(1:2)
Rózsahegy
DAC 1904 - Rózsahegy
Fortuna Liga 2021/22, rájátszás, 9.forduló • va 15.5.2022, 20:00 • MOL Aréna
Gólok: 2. Dimun 1:0 , 6. Regáli 1:1 , 20. Mojžiš 1:2 , 76. Bobček 1:3 , 84. Krstović 2:3
Játékvezető: Ivan Kružliak • Asszisztensek: Ján Pozor, Daniel Poláček • Néző: 5068
90+4
A játékvezető pedig lefújja a meccset. Kikaptunk, és eldőlt, hogy a Rózsahegyé az ezüstérem. Kiss Balázs köszöni a figyelmüket! Szép estét!
90+3
Peter Struhár, a vendégek edzője is kap egy sárga lapot a végére.
90+2
Davis ívelte kapu elé a szabadrúgást, de Balogh nem tudta gólra váltani.
90+1
Az előbb jelezték, hogy három perc lesz a ráadás.
90+1
Sárga lap a csapatnak MFK Ružomberok (Gerec).
90
Ismét kezezést és 11-est reklamálunk, de Kružliak hajthatatlan, szerinte Bobček könyökére pattant a labda.
89
Berlinden lövését védi a kapus Krajčírik!
89
Sárga lap a csapatnak MFK Ružomberok (Domonkos).
89
Csere a MFK Ružomberok-nél/nál:
lemegy Luterán, bejön Múdry.
87
Sárga lap a csapatnak MFK Ružomberok (Bobček).
87
Egy huszáros hajrával még meglehet az egyenlítés, fiúk! A közönségen biztos nem múlik semmi. Szabadrúgáshoz jutunk. Ezt kapura lehet küldeni.
84
Szépítünk! Krstović rúgja rá a labdát, amely előbb elakad ugyan Krajčírikban, de a kapus elügyetlenkedi, nem tudja megfogni, és "bevédi" a kapuba – 2:3
84
A Dunaszerdahely gólt szerzett!
Gólszerző KRSTOVIĆ.
82
Lichý arcára ült ki a fájdalom egy ütközést követően, de a főbíró nem engedi a pályára az ápolókat: Igaz, erre nincs is szükség.
80
A B-közép annak ellenére jó hangulatban szurkol, hogy az eredményjelőre pillantva nem lehet sok okunk az örömre. 10 perc van még hátra mérkőzésből.
78
A második játékrészben másodszor jut el a kapunkig a Rózsahegy, mégis összejön nekik a gól, míg mi sajnos többszöri próbálkozásra sem tudjuk bevenni a kapujukat...
76
Ismét módosul az állás. Fabiš harcolja ki a helyzetet, Bobček pedig Veszelinov háta mögé sarkazza a labdát – 1:3
73
Davis pont a kapus kezébe íveli a szabadrúgást.
72
lemegy Moumou, bejön Verlinden.
71
Janeironak is kioszt egy sárgát a bíró, reklamálásért.
71
Sárga lap a csapatnak FK DAC Dunaszerdahely 1904 (Joao Janeiro).
70
Moumou harcol nagyot a labdáért, majd fájdalmasan kap a lábához, ápolni kell.
68
Balogh fordul kapura, lövésébe azonban belelép Fabiš, a lepattanóból pedig Nebyla szerezhetne gólt (már negyedszer a mai mérkőzésen), de fölé rúgja a ziccert.
67
5068-an váltottak ma jegyet a MOL Arénába.
66
lemegy Rymarenko, bejön Ďungel.
66
Hoppá! Veszelinovnak akad védenivalója, nem is kicsi!
63
Ebben a félidőben szinte nem engedjük levegőhöz jutni az ellenfelet. Közben egy nagyon vitatott szituáció miatt tör ki a füttykoncert. Madleňák kezére pattan a labda a büntetőterületen belül, de Kružliak nem ítél büntetőt.
62
Időhúzásért kapja a vendégek kapusa a sárgát.
62
Sárga lap a csapatnak MFK Ružomberok (Krajčírik).
61
lemegy Regáli, bejön Gerec.
58
lemegy Andzouana, bejön Balogh.
57
"Mindenki szurkoljon!" – buzdítja az egész stadiont a B-közép, miközben Krstović gurít mellé. Most benne van a játékunkban a gól.
56
Brunetti hatalmasat bombáz jó messziről, és a kapus csak szerencsével tudja azt szögletre tolni. Ez nagyon szép volt!
55
Szép akció! Davis csinálja meg a nehezét a vonal mellett a bal szélen, majd Moumou iratkozhatnak fel a góllistára, de Krajčírik védi a lövését. Ilyen támadásból szívesen látnánk még párat!
54
Blackman ad hosszú labdát Andzouanának, aki ugyan nagy sprintet vág le, de ezt még talán Usain Bolt sem érte volna utol.
53
Rákapcsol a B-közép a buzdításra.
50
Négy percet kellett várni az első izgalmas jelenetre a második félidőben. Momou cifrázta, Krstovićhoz passzolt, neki már muszáj volt kapura küldenie, de lapos gurításában nem volt elég erő.
