0:1
(0:1)
DAC 1904
Trencsn - DAC 1904
Fortuna Liga 2021/22, 16.fordul • szo 27.11.2021, 15:00 • tadin na Sihoti, Trenn
90+2
Kruliak s Dimun egyttes ervel vdekezik a kapunk eltt. Helyzet nem volt, csak veszlyesen pattog labda. Megoldottk a vdelmi feladatokat.
90
Hrom perc lesz a hosszabbts.
87
Csere a AS Trenn-nl/nl: lemegy Zubairu, bejn Kupusovi.
86
Nagyon sokat van a levegben a labda, a helyzetek pedig elmaradnak. Nem egy nagy sznvonal meccs a mai. Glova jtkvezet kzben srga lappal bnteti a hazaiak masszrt, reklamlsrt.
82
Srga lapos figyelmeztetsben rszesl Nicolaescu (FK DAC Dunaszerdahely 1904).
81
Mind az t cserelehetsgnket elhasznltuk, a hazaiak mg egyszer cserlhetnek.
80
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nl/nl: lemegy Andzouana, bejn Moumou.
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nl/nl: lemegy Hahn, bejn Nicolaescu.
77
Csere a AS Trenn-nl/nl: lemegy Ghali, bejn Gai.
Csere a AS Trenn-nl/nl: lemegy Holl, bejn Ibrahim.
76
Muhamedbegovi mentse most nagyon kellett, hogy Slvik ne tudja betenni centerbe a labdt.
73
Elpattan labdk, pontatlan ndtsok, apr szablytalansgok...
70
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nl/nl: lemegy Ciganiks, bejn Sharani.
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nl/nl: lemegy Veselovsk, bejn Fbry.
69
Jedlika fogja meg a glt, ahogy azt a Csallkzben mondani szoktk!
Holl kapuba tart labdjt vdi remek mozdulattal!
68
Joao Janeiro nem teljesen elgedett a ltottakkal, tbben is cserhez kszldnek a kispadon.
66
A msik oldalon is pontatlan a fejes, ez Ghali fejrl szllt fl. Jedliknak nem kellett rmozdulnia.
65
Davis teker, Dimun vel, a gl elmarad, a fejes a kapu fl szll.
63
Most gy tnik, Peter Hlinka fiai jobban akarjk a glt, de a vdelmnk egyelre llja a sarat. Egy gyors kontra kne, meg a msodik gl, gy taln sikerlne kizkkentennk a hazaiakat. Gyernk, fik! Davisszel szemben szablytalankodnak kzben kemnyen, de lapot nem r a fault.
59
Csere a AS Trenn-nl/nl: lemegy Letenay, bejn Jendriek.
58
Az imnt srgt kapott Letenay forgoldott a vdink gyrjben a kapunk eltt. Mg a lvs is sszejtt neki, de mivel kiss kifordulva adta azt le, nem csoda, hogy nem volt elg pontos szerencsnkre.
54
Srga lapos figyelmeztetsben rszesl Letenay (AS Trenn).
52
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nl/nl: lemegy Vera, bejn Blackman.
50
Vera nem brta tartani a lpst a csereknt bellt villmgyors Azangoval, aki gy be is tudta tenni centerbe a bal oldalrl, de Kruliak nfelldozan vetdtt bele a labdba.
49
Megint a kapusunk a labda, ezttal egy beadst halszott le a levegbl. Agresszvabban kezdik a jtkrszt a trencsniek.
48
Lavrink tvoli lvsre volt elg ideje rkszlni Jedliknak. Nem is pattant ki rla a lapos, de ers lket.
46
Csere a AS Trenn-nl/nl: lemegy Tun, bejn Azango.
Vgre egy kaput eltall lvs!
Cianiks tette r ballal, kiss megtekerve, de a sokig unatkoz Kukuka kapus nyjtzkokdva vdeni tudott.
43
Davis pontrgsbl velt a 16-osba. gretesnek tnt a beadsa, de a fehr mezesek szmtottak r.
40
Egy gyenge prblkozs a hazaiak rszrl: Tun gurt mell.
