Trencsén
0:1
(0:1)
Trencsén - DAC 1904
Fortuna Liga 2021/22, 16.forduló • szo 27.11.2021, 15:00 • Štadión na Sihoti, Trenčín
90+2
Kružliak és Dimun együttes erővel védekezik a kapunk előtt. Helyzet nem volt, csak veszélyesen pattogó labda. Megoldották a védelmi feladatokat.
90
Három perc lesz a hosszabbítás.
87
Csere a AS Trenčín-nél/nál: lemegy Zubairu, bejön Kupusović.
86
Nagyon sokat van a levegőben a labda, a helyzetek pedig elmaradnak. Nem egy nagy színvonalú meccs a mai. Glova játékvezető közben sárga lappal bünteti a hazaiak masszőrét, reklamálásért.
82
Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Nicolaescu (FK DAC Dunaszerdahely 1904).
81
Mind az öt cserelehetőségünket elhasználtuk, a hazaiak még egyszer cserélhetnek.
80
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál: lemegy Andzouana, bejön Moumou.
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál: lemegy Hahn, bejön Nicolaescu.
77
Csere a AS Trenčín-nél/nál: lemegy Ghali, bejön Gaži.
Csere a AS Trenčín-nél/nál: lemegy Hollý, bejön Ibrahim.
76
Muhamedbegović mentése most nagyon kellett, hogy Slávik ne tudja betenni centerbe a labdát.
73
Elpattanó labdák, pontatlan índítások, apró szabálytalanságok...
70
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál: lemegy Ciganiks, bejön Sharani.
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál: lemegy Veselovský, bejön Fábry.
69
Jedlička fogja meg a gólt, ahogy azt a Csallóközben mondani szokták!
Hollý kapuba tartó labdáját védi remek mozdulattal!
68
Joao Janeiro nem teljesen elégedett a látottakkal, többen is cseréhez készülődnek a kispadon.
66
A másik oldalon is pontatlan a fejes, ez Ghali fejéről szállt fölé. Jedličkának nem kellett rámozdulnia.
65
Davis teker, Dimun ível, a gól elmarad, a fejes a kapu fölé száll.
63
Most úgy tűnik, Peter Hlinka fiai jobban akarják a gólt, de a védelmünk egyelőre állja a sarat. Egy gyors kontra kéne, meg a második gól, így talán sikerülne kizökkentenünk a hazaiakat. Gyerünk, fiúk! Davisszel szemben szabálytalankodnak közben keményen, de lapot nem ér a fault.
59
Csere a AS Trenčín-nél/nál: lemegy Letenay, bejön Jendrišek.
58
Az imént sárgát kapott Letenay forgolódott a védőink gyűrűjében a kapunk előtt. Még a lövés is összejött neki, de mivel kissé kifordulva adta azt le, nem csoda, hogy nem volt elég pontos – szerencsénkre.
54
Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Letenay (AS Trenčín).
52
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál: lemegy Vera, bejön Blackman.
50
Vera nem bírta tartani a lépést a csereként beállt villámgyors Azangoval, aki így be is tudta tenni centerbe a bal oldalról, de Kružliak önfeláldozóan vetődött bele a labdába.
49
Megint a kapusunké a labda, ezúttal egy beadást halászott le a levegőből. Agresszívabban kezdik a játékrészt a trencséniek.
48
Lavrinčík távoli lövésére volt elég ideje rákészülni Jedličkának. Nem is pattant ki róla a lapos, de erős löket.
46
Csere a AS Trenčín-nél/nál: lemegy Tučný, bejön Azango.
46
45+1
45
Egy perc lesz a hosszabbítás.
44
Végre egy kaput eltaláló lövés!
Cianiks tette rá ballal, kissé megtekerve, de a sokáig unatkozó Kukučka kapus nyújtózkokdva védeni tudott.
43
Davis pontrúgásból évelt a 16-osba. Ígéretesnek tűnt a beadása, de a fehér mezesek számítottak rá.
40
Egy gyenge próbálkozás a hazaiak részéről: Tučný gurít mellé.
