David Gáč
Ioannis Niarchos
90
90+4
Más azonban már nem történik ezen a mérkőzésen, mert Ziemba lefújja a meccset. Győzelemmel mutatkozik be tehát a DAC kispadján Joao Janeiro. Megvan a három pont, jövő héten pedig Trencsénben folytatódik a bajnoki küzdelem. Kiss Balázs köszöni a figyelmüket, további szép estét!
Hajrá, DAC!
90+3
Andzuana rontja el a meccslabdát!
4-en mentünk 2 ellen, de fölé rúgta a tutit!
90+2
Andzouna biciklicselei után Ciganiks ívelte kapu elé a labdát, de ott nem tartózkodott olyan sárga-kék játékos, aki berúgta volna.
89
Le kéne hozni ezt a játszmát kapott gól nélkül, fiúk, és akkor meglenne a három pont! Már nincs sok hátra, mindent bele! Repa fejelt fölé közben egy szöglet után. A ráadás pedig 3 perc lesz.
88
Csere a FK Senica-nél/nál: lemegy Gáč, bejön Niarchos.
87
Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Ciganiks (FK DAC Dunaszerdahely 1904).
85
Vera ütközött keményen a saját büntetőterületünkön belül. Elsőre úgy nézett ki, hogy komolyan megsérült, de összeszedte magát, és rövid szünet után ápolás nélkül folytatni tudja a játékot.
83
Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Šumbera (FK Senica).
82
Krstović tűzi rá laposan, eléggé távolról. Láttunk már ugyan ilyen messziről gólt, de ez ezúttal elmarad.
80
Muhamedbegovićot kell ápolni, le is ballag a pálya szélére, miután az ellenfél a kapunk fölé fejeli a labdát egy rögzített helyzet végén.
78
Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Piroska (FK Senica).
78
Csere a FK Senica-nél/nál: lemegy Šimčák, bejön Duda.
Csere a FK Senica-nél/nál: lemegy Halabrín, bejön Repa.
74
Twardek ment a gólvonalról!
Vera futtatta lyukra Krstovićot, aki oldalról passzolta vissza a kapu elé, ahol Andzouana léphetett volna elő gólszerzővéde, Twardek a lehető legjobb helyen állt (a saját szemszögéből), és góltól mentette meg a csapatát.
72
A megengedett maximum nézőszám ma is összejött a MOL Arénában: 3175-en váltottak ma jegyet a mérkőzésre.
71
Vikri kisháján kiegyenlít! Lövése csak centikkel kerülte el a kapunkat. Egyre jobb hangulatú a mérkőzés.
68
Megvan a vezetés!
Krstović harcias labdatartás után után a 16-os vonalán passzolta le a labdát a kiválóan érkező Moumounak, akinek bőven volt ideje megnézni, hogy hova rúgja a labdát. Végül a hosszú sarkot választotta – 1:0
64
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál: lemegy Hahn, bejön Krstović.
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál: lemegy Davis, bejön Ciganiks.
64
Megússzuk a gólt!
Szöglet után Vikri lehetett volna a gólszerző, de a labda a kapufáról levágódott.
62
Itt a lehetőség!
Davis pontos centerét azonban Hahn mellé fejeli!
62
Sukisa fejéről száll a kapunk fölé a labda, ami azt jelenti, hogy az erdőhátiak alakítottak ki helyzetet, holott ezt a meccset nekünk kéne megnyernünk.
58
Andzouana a pályára lépése után azonnal gólt is szerezhetett volna, ha jobban összpontosít pár méterre a gólvnaltól. A helyzet meghozta a B-közép hangerejét is, de a gólra továbbra is várnunk kell.
56
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál: lemegy Sharani, bejön Andzouana.
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál: lemegy Verlinden, bejön Moumou.
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál: lemegy Oršula, bejön Vikri.
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál: lemegy Jurdík, bejön J. Buchel.
53
Šumbera ront nagy ziccerben!
Balić hibáját használhatta volna ki a az erdőháti csapat. Rossz passza után Šumbera került százszázalékos helyzetbe, de fölé durrantott!
52
Szól a "Mindent bele!" a B-középből, de valóban mindent bele kell adnunk, hogy megszerezzük a vezetést a masszívan védekező Szenice ellen.
