2:4
(0:1)
FK FILJO Ladomerská Vieska - DAC 1904
Szlovák Kupa - Slovnaft Cup, 2.forduló • ke 6.9.2022, 15:30 • Ladomerská Vieska
Gólok: 28. Brunetti 0:1 , 55. Ramadan 0:2 , 70. Repiský 1:2 , 74. Andzouana 1:3 , 84. Andzouana 1:4 , 91. Macejko 2:4
Játékvezető: Pavel Ochotnický • Asszisztensek: Andrej Hrmo, Peter Čajka • Néző: 693
90+2
Ezzel pedig véget is ér a találkozó, amely hat gólt és a mi megérdemelt továbbjutásunkat hozta. A Slovnaft Cup 3. fordulójában Kálnóra látogatunk. Kiss Balázs köszöni a figyelmüket. Hajrá DAC!
90+2
A végén egy hosszú bedobást követően még betalál az ellenfél, a hazai csapatkapitány, Macejko a gólszerző – 2:4
90+1
A Ladomerská Vieska csapata gólt szerzett!
Gólszerző MACEJKO.
90
A második félidőben beállt Lehocký kapus sem rosszabb az első félidőben védő Čižnél. Ismét nagy védéssel menti meg a sajátjait a góltól.
87
A továbbjutásunkoz az első perctől nem fért kétség. Most már csak szép csendben le kell futballozni ezeket az utolsó perceket, és lehet ünnepelni. Közben Lehocký véd még egy nagyot, hogy ne legyen öt a bekapott gólok száma.
84
Ott a negyedik gól! Nicolaescu vezeti a pálya közepén, majd teszi ki a szélre Nebylának, aki bepasszolja a remek ütemben a kapu elé robbandó Andzuanának – 1:4
84
A Dunaszerdahely gólt szerzett!
Gólszerző ANDZOUANA.
82
Kalmár talál a hálóba, ám érvénytelen a találat, mert a jobb külsővel elvégzett tekerés előtt a kezére pattan a labda, amit a játékvezető is észre vesz.
79
Kapufa! Centiken múlik a negyedik gólunk.
78
Hatalmas bravúrral tolja ki a léc alá tartó labdát Lehocký.
77
Történt egy s más az elmúlt két-három percben! Volt pár csere, de a legfontosabb, hogy Andzouana betalált, így az állás: 1:3
73
Óriási vinklit rúg Poničan, melyre mindenki felugrik a helyéről! Vérszemet kaptak volna a hazaiak?
70
Szépít a hazai alakulat! Repiský egy kapu előtti kavarodás után talál be – 1:2
70
Gólszerző REPISKÝ.
69
Ciganiks a szélről próbálkozik, a labda megpttan egy védő lábán, de még így is veszélyes, a Čižt váltó Lehocký viszont véd.
65
Ziccert ront a csereként pályára lépő Andzouana!
Egydül vezeti a kapura, a rövid sarkot veszi célba, de gól helyett csak szögletig jutunk. Nincs bent a harmadik gól.
63
lemegy Hanus, bejön Repiský,
lemegy Henžel, bejön Dobrota.
61
Škriniar tarolja le Ramadant sárgát érően. Ápolásra szorul a második gólunk szerzője, de folytatni tudja a játékot.
61
Sárga lap a csapatnak FK FILJO Ladomerská Vieska (Škriniar).
58
Sárga lap a csapatnak FK DAC Dunaszerdahely 1904 (Andzouana).
55
GÓÓÓL!
Ramadant hagyják lőni a védők, aki köszöni szépen, él is a lehetőséggel, és egy felső lécről lepattanó lövéssel megszerzi a második gólunkat – 0:2
55
Gólszerző RAMADAN.
53
A 3. fordulóban már jövő héten a harmadik ligás TJ Baník Kálnó (Kalinovo) vár a párharc továbbjutójára, amely hazai pályán fogadhatja a mai meccs győztesét.
52
Ramadan bombájának is útját állja a kapus! Mikor jön már a második gólunk?
