdával, de a hazaiak fölényben voltak.
11
Acélos kezdés után most eltelt két olyan perc, hogy nem kerültünk gólhelyzetbe.
7
A harmadikat Verlinden lövi a kapusba!
Szánthótól kapta meg a labdát, a tizenhatoson belül, lőtt, de Chudý védett! Már három góllal vezethetnénk, és még csak hét perc telt el a mérkőzésből.
6
Itt az újabb ziccer, ami ugyancsak nincs bent!
Megint Pinto adta a passzt, ketten is rástartoltak a remek labdára, végül Baloghnak érkezett jobban a labda, de mellé lötte a tutit!
4
Brunetti kapott rossz passzt, és már nem tudta vonalon belül tartani a labdát.
2
Hatalmas lehetőség marad ki rögtön az elején! Pinto adott be jobbról, Szánthó pedig szabadon fejelhetett kapura, de a labda nem találta meg a számunkra helyes utat.
1
Mintegy 60 DAC-drukker tapsa kíséri fel a két csapatot a pályára. Kiváló idö van Nagyszombatban, ahol a Szered a hazai meccset játsza, már csak szurkolók hiányoznak a lelátóról.
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:00-kor kezdődik.