46
lemegy Sharani, bejön Krstović.
lemegy Njie, bejön Ciganiks.
46
45+2
45+2
Óriási gólhelyzetben óriásit hibázik Regáli a vendégektől, de ha berúgja sem ért volna a találat, mert leshelyzetben kapta a labdát.
45
Kettő perc lesz a hosszabbítás.
45
Sárga lap a csapatnak MFK Ružomberok (Luterán).
42
A meccs egyik legszebb jelenete! Sharani remek cselekkel tisztára mossa magát, majd kiváló rézékkel gurít vissza a második hullámban érkező Dimun elé, aki ezúttal ballal tűzi rá, de Krajčírik kapus bravúros reflexmozdulattal hárítani tud. Pedig ez a labda a hálóba tartott!
40
Domonkos jobbról érkező beadása pattan le a védőnkről, a labda veszélyesen veszi be az irányt a rövidsarok felé, de szerencsére Veszelinov számított rá.
37
Nebyla harmadszor kerül lövőhelyzetbe a meccsen, de most is rosszt megoldást választ. Mintha a kapu előtt inába szállna a bátorsága.
36
Érdekes ítéletet hoz Kružliak bíró. Mindenki úgy látta, hogy a fehér mezes Luterán szabálytalankodott, egyedül ő ítélte meg fordítva a szituációt.
33
Veszelinov bokszolja ki a veszélyesen kanyarodó labdát, újabb sarokrúgás következik a vendégek részéről.
33
A Rózsahegy közben sorra lövi a szögleteket...
32
A szurkolók együtt élnek a csapattal, szól a dob, a buzdításra nem lehet panasz. Reméljük, megadja mindez a kellő erőt az egyenlítéshez.
29
A rutinos Maslo nyeri meg a fejpárbajt Sharanival szemben. Az ütközés után a földön marad a támadónk. Azonnal hívják hozzá az orvosi stábot, de a jelek szerint folytatni tudja a játékot.
28
Ismét Nebyla előtt adódik a gólszerzési lehetőség, de akárcsak korábban, most is dekoncentráltnak bizonyult a döntő pillanatban.
26
Egy lapos lövés Regálitól, de talán maga sem gondolta komolyan, hogy ebből gól lehet. A labda méterekkel kerülte el a kapunkat.
25
Nem mondhatjuk, hogy eseménytelen lenne a mérkőzés. A liptói csapat az ezüstéremért hajt. Közben Sharani találja el az oldalhátót, de Kružliak játévezető a sípjába fúj, és jelzi, hogy les volt.
23
Sárga lap a csapatnak FK DAC Dunaszerdahely 1904 (Kružliak).
20
Nem jó hír... A sarokrúgás után nagyon sokan tömörülnek össze nagyjából az ötös vonalán. Veszelinov beragad, Mojžiš ugrik a legmagasabbra és vezetéshez juttatja a Rózsahegyet – 1:2
20
Gólszerző MOJŽIŠ.
20
Kružliak vágja szögletre a labdát.
17
Moumou ugratja ki Andzouanát, aki el is jut a gólhelyzetig, de a védő és Krajčírik együttes erővel megakadályozzák abban, hogy újabb hazai találatnak örülhessen a MOL Aréna.
14
Gólszerzőnk, Dimun teríti le Rymarenkót, aki ugyan a mi játékosunk, de a szezon végéig kölcsönben szerepel a vendégegyüttesben.
12
Gólratörően játszik mindkét csapat. A Rózsahegynek sem kell sok, hogy a kapunk előtt találja magát.
11
Nebyla kap remek labdát, de lövés helyett tétovázik. Ha bátrabb, akkor kapura küldi. Így csak szögletig jutunk, melyet Davis ível a kapu elé, ott azonban takarítanak a védők.
9
Nebyla szabálytalankodik a pálya közepén feleslegesen. A megítélt szabadrúgás után Fabiš perdíti kapura a labdát, de ez csemege Veszelinovnak.
6
Nem tartott soká az előnyünk...
Nagyon szép támadás végén Bobček passzát Regáli vágja védhetetlenül Veszelinov kapujába – 1:1
6
Gólszerző REGÁLI.
2
Micsoda kezdés!
Blackman a 16-osban lopta a távolságot, de elesett, a kivágódó labdát pedig Dimun kapásból bebikázta a 16-os sarkából – 1:0
Szépségdíjas találattal szerezzük meg a vezetést!
2
Gólszerző DIMUN.
1
Andrejs Ciganiksot köszöntik a kezdő sípszó előtt. Áprilisban a szavazatok alapján ő rúgta a legszebb gólt a Fortuna Ligában. Gratulálunk!
Pályán a mai est főszereplői. A vendégek ma fehér mezben és nadrágban játszanak, mi a klubszínekben.
Kiváló időjárás fogadja a MOL Arénába kilátogató szurkolókat. A jétékosok épp a bemelegítést végzik, a nézők a helyüket keresik a lelátón.
Tartsanak velünk, és garantáltan nem maradnak le a találkozó egyetlen fontos momentumáról sem. Hamarosan kezdünk.
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 20:00-kor kezdődik.