51
Moumou éles lövése előbb még levágódik Čížről, de van ideje javítani, és másodjára már magabiztosan fogja a labdát.
50
10 sárga-kék szurkoló kísérte el a csapatot a mai találkozóra.
48
Damian Kachút tétmeccsen is bemutatkozik csapatunkban. Ő az akadémián nevelkedett utánpótlásjátékos.
46
lemegy Veselovský, bejön Andzouana,
lemegy Blackman, bejön Kachút.
46
45
45
Blackman pár másodperccel a vége előtt még fejelhetne egy gólt, de elpártol mellőlünk a szerencse.
44
Egy hazai szöglet marad a végére, melyet Brunetti fejel tovább tisztes távolságra a kapunktól. Rég volt ezen a részén a pályának a labda.
41
Moumou és Ciganiks összjátéka után végül Veselovský céloz, majd lő szemben a kapuval, ám Čiž bizonyítva mai remek formáját, ezt a labdát sem engedi a háta mögé. Bomba nagy gól lett volna...
38
Veselovský mozdulatából nem egyértelmű, hogy beadásnak szánta-e vagy kapura akart lőni, a lényeg, hogy végül nem lett gólhelyzet a próbálkozásból.
37
A Slovnaft Cup versenykiírása alapján egészen a negyeddöntőig egy mérkőzésen dől el a továbbjutó kiléte. Döntetlen esetén nincs hosszabbítás, azonnal büntetőpárbaj következik.
36
Veszelinovnak még nem volt védenivalója a mai meccsen, de maradjon is ez így!
27
Megint Nicolaescu teker, és ismét csak Čižt teszi naggyá, aki ezúttal is egy akrobatikus mozdulattal takarította el a kapuba tartó labdát. Eddig a kapus "melózik" a legtöbbet a hazai csapatból.
25
Číž véd ismét nagyon nagyot, a labdát Nicolaescura bokszolja, róla viszont nem a hálóba pattant a labda. A bíró közben lest fúj.
23
Nicolaescu egyéni akciója kiált gól után, de a kapus és a védelem összefog a csatár ellen, és minden eszközzel megakadályozzák ebben moldáv támadónkat.
21
Ciganiks tekerését most Muhamedbegović fejeli fölé.
20
Nem sűrűn találkozik a labda kék-fehér játékossal. A fölényünk egyértelmű, már csak a gólok hiányoznak.
18
Nebyla csele nem jön be a 16-osban, szögletet rúgunk, azt viszont kivágja a ladomérmindszenti védelem.
17
Moumou fejeli méterekkel a kapu fölé Ciganiks beívelt labdáját.
Napadaj, napadaj! – adja az ukázt a hazaiaknak egy önjelölt koros úr a stadion melletti korlátnak támaszkodva.
14
Az első komoly gólhelyzet!
Szépen közelítünk a kapu felé, Ramadan pedig úgy véli, hogy ezt már el kell lőni, a kapus viszont reflexmozdulattal háhrít. A labda bement volna, ha nincs Číž mentése.
12
Nagy szólót vág le a hazaiaknál a gyorsléptű Kukučka. Sprintelnünk kell hátra, hogy beérjük őt, aztán oldalra passzol, ezzel kiveszi az élét a támadásnak, melynek végét nem zárja le lövés.
9
Ez a lövés már pontosabb az előző kettőnél! Dimun próbálkozik, Čហkapus viszont véd, és nem engedi, hogy a labda áthaladjon a gólvonalon.
7
Nicolaescu lekopírozza Moumou mozdulatát...
5
Moumoué az első próbálkozás, ám sajnos olyannyira nem sikerült, hogy a labdaszedőknek a kapu mögötti védőrács mögül kell visszahozniuk a labdát.
1
Fél óra van még hátra a kezdésig, a játékosok bemelegítenek, szállingóznak a szurkolók.
Ebben az évadban is érvényes, hogy az I. és a II. liga együttesei a 2. fordulóban kezdik meg a kupaszereplésüket.
Tartsanak velünk, ha nem szeretnének lemaradni a mérkőzés legfontosabb mozzanatairól!
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 15:30-kor kezdődik.