50
Aktívabban kezdik a második félidőd a vendégek, bátrabban támadnak le bennünket, de lövésig még nem jutottak.
46
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál: lemegy Veselovský, bejön Balić.
46
45+1
45
Mindössze egy perc lesz a ráadás.
43
Veselovský próbálkozása érdemel tapsot. Szépen csinálta meg magának a helyzetet, majd kapura is tűzte jobbal, de Ravas számított a lövésre, és védett.
43
Schäfert találta el kellemetlenül a labda, ápolásra szorult, emiatt állt egy percet a játék.
40
Másodszor is megrezdül a hálónk, de ezúttal is les volt! Jurdík lehetett volna a gólszerző, de szabálytalan helyzetben kapta az átadást.
39
Vera fejelte ki taccsra a labdát a pálya közepén, de nagyon hasznos megmozdulás volt, mert különben kontrázott volna a piros-kék mezes csapat.
35
Erőlködünk, erőlködünk, de rosszul passzolunk, pedig már ott járunk az ellenfél tizenhatosában vagy annak környékén.
29
Hoppá, közben a hálónkban a labda! De szerencsére leshelyzet előzte meg a találatot: Sukisa lövésébe még Oršula is beletette a labdát. Ha nem teszi, érvényes lett volna a találat. Vigyázni kell, srácok, mert a semmiből is gólt lőhet a Szenice!
28
Schäfer lábában viszont most ott volt a gól!
Egy perceb belül kétszer is. Előbbinél Ravas védett nagyot, majd a másodiknál már laposan próbálkozott, ez viszont kicsivel mellé ment.
27
68 százalékban birtokoljuk a labdát, ami tetemes fölényt jelent, de ezt egyelőre nem tudtuk gólra váltani, és az igazán nagy helyzetekkel is adósak a srácok.
26
Vera pöcköli ki az oldalvonalon túlra, mert Šimčák bajlódott kisebb sérüléssel. Miután meggyógyult, a vendégek sportszerűen visszaadták a labdát.
23
Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Sukisa (FK Senica).
21
A MOL Aréna közönsége ma is megállás nélkül buzdítja a fiúkat.
20
Veselovský centernek szánt labdáját tolja ki a léc alól a kapus!
19
Dimun magas labdája egyedül csak a kapusnak, Ravasnak volt jó.
16
Hahn vette célba a kaput egy szöglet utáni kavarpdás lezárásaképp, de Ravas még épp leért a bal kapufa mellé tartó labdára – nincs gól!
15
Több kecsegtető elfutásunk volt már a jobb oldalon, de aztán elrontottuk a beadást. Most is így történt, ezúttal Sharani passzolt ellenfélhez.
14
Lesen állítja meg a partjelző a vendégek 6-os számú játékosát, Oršulát.
14
Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Muhamedbegović (FK DAC Dunaszerdahely 1904).
11
Hahn vette észre kiválóan a jobb szélen meglóduló Verát, aki megvárta, míg a szögletzászlóig gurul a labda, majd kapásból tette azt középre. Kár, hogy lecsúszott a lövés, mert így a háló tetején kötött ki végül.
9
Vera ezúttal Verlindent kereste egy hosszú beadással, de ez sem volt a legpontosabb. A Sezenice viszont eddig szinte még egy percig sem birtokolta a labdát. Teljes mértékben mi irányítjuk a játékot.
6
Volt elképzelés abban, ahogy Schäfer az üres területre ívelt Sharaninak, de ő már nem érte el a labdát, mert a vendégek kapusa, Ravas megelőzte őt.
3
Verlinden gyenge próbálkozása elment a kapu előtt, majd Davis gyűjtötte be a labdát a bal oldalon. Tette egyből is vissza a kapu elé, de ott már túl nagy volt a kavarodás, és nem sikerült a hálóba tuszkolnunk.
1
Veselovský ugratja ki leshelyzetben Sharanit.
1
Pleasure guys, azaz nyugalom, fiúk – ezeket a szavakat intézte az imént Joao Janeiro a játékoskijáróban felsorakozott focistáinkhoz.
3175 néző lehet ma jelen a MOL Arénában a járványügyi intézkedések miatt.
Új edző, új mez, 100. mérkőzés a MOL Arénában! Mardjanak velünk és garantáltan nem maradnak le a találkozó egyetlen fontos momentumáról.
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 15:00-kor kezdődik.