37
A statisztikai adatok szerint 72:28 a labdabirtoklási arány a trencséniek javára. Enyhén túlzónak tűnik. A lényeg azonban a kijelzőn szerepel. Azért nem lennék szomorúak egy két DAC-helyzet láttán sem.
34
Balić gólja óta nem igazán volt nagy helyzetünk. Kiegyenlített játék zajlik a pályán. Mindkét csapat felkészült a másik játékából. Közben Dimun sérült meg úgy, hogy ápolásra szorul.
31
Eseménytelen pár perc van mögöttünk. Mintha erőt gyűjtene mindkét csapat a félidő záró harmadára.
25
Gyors támadást indított Balić, és nagyjából 18 méterre a kaputól el is vállalta a lövést, de a labda a védelmi falról lepattant. Szerencsénkre Andzouana be tudta gyűjteni, és jöhetett az ő próbálkozása, amely ugyancsak egy trencséni játékoson akadt fenn.
23
Jedličkának kellett koncentrálnia, hogy ki tudja öklözni a pontrúgásból kapu elé ívelt labdát.
22
Balić billentette ki az egyensúlyából ellenfelét, de Glova játékvezető nem húzza elő a sárga lapját. A szabadrúgás viszont ismerjük el, jogos.
19
Egyik vezetőedző sem ül a kispadon. Joao Janeiro és Peter Hlinka is az oldalovonal mellől adja az instrukciókat a sajátjainak.
16
Veselovský sarokrúgása után Davis elé pattant a labda. Rá is készült a lövésre, amely végül nem az elképzelései szerint sült el, mert a kapu mögötti védőhálóban lelte halálát.
15
Negyedóra telt el a mérkőzésből, Balić találatával vezetünk, de már a hazaiaknak is megvolt a lehetőségük a gólszerzésre. Mindkét csapat támadószellemben játszik.
12
Óriási reflexszel tolja ki Jedlička a léc alá szálló labdát!
Ghali ületette be a hintába Berát, majd Hollý fejére emelte, a fejest azonban szögletre tolta a 100. bajnoki meccsét játszó Jedlička. Gyönyörű védés volt!
9
Tučný veszi célba a kapunkat, de Jedlička útját állja a csípős lövésnek. A labda szögletre pattan a kapusunkról. A sarokrúgás után Letenay ugrik a legmagasabbra, fejel, de a labda mellé megy.
8
A múlt heti meccs után az öltöző Verát választotta meg a meccs legjobbjának. Nem véletlen, hogy ezen a mérkőzésen is a kezdőben találta magát az argentin játékosunk, és eddig igazán jól játszik.
7
Előnyben vagyunk, most a Trencsénnek lenne fontos az egyenlítés, de eddig még a tizenhatosunkig sem jutottak el. Persze, még csak a 7. percben járunk, szóval lesz ez még így se.
4
Meg is van a vezetés!
Vera tartotta meg a labdát a vonal mellett, majd bökte tovább Veselovskýnak, akinek volt ideje megnézni, kinek adja be a kapu elé. Balićot választotta, a horvát pedig a kapásból vágta azt a kapuba, Kukučkának esélyt sem adva a védésre – 0:1
4
A Dunaszerdahely gólt szerzett!
Gólszerző BALIĆ.
1
Balić lapos gurítása volt hosszú a kapura törő Andzouanának.
1
Felsorakoztak a pályán a játékosok. Mi sárga-kék szerelésben, a hazaiak taloig fehérben fognak játszani.
2 °C fok van Trencsénben, de legalább nem havazik, mint tegnap a Senyice-Zsolna meccsen, amelyet a nagy hóesés miatt a félidőben félbeszakított a játékvezető.
A mai meccsre a lockdown miatt nem engedik be a nézőket, stábunk, azonban jelen lehet az újságíróknak fenntartott szektorban.
Második meccsére készüle a DAC kispadján a portugál Joao Janeiro. Mi a negyedik, a Trencsén a hatodik helyről várja az összecsapást. Tartsanak velünk, és nem maradnak le a mérkőzés egyetlen fontos momentumáról sem.
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 15:00-kor kezdődik.