0:2
(0:1)
FK Partizan
DAC 1904 - FK Partizan
UEFA Európa Konferencia Liga 2021/22, 2. selejtezőkör, vis • csü 29.7.2021, 20:45 • MOL Aréna
Gólok: 20. Pantić 0:1 , 80. 0:2
Játékvezető: Alain Bieri (SUI) • Asszisztensek: Marco Zürcher (SUI), Guillaume Maire (SUI) • Néző: 4085
90+2
A játékvezető le is fújja a meccset. Kiss Balázs köszöni a figyelmüket, és várja önöket vasárnap, amikor a bajnokságban a Liptószentmiklóst fogadjuk hazai pályán. Szép estét!
90
Három perc lesz a hosszabbítás, de a továbbjutás kiharcolásához sajnos ez már nem elég. Kihagytuk a 11-est, és nem tudtuk gólra váltani a helyzeteinket. Nem játszottunk rosszul, de ez most nem volt elég arra, hogy tovább menjünk az Európa Konferencia Ligában. A Partizan Belgrádnak sok sikert kívánunk a folytatáshoz!
89
Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Nicolaescu (FK DAC Dunaszerdahely 1904).
88
Tulajdonképpen eldőlt a továbbjutás sorsa, a hátrlévő percekben már em tudunk 3 gólt lőni ennek a kemény ellenfélnek.
86
Csere a FK Partizan Beograd-nél/nál: lemegy Ricardo, bejön Pavlović.
Csere a FK Partizan Beograd-nél/nál: lemegy Pantić, bejön Milovanović.
85
Balić szabadrúgása millméterekkel suhan el a kapu felett.
81
Így született a gól:
Zdjelar a tizenhatos széléről kzépre adott laposan, ahol Ricardo várta a labdát, őt pedig egyik védőnk sem tudta feltartóztatni, és Jedlička is tehetetlen volt – 0:2
81
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál: lemegy Vera, bejön Rymarenko.
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál: lemegy Divković, bejön Nicolaescu.
80
A Partizan gólt szerzett!
Gólszerző RICARDO.
78
Popović a kapufára tolja a labdát – kimarad a büntető.
78
Balić (FK DAC Dunaszerdahely 1904) csapata kihagyta a büntetőt
77
Tizenegyeshez jutunk! Taiwót buktatták szabálytalanul a 16-osban.
75
Izgalmas végjátékra készülhetünk, és bele se merünk gondolni, akkor milyen lenne, ha Schäfer előbbi helyzetei megrezegtették volna a hálót.
70
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál: lemegy Njie, bejön Moumou.
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál: lemegy Jojić, bejön Ščekić.
69
A szöglet utáni helyzetből Schäfer a kapufára fejel!
69
Schäfer András villant!
Jobban küldte meg erőből, de beleért egy védő lába – szöglet.
68
Taiwo kapott hosszú indátást középről. A vendégek védői rutinosan összezártak előtte, Popović pedig együtt élt a játékkal, és kézzel magához szorította a labdát.
65
4085 a hivatalos nézőszám a MOL Arénában
63
Egy gól most nagyon nagyot tudna lendítani a játékunkon.
61
Csere a FK Partizan Beograd-nél/nál: lemegy Natcho, bejön Holender.
Csere a FK Partizan Beograd-nél/nál: lemegy Marković, bejön Jović.
59
Ricardo verekedte egyre közelebb magát a tizenhatosunkhoz, de nem számolt Brunettivel, aki ellentmondást nem tűrően rombolta porba a belgrádi góllövési terveit.
57
Divković alakít ki magának lövőhelyzetet, de elrontja a ziccert.
57
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál: lemegy Sharani, bejön Taiwo.
56
Veszélyes a sarokrúgás!
Beskorovainyi ugrik a legmagasabbra, de a kapus kézzel eltakarítja a feje felől a labdát.
55
Sharani harcol ki egy szögletet, közben Taiwo készülődik arra, hogy becseréljék.
53
Elkezdte húzni az időt a Partizan. Nagyon lassan végzik el a megítélt szabadrúgást.
51
Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Vera (FK DAC Dunaszerdahely 1904).
50
Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Jojić (FK Partizan Beograd).
49
Nagyobb fokozatra kapcsol a szurkolás, amire szükség is van, mert három gólt kéne rúgnunk a továbbjutáshoz. Hajrá, fiúk!
46
Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál: lemegy Nebyla, bejön Balić.
46
45+2
45+2
Óriásit véd Jedlička Ricardo ordító helyzeténél. Sikerült neki kapufára tolnia a hálóba tartó labdát.
45
2 perc lesz a ráadás.
44
Sharani szorul ápolásra. A vendégek nehezen akarták vonalon kívülre rúgni a labdát, hogy ápolni lehessen a játékosunkat. Elég kellemetlen helyen érte a lövés a csatárunkat.
43
Izgalmas és feszült az első félidő hajrája. Benne van a játékunkban a gól, csak élni kéne a lehetőségekkel.
41
A bíró is hibázik egy nagyot: Sharani kiugrását ítélte meg lesként – tévesen.
40
Schäfer csúnyán elpasszolja magát hátul, és ha Beskorovainyi nincs a helyén, hatalmas veszélybe került volna a kapunk. Andris azonnal elnézést is kér a rossz megoldásért.
38
Sharani gyorsaságát kihasználva ismét ráijesztett a védőkre és a Partizan kapusára, de a végén a hálóőr volt a győztes a labdáért vívott csatában.
35
Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Beskorovainyi (FK DAC Dunaszerdahely 1904).
Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Pantić (FK Partizan Beograd).
35
Vera ismét a földön. Ricardo és Beskorovainyi kakaskodnak felette.
33
Két szögletet is elvégezhettünk gyors egymásutánban. A második bizonyult veszélyesebbnek, de Beskorovainyi kapu mellé fejelte a labdát.
32
Lotovac hosszúra sikeredett beadását Vera mellel teszi haza Jedličkának.
30
A Partizan szélső védöi nincsenek a helyzet magaslatán. Ezt kellene valahogy kihasználnunk.
26
Egyenlíthettünk volna!
Sharani megszökött a védőitől, Lutovac is csak a hátát látta, amikor megcélozta a kaput, de Popovićnak szerencséje volt, és védeni tudta ziccert!
25
Divković ellen szabálytalankodnak a szerbek a sarokban. Jó helyről jöhet a pontrúgás.
20
Szöglet után alakult ki a lövőhelyzet a szerb játékos előtt, akit a 16-os vonalán teljesen üresen hagytak a védőink. A gól előtti szögletet egy másik is megelőzte, ennél Jedlička védett nagyot Saničanin próbálkozása után. Azt még megúsztuk, ezt már nem – 0:1
20
Gólszerző PANTIĆ.
18
Nagyon érződik a játékunkon, hogy akarjuk ezt a győzelmet, akarjuk ezt a továbbjutást. Eddig jobban játszunk, mint egy hete a szerb fővárosban.
17
Már másodszor rántották le a vendégek sárga lapot a érően jobbszélsőnket, Verát.
16
Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Vujačić (FK Partizan Beograd).
13
Ciganiksot szüktette középről Schäfer. A beadás szögletre pattant, aztán viszont kikerült a labda a belgrádi 16-osból.
11
Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Urošević (FK Partizan Beograd).
9
Njiével szemben szabálytalankodik Ricardo.
7
Pergős focit lát idáig a közönség. Nem lacafacázunk, hamar szeretnénk megszereznin a továbbjutáshoz elengedhetetlenül szükséges gólt. Kár, hogy Vera indítása most hosszúra sikeredett.
3
Divković éles szögből veszélyezteti a Partizan kapuját, de csak szögletig jut a csapat, melyet Nebyla tekert középre.
2
Jedlička veszi kézbe a dolgokat – pontosabban a balról, a szögletzászló mellől berúgott labdát. Nem volt bent szerb játékos, akinek szánta a passzt Pantić.
1
Mi a megszokott sárga-kék szerelésben, a vendégek fekete-fehérben játszanak.
Szól a Nélküled a MOL Arénában.
A párharc továbbjutója az orosz PFC Szocsi csapatával találkozik a 3. előselejtezőben.
15 perc múlva kezdődik a meccs, a stadionban épp a játékosok bemutatását halljuk a hangosbemondótól.
Fél órával a mérkőzés előtt mindkét csapat bemelegítőgyakorlatokat végez, a nézőtéren pedig gyülekeznek a szurkolók. Természetesen betartva a szigorú ültetési rendet.
25 °C fok és felhőtlen égbolt fogadja a játékosokat a MOL Arénában.
Ma már nem fog ürességtől kongani a lelátó, hiszen a MOL Aréna befogadóképességének 50 százalékát megtölthetik a szurkolóink.
A továbbjutáshoz le kell győznünk a szerb klubot. Minden egygólos hazai siker esetén hosszabbítás következik, s ha ekkor sem jutnak dűlöre a csapatok, akkor jönnek a tizenegyesek. Ez a szabály az új szezontól érvényes, mivel az UEFA megszünetette az idegenben lött gól fontosságáról szóló szabályt.
Ha nem akarnak lemaradni a mérkőzés egyetlen fontos mozzanatáról sem, akkor tartsanak velünk az előttőnk álló mintegy két órában.
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 20:45-kor kezdődik.