37
A statisztikai adatok szerint 72:28 a labdabirtoklsi arny a trencsniek javra. Enyhn tlznak tnik. A lnyeg azonban a kijelzn szerepel. Azrt nem lennk szomorak egy kt DAC-helyzet lttn sem.
34
Bali glja ta nem igazn volt nagy helyzetnk. Kiegyenltett jtk zajlik a plyn. Mindkt csapat felkszlt a msik jtkbl. Kzben Dimun srlt meg gy, hogy polsra szorul.
31
Esemnytelen pr perc van mgttnk. Mintha ert gyjtene mindkt csapat a flid zr harmadra.
25
Gyors tmadst indtott Bali, s nagyjbl 18 mterre a kaputl el is vllalta a lvst, de a labda a vdelmi falrl lepattant. Szerencsnkre Andzouana be tudta gyjteni, s jhetett az prblkozsa, amely ugyancsak egy trencsni jtkoson akadt fenn.
23
Jedliknak kellett koncentrlnia, hogy ki tudja klzni a pontrgsbl kapu el velt labdt.
22
Bali billentette ki az egyenslybl ellenfelt, de Glova jtkvezet nem hzza el a srga lapjt. A szabadrgs viszont ismerjk el, jogos.
19
Egyik vezetedz sem l a kispadon. Joao Janeiro s Peter Hlinka is az oldalovonal melll adja az instrukcikat a sajtjainak.
16
Veselovsk sarokrgsa utn Davis el pattant a labda. R is kszlt a lvsre, amely vgl nem az elkpzelsei szerint slt el, mert a kapu mgtti vdhlban lelte hallt.
15
Negyedra telt el a mrkzsbl, Bali tallatval vezetnk, de mr a hazaiaknak is megvolt a lehetsgk a glszerzsre. Mindkt csapat tmadszellemben jtszik.
12
risi reflexszel tolja ki Jedlika a lc al szll labdt!
Ghali letette be a hintba Bert, majd Holl fejre emelte, a fejest azonban szgletre tolta a 100. bajnoki meccst jtsz Jedlika. Gynyr vds volt!
9
Tun veszi clba a kapunkat, de Jedlika tjt llja a csps lvsnek. A labda szgletre pattan a kapusunkrl. A sarokrgs utn Letenay ugrik a legmagasabbra, fejel, de a labda mell megy.
8
A mlt heti meccs utn az ltz Vert vlasztotta meg a meccs legjobbjnak. Nem vletlen, hogy ezen a mrkzsen is a kezdben tallta magt az argentin jtkosunk, s eddig igazn jl jtszik.
7
Elnyben vagyunk, most a Trencsnnek lenne fontos az egyenlts, de eddig mg a tizenhatosunkig sem jutottak el. Persze, mg csak a 7. percben jrunk, szval lesz ez mg gy se.
4
Meg is van a vezets!
Vera tartotta meg a labdt a vonal mellett, majd bkte tovbb Veselovsknak, akinek volt ideje megnzni, kinek adja be a kapu el. Baliot vlasztotta, a horvt pedig a kapsbl vgta azt a kapuba, Kukuknak eslyt sem adva a vdsre 0:1
4
A Dunaszerdahely glt szerzett!
Glszerz BALI.
1
Bali lapos gurtsa volt hossz a kapura tr Andzouannak.
1
A mrkzs elkezddtt.
Felsorakoztak a plyn a jtkosok. Mi srga-kk szerelsben, a hazaiak taloig fehrben fognak jtszani.
2 C fok van Trencsnben, de legalbb nem havazik, mint tegnap a Senyice-Zsolna meccsen, amelyet a nagy hess miatt a flidben flbeszaktott a jtkvezet.
A mai meccsre a lockdown miatt nem engedik be a nzket, stbunk, azonban jelen lehet az jsgrknak fenntartott szektorban.
Msodik meccsre kszle a DAC kispadjn a portugl Joao Janeiro. Mi a negyedik, a Trencsn a hatodik helyrl vrja az sszecsapst. Tartsanak velnk, s nem maradnak le a mrkzs egyetlen fontos momentumrl sem.
dvzljk on-line oldalunkon. A mrkzs 15:00-kor kezddik.