Rózsahegy
4:1
(1:0)
Rózsahegy - DAC 1904
Fortuna Liga 2021/22, rájátszás, 1.forduló • pé 4.3.2022, 17:00 • Štadión pod Čebraom, Ružomberok
Gólok: 20. Madleňák 1:0 , 46. Gerec 2:0 , 65. Bobček 3:0 , 78. Moumou 3:1 , 89. Boďa 4:1
90+8
Vége. Talán jobb is. Ma nem érdemeltünk győzelmet, súlytalanok voltunk. Nem marad más, mint grtulálni az ellenfélnek, és bízni a jobb folytatásban. Jövő héten Nagyszomnbatba látogatunk. Kiss Balázs köszöni a figyelmüket.
90+7
Csere a MFK Ružomberok-nél/nál: lemegy Lichý, bejön Rakyta.
Csere a MFK Ružomberok-nél/nál: lemegy Regáli, bejön Matej.
90+3
Még tart a játék, de szurkolóink elhagyják a lelátót. Csalódottak...
90+2
Veszélyesen száll Rymarenko pontrúgása a kapunk előterébe, de végül nem kell izgulni, a labda nem jut el a címzettig.
90
8 perc lesz a ráadás. Igen, nyolc.
88
Nincs miről beszélni – Boďa megadja a kegyelemdöfést. A 16-osunkon belülről rúgott gólt – 4:1
88
A Ruzemberok gólt szerzett!
Gólszerző BOĎA.
87
A mérközés talán legszebb helyzetét láttuk! Pinto találta meg pontos labdával Krstovićot, akin látszik, hogy nagyon éhezik a gólra. Rá is zúzta a kapura, de Krajčírik reflex-modulattal hárított.
86
...melyet a hazaiak rutinosan eltakarítanak.
85
Sajnos az elmúlt öt percben sem történt semmi értékelhető a pályán. Talán majd most: szöglet következik...
80
Csere a MFK Ružomberok-nél/nál: lemegy Bobček, bejön Múdry.
78
GÓL! Szépítünk!
Krstović passzolt a frissen pályára lépő Balogho, majd tőle Moumouhoz, onnan pedig a hálóba – 3:1
78
A Dunaszerdahely gólt szerzett!
Gólszerző MOUMOU.
77
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál: lemegy Hahn, bejön Balogh.
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál: lemegy Balić, bejön Dimun.
74
Nincs büntető, megy tovább a játék, az állás pedig 3:0
73
A VAR-ra vár a bíró. Az előző helyzetnél lehet, hogy szabálytalankodott a kapus? Ha igen, 11-est kellene rúgnunk.
72
633 néző váltott jegyet a mai találkozóra.
70
Bobček megrúghatta volna a második gólját. Lerázta őrzőjét, és végig vitte a támadást. Laposan rúgta meg a labdát, amely szinte súrolta a jobb kapufát, úgy ment végül mellé.
70
Csere a MFK Ružomberok-nél/nál: lemegy Gerec, bejön Rymarenko.
69
Csere a MFK Ružomberok-nél/nál: lemegy Domonkos, bejön Luterán.
67
Nehezen viseljük háromgólos hátrányt. Balić és Muhamedbegovic sem tudta megőrizni a higgadtságát...
67
Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Balić (FK DAC Dunaszerdahely 1904).
Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Muhamedbegovi (FK DAC Dunaszerdahely 1904).
Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Bobček (MFK Ružomberok).
65
Ismét büntet a Rózsahegy! Veselovský könnyelműen elveszíti a labdát, lekontráznak bennünket, Bobček pedig nem hibázik a befejezésnél – 3:0
65
Gólszerző BOBČEK.
63
A 29. percben volt egy kaput eltaláló egészséges lövésünk, még Hahntól. Azóta nagyon sok idő telt el. Fiúk, ennél több kell, ha pontokat akarunk.
61
Domonkos saját emberbe lövi a ziccert. Regáli dolgozta ki neki a helyzetet, Kristófra bízta a befejezést, de szerencsénkre a labda megpattant egy narancs mezes játékoson, és nem rezdült a hálónk.
57
Kettős cserével próbálkozik Joao Janeiro. Szurkolóink közben elhallgattak, most a maroknyi hazai tábor a hangosabb. Közben egyre sűrűbben hull a hó Rózsahegyen.
56
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál: lemegy Sharani, bejön Veselovský.
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál: lemegy Andzouana, bejön Moumou.
54
Helyzetig jutunk, de lesen állunk. Pontosabban Krstović áll lesen, és csak a felső lécet találja el.
