Slovan
DAC 1904 - Slovan
Fortuna Liga 2021/22, 7.forduló • va 12.9.2021, 17:00 • MOL Aréna
Gólok: 72. Schäfer 1:0 , 74. Zmrhal 1:1
Játékvezető: Michal Očenᚠ• Asszisztensek: Branislav Hancko, Daniel Poláček • Néző: 7144
90+8
Hatalmas füttykoncert zárja a találkozót, mert a bíró lefújta a meccset. 1:1 a végeredmény. Remek találkozó volt. A játékosoknak a B-közép felállva, tapssal köszöni meg a maj teljesítményt. Kiss Balázs pedig önöknek a figyelmet. Hajrá DAC!
90+8
Nem adta meg Očenáš!
90+3
Álljatok föl! – buzdít mindenkit a B-közép, miközben a VAR azt vizsgálja, hogy Hahnnal szemben 11-est érően szabálytalankodtak-e a slovanisták.
90+2
Csere a SK Slovan Bratislava-nél/nál: lemegy De Marco, bejön Lichý.
90
Schäfer kapuba tartó labdáját védi Chovan!
89
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál: lemegy Andzouana, bejön Verlinden.
88
Megtartjuk a labdát, de nem tudunk helyzetbe kerülni.
85
Lamkel Zé labdája is hosszú...
84
Csere a SK Slovan Bratislava-nél/nál: lemegy Čavrić, bejön Dražić.
Csere a SK Slovan Bratislava-nél/nál: lemegy Henty, bejön Da Silva.
83
Davis lábáról csúszik le a labda, hosszúra sikerül így az indítása.
81
Görögtüzek gyúlnak a vendgészektorban.
77
Beskorovainyi fejel kishíján öngólt! A vendégek szabadrúgása után irányította a saját kapujára a labdát, de Jedlička nagyot nyújtózva menteni tudott.
75
Nem akármilyen 2 perc van mögöttünk! Előbb Schäfer bombájával megszereztük a vezetést, majd kiegyenlített a Slovan: Zmrhalt nem tudtuk feltartóztatni hátul – 1:1
74
A Slovan gólt szerzett!
Gólszerző ZMRHAL.
73
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál: lemegy Sharani, bejön Krstović.
72
A Dunaszerdahely gólt szerzett!
Gólszerző SCHÄFER.
70
Rabiu ordító helyzete marad ki a másik oldalon. Mellé lőtte a slovanista.
68
Davis varázsolja Hahn fejére a labdát, de ő fölé bólintja! Benne volt a gól.
66
Lamkel Zét nem tudják feltartóztatni, de a kapusba lövi a százszázalékos ziccert! Őrült nagy lehetőség volt!
66
7144 a mai nézőszám.
64
Csere a SK Slovan Bratislava-nél/nál: lemegy Green, bejön Mráz.
Csere a SK Slovan Bratislava-nél/nál: lemegy De Kamps, bejön Rabiu.
62
Hahn lövi mellé az újabb DAC-ziccert! Micsoda bemutatkozás lett volna a Paksról érkezett futballistától, ha betalált volna.
61
Les volt – szól a verdikt.
59
Hahn Janó azonnal a kapuba is talál! De a VAR vizsgálja a gólt. A kérdés, hogy les volt-e.
58
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál: lemegy Ciganiks, bejön Hahn.
56
Blackman átadása után Lamkel Zé kanyarít a kapu mellé két méterrel!
53
Ez most egy sokkal veszélyesebb sarogrúgás volt Davistől, de Chovan olvasta a gondolatunkat, és védeni tudott.
50
Két szögletet is elvégeztünk. Látszott, hogy betanult a figuráról van szó, de sajnos nem volt eredményes. A második után Lamkel Zé célozta meg a kaput de túl sok volt előtte az "égszínkék" láb.
46
45+5
45
Meglehetősen sokat, 5 percet hosszabbít a bíró.
44
Nem igazán tudjuk a féidő hajrájában kihozni a labdát a kapunk előteréből.
41
Mindent bele! – zúgja a lelátó.
37
Andzouana lövi mellé!
Parádés gólhelyzetet dolgoztunk ki. Sharanit, Davist és Lamkel Zét illeti a dicséret, de a végén Andzouana pontatlan volt.
35
Ciganiks fejel mellé!
Ebben is benne volt a gól! Lamkel Zétől jött a pontos ívelés.
33
Ezt most nagyon szép kijátszotta a Slovan. Zmrhal Davisről lefordulva ugratta ki Hentyt, aki kevéssel gurított a hosszú kapufa mellé.
31
Sharani marad a földön egy Božikovval való ütközés után. A bíró csak nagysokára engedi meg, hogy bejöjjön hozzá az orvosi stáb.
28
Andzouana beadásával Lamkel Zét kereste, aki nagyot zuhant a 16-oson belül, de sem Očenás játékvezető, sem a VAR nem ítélt tizenegyest a javunkra.
24
Davis ívelt kiválóan a kapu elé egy pontrúgásból, de a labdáért a vendégek játékosa, Pauschek emelkedett a legmagasabbra.
21
Henty ziccerét kell védenie Jedličkának! Ez bizony bement volna, ha nem hárít a kapusunk!
20
Sharani kapott későn és lesen állva egy labdát, de azért befejezte az akciót, csak mellé durrantott.
19
Lelassítottuk egy kicsit a játékot, és eldugtuk egy percre a labdát a Slovan elől, de helyzetbe sajnos nem kerültünk.
16
Schäfer ívelte át a hosszúra Andzouanának a labdát, majd jött a fejes középre, de az már Chované lett. Az akció közben kisebb sérülést szenvedett a Slovan kapusa, de tudja folytatni a játékot.
14
Ez a labda most nem volt jó a Slovan csatárának, Hentynek, de figyelünk kell hátul, mert nagyon gyorsak a vendégtámadások.
11
A sarokrúgást Sharani fejeli fölé. Nagyon izgalmasan repült el a meccs első tíz perce.
10
Lamkel Zé rúgja a kapusba, Chovanba a labdát!
Csak szögletig jutunk.
9
Green rúgja fölé, de előtte Lamkel Zé és Sharani is helyzetbe kerülhetett volna, ha jobban koncentrálnak a helyzetnél.
7
Ziccert ront a Slovan! Pauschek adta a kapu elé laposan, de Zmrhal centikkel lemaradt a beadásról.
5
Čavrićot keresték egy hosszú indítással a társai, de Davis és Jedlička rutinosan megoldotta a feladatát.
3
Sharaninak lép oda kőkeményen Pauschek. Egy beiívelésre jó lehet ez a szabadrúgás.
1
Sárga-kék füst száll fel a B-középből, igazi futballhangulat uralkodik a MOL Arénában!
Schäfert kap Hónap gólja díjat.
Szurkolóink felfokozott hangulatban várták a meccset. A MOL Aréna mögötti parkolóban már délelőtt szórakoztató programok csábították a stadionhoz a szurkolókat.
Szépen telnek a lelátók szűk negyed órával a kezdő sípszó elhangzása előtt, és hosszú idő után a vendégszektorban is látni szurkolókat.
A válogatott szünet után, öt újonccal a keretben ismét bajnoki mérkőzést játszik a csapat, és nem is akármilyet! Mai ellenfelünk a címvédő, az örök rivális, a pozsonyi Slovan csapata. Tartsanak velünk és garantáltan nem maradnak le a mérkőzés legfontosabb pillanatairól.
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 17:00-kor kezdődik.