Zsolna
0:2
(0:1)
Zsolna - DAC 1904
Fortuna Liga 2021/22, 11.forduló • szo 16.10.2021, 16:00 • Štadión pod Dubňom, Žilina
Gólok: 1. Lamkel Zé 0:1 , 73. Kružliak 0:2
Játékvezető: Ivan Kružliak • Asszisztensek: Branislav Hancko, Ján Pozor • Néző: 852
90
Négy percet pakol rá Kružliak játékvezető.
88
Schäfernek akadnak védelmi feladatai.
85
Zsolnai helyzet, amely szerencsére kimarad!
85
Sharani gyújtotta be a rakétáit, és ugrott ki gazella módjára a védőfal mögül, majd egy az egyben mehetett kapura, de Petrᚠblokkolni tudta a próbálkozását. Ez helyzet volt!
83
Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Rusnák (MSK Zilina).
83
Innen ezt a meccset már be kell húzni, fiúk!
Fürgék ugyan a hazaiak, de komoly gólhelyzetbe nem engedtük őket ebben a félidőben. Maradjon is ez így a végéig!
81
852-en váltottak jegyet a mai, meccsre. Ebből mintegy 100 a DAC-drukker.
80
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál: lemegy Blackman, bejön Davis.
77
Csere a MSK Zilina-nél/nál: lemegy Ďuriš, bejön Goljan.
76
Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Dimun (FK DAC Dunaszerdahely 1904).
73
Lamke Zé lövése után jött a szöglet, a szöglet után pedig a második gólunk! Kružliak fejjel volt eredményes – 0:2
73
A Dunaszerdahely gólt szerzett!
Gólszerző KRUŽLIAK.
72
Lamkel Zé lövi el laposan, de nincs gól.
71
Csere a MSK Zilina-nél/nál: lemegy Mráz, bejön Ižko.
Csere a MSK Zilina-nél/nál: lemegy Paur, bejön Slebodník.
70
Verlinden oldaról megeresztett lövése megy mellé!
69
Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Paur (MSK Zilina).
68
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál: lemegy Hahn, bejön Sharani.
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál: lemegy Andzouana, bejön Verlinden.
67
Blackman lövése köt ki Petrᚠkezében!
65
Nebyla ad középre, Hahnt keresi a labdával, de az nem jut el hozzá a Wembleyt is megjárt támadónkhoz – szöglet.
63
Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Mráz (MSK Zilina).
61
Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Lamkel Zé (FK DAC Dunaszerdahely 1904).
60
Kapráliknak nem volt jó a balról érkező beadás, de egyre veszélyesebbnek tűnnek a zsolnai támadások, ezért jó lesz vigyázni!
59
A meccsen először hallani buzdítást a hazai lelátóról...
A mieink közben szüntelenül nyomják a vendégben.
56
Csere a MSK Zilina-nél/nál: lemegy Anang, bejön Kaprálik.
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál: lemegy Krstović, bejön Nebyla.
53
Fokozza a nyomást a Zsolna. Egészen a kapunk elé szegeztek bennünket, a támadás végén pedig Bichakhchyan próbálkozott, de pontatlan volt.
49
Rusnák íveli magasan a labdát a kapunk elé, de ez csemege Jedličkának.
47
Andzouana céloz védője szorításában fölé/mellé.
46
45+1
44
Kontrából növelhettük volna az előnyt, de kihagyjuk a helyzetet. Andzouana lehetett volna higgadtabb a befejezésnél.
44
Rusnák, mint a rakéta, úgy sprintelt el a jobb szélen Ciganiksot lehagyva, középre tett labdájába viszont beleért Muhamedbegović.
41
2:2 a kaput eltaláló lövések száma, de ennél is fontosabb, hogy Lamkel Zé első percben szerzett találatával vezetünk. Bár jó lenne még a szünetig megduplázni a góljaink számát.
40
Ciganiks nagyon bizonyítani akar. Támadásból és védekezésből is egyaránt kiveszi a részét.
35
Bichakhchyan elől mentünk szögletre az utolsó pillanatban. Ez most forró volt!
33
A tizenhatos oldalsó vonaláról Ďuriš tette volna középre szabadrúgásból a labdát, de az elakadt a kéttagú sorfalon.
32
Szép egypasszos játékot láthattunk a zsolnai "csikóktól", ami egészen addig tartott, amíg Ciganiks közbe nem lépett, és előre nem vágta a labdát.
30
A hazaiak csapatkapitánya, Paur próbálkozott egy bal oldali magas beadással, de jócskán lecsúszott a lábáról a labda.
26
Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Anang (MSK Zilina).
26
Élvezhető meccet játszunk, bár helyzetekből lehetne egy kicsivel több.
23
Nagyon szépen hoztuk ki a labdát hátulról. Blackman egy csellel indított, majd Andzuana futotta be labdával az üres területet, s végül Lamkel Zét hozta játékba, akinek a lövését ezúttal magabiztosan védte Petráš.
22
Anang kapura tartó lövését kellett hárítania Jedličkának!
21
Szurkolás továbbra is csak a vendégszektorból hallható. Ha nem lennének a mieink, néma lenne a stadion.
19
Schäfer végezte el a Blackmannel szembeni szabálytalanság után megítélt pontrúgást, de válogatott játékosunk ezt most jócskán a kapu fölé küldte.
15
Lamkel Zé ezúttul fejjel talál a kapuba, de Kružliak azonnal érvényteleníti a gólt, mondván, hogy kameruni csatárunk kézzel ért a labdához. Egyébként Dimuntól kapta a pontos labdát, akit Blackman hozott játékba.
13
Easy, easy, azaz: egyszerűen, egyszerűen – kiáltja a kispadról Németh Antal a fiúknak.
11
Sluka küldött kapu elé egy magas labdát, Ciganiks pedig biztosra ment, és szögletre vágta ki a labdát.
9
Fazlagić előtt nyílt nagy terület, de rosszul mérte fel az esélyeit a hazai játékos, és elpasszolta magát.
7
Krstovič cselezi magát az alapvonalig, majd lövi be középre laposan, de nincs kiről a kapuba pattanjon a labda.
4
Valószínűleg a bajnokság eddigi leggyorsabban megszerzett találatát láthattuk, de ezt még a statisztákát böngészőknek is meg kell erősíteniük.
1
GÓÓÓL!
Ez hihetetlen Lamkel Zé a mérkőzés 16. másodpercében megszerzi a vezetést – 0:1
1
Gólszerző LAMKEL ZÉ.
1
Pályán a játékosok. A hazai csapat sárga-zöld szerelésben, mi talpig sötétkékben.
A hazai B-közép egyelőre teljesen üres, egyetlen egy embert sem látunk a "severný sektor"-ban.
A meccs előtti percekben is locsolják még egy picit a műfüvet a helyi pályamunkások. Hamarosan pedig a mai délután főszereplői is megérkeznek a játéktérre.
A járványügyi megszorítások miatt a vendékszektorban ma 125 DAC-szurkoló foglalhat helyet. Egyelőre még nincsenek ennyien a mieink, de a tribün bejáratánál így is szépszámú csoport vár a beengedésre.
A két csapat kezdője már ismert. A játékosok napos, ám hideg időben végzik a mérkőzést megelőző bemelegítést, bő fél óra múlva pedig útjára indul a labda.
A Fortuna Liga 11. fordulójának egyik slágermeccse a mai. Tartsanak velünk, és garantáltan nem maradnak le a mérkőzés egyetlen fontos momentumáról sem.
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 16:00-kor kezdődik.