51
Hiba elhárítva, újra lőn világosság. Folytatódik a játék, kétgólos hátrányt kellene ledolgoznunk.
50
Áll a játék, amíg nem sikerül elhárítani a hibát.
47
Közben kiesett az egyik reflektor, és elkezdett hullani a hó.
46
Ennél rosszabbul nem is kezdődhetett volna a második félidő. Egy vitatott helyzet után Gerec növeli a hazai előnyt – 2:0
46
Gólszerző GEREC.
46
45+1
45
Felejthető teljesítményet és egy kapott gólt láttunk ebben a félidőben – röviden csupán így lehet jellemezni az eltelt 45 percet, melyre még egy ráhúzunk.
42
Nagy lehetőséget szalaszt el a hazai alakulat. De Bobčeket elkerüi társa kapu elé tett labdája.
40
Domonkos kristóf veszélyes szabadja után Ricardo csak őköllel tudja eltakarítani a labdát, de a veszély még így sem múlik el. Muhamedbegovic próbál meg felszabadítani, közben Mrva szabálytalankodik vele keményen. A bíró nem húzza elő sárga lapot.
37
Lövéssel fejez be egy támadást a Rózsahegy. Bobček lökete viszont elszáll a kapunk fölött.
35
Helyzet-szerűség!
Hahn került közel a kapuhoz, de nem volt túl góléhes, mert lövés helyett a passz mellett döntött. Krstovićot választotta, aki viszont már csak centerezni tudott a kapu előterébe. Ott viszont mindenki előtt elsuhant a labda úgy, hogy abból végül kirúgás lett.
32
Szurkolóink – akik száma idő közben 20 fölé emelkedett – jól bírják hangerővel, a hazai drukkereket ellenben egyáltalán nem hallani. Mégis ők lehetnek a boldogabbak, ha az eredményjelzőre néznek.
29
Hahn egy félfordulatos rúgással kis híján kiegyenlít!
Pintotól került elé a labda, háttal állt a kapunak, de megpróbálta a lehetetlen. Csak a kapus állt a labda útjába.
28
Medleňák fejel centikkel mellé!
27
Most Krstovićot állítja meg a játékvezető sípszava leshelyzetben. Ez volt a harmadik lesünk a mai meccsen.
25
Ciganiks vette észre, hogy hatalmas terület nyílt Sharani előtt, és küldte is felé a labdát, de mindez leshelyzetben történt.
24
Sajnos nem. Balić baedása senkinek sem volt jó.
23
Most mi jutunk sarokrúgáshoz. Hátha nekünk is összejön a gól utána...
20
Vezet a hazai csapat!
Szöglet után Madleňák emelkedett a kapunk előtt a legmagasabbra, és fejjel a bal sarokba jutatta a labdát – 1:0
20
Gólszerző MADLEŇÁK.
18
Ricardo melegít közben az üres kapuban, nehogy kihűljenek az izmai. Eddig sok dolga nem volt, maradjon is ez így.
15
Átlagos színvonalú mérkőzést látunk egyelőre, valamire való gólhelyzet nélkül.
12
Domonkos Kristóf lábáról pattan a labda Lichý elé, aki kapásból tüzel, de nem talál kaput.
10
Ciganiks jó labdát kap a bal szélen. Nagyon jó beadást. Laposan gurította a kapu elé, de Krajčírik nem ma kezdte a szakmáját, számított erre a megoldásra.
8
Egyelőre a biztonsági passzokkal operálunk, ezek közül azonban sok tart hátrafelé.
5
Hahn hozta zavarba a hazai védőt, Mrvát, aki a lehető legegyszerűbb megoldást választva az oldalvonal mögé küldi a labdát, csakhogy ne legyen baj.
4
Aktívan lépünk be a mérközésbe, megpróbáljuk irányítani a játékot, egyelőre nálunk van többet a labda.
1
Elég gyér még a rózsahegyi stadion lelátója. A vendégszektorban 16 sárga-kék szurkolót számolunk. Pillanatokon belül érkeznek a mai este főszereplői is a pályára.
Hiába nevezik tavaszi szezonnak, a hőmérséklet itt Liptóban erre keményen rácáfol. A stadion mögött magasadó csúcsokat még hó fedi, a játékosok közben bemelegítenek.
Indul a bajnokság rájátszásos szakasza, amelynek keretén belül kezdésképpen rögtön a harmadik helyért zajló nyílt csata vár ránk. Maradjanak velünk, ha nem akarják kihagyni a mérközés legfontosabb momentumait. Hamarosan kezdünk.
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 17:00-kor